Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
ممنون بابت اصلاح :D
اون دوازده تا قسمت رو تو اپیزود اول سیزن 3 اخرش ریک میگه...
اونجا که داره می*ینه دهن مورتی :D
میگه 9 فصل دیگه تا سژوان سس رو بگیرم احتمالا همون 12 فصل هست دیگه

من خودم این اپیزودو ندیدم هنوز، برا همون نمیدونستم اینو :D
البته خیلی رو حرفشون نمیشه حساب کرد، چون اونقدرا هم منظم و رو برنامه کار نمیکنن که بشه مطمئن بود تا چندین سال دیگه رو برنامه ریزی دقیق کردن و میدونن چند فصل قراره منتشر کنن :D
البته ما که استقبال میکنیم و خوشحال میشیم هرچی بیشتر باشه:D

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
البته خیلی رو حرفشون نمیشه حساب کرد، چون اونقدرا هم منظم و رو برنامه کار نمیکنن که بشه مطمئن بود تا چندین سال دیگه رو برنامه ریزی دقیق کردن و میدونن چند فصل قراره منتشر کنن :D
حتما ببين خداس :دي
هرچي باشه استقبال ميكنيم
واقعا بهترين هست گاهي از سر بيكاري ميشينم رندوم اپيزوداشو ميبينم هيچوقتم خسته نميشم :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Torch Bearer

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خالقای سری و گوینده هاش یکی هستن، خودشم خیلی انیمیشن کم خرجیه و خیلی دیر هم جلو میره و عجله ای تو تولیدش ندارن در کل فک میکنم سود خالصه چه واسه سازنده ها چه شبکه، پتانسیل 12 سیزن که هیچی 20 تا سیزنم داره با این رایتینگ قوی :x احتمالا ریک تو اون قسمت راست میگفت :D

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
چقدر اپیزود اول The Newsroom خوب بود. واقعا سکانس اول Jeff Daniels ترکوند:D و قطعا یکی از بهترین دیالوگ های کل تاریخ سریال رو اشاره کرد. سریالی پر دیالوگ و زیبا که به صورت دقیق مسائل پشت پرده ساخت خبر و برنامه اخبار نشون میده. در خال نگاه کردن اپیزود سومشم!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقایونی که درباره فصل 5 فرار از زندان صحبت میکنید . تمام پستهاتون رو بذارید توی اسپویلر .
عملاً دارید هیجان فصلهای قبل رو برای کسایی که تازه شروع به دیدنش کردن از بین میبرید .

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
توی قسمت 10 چرا تونی در جواب کلی که گفت من هانا بیکر رو کشتم؟ گفت آره ؟! اگر منظورش اون قسمت که توی اتاق با هم بودن و هانا یهو قاطی کرد بهش گفت گمشو بیرون اونم رفت که عاقلانه ترین کار رو کرد به نظرم و هیچ تقصیری ام نداشت. اگر یکنفر عامل اصلی کشته شدنش باشه اول برایس و بعدش هم ناظم مدرسه بود.

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
توی قسمت 10 چرا تونی در جواب کلی که گفت من هانا بیکر رو کشتم؟ گفت آره ؟! اگر منظورش اون قسمت که توی اتاق با هم بودن و هانا یهو قاطی کرد بهش گفت گمشو بیرون اونم رفت که عاقلانه ترین کار رو کرد به نظرم و هیچ تقصیری ام نداشت. اگر یکنفر عامل اصلی کشته شدنش باشه اول برایس و بعدش هم ناظم مدرسه بود.
تو آخر Tape Clay، خود Hannah اعتراف کرد:
Tape subject: Clay Jensen, for leaving Hannah at her request, after they almost have sex. However, Hannah notes that Clay does not deserve to be on the tapes (she confesses her admiration and like him) but it was necessary to add him to the reasons because he was important to what happened and she wanted him to know.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان عزیز کسی اینجا توی کار سریال کیفیت بالا هست ؟ انکود های مطرح و به روز ؟
مثلا 5 فصل بریکینگ بد با حجم 500 گیگ ! یا گیم اف ترونز هر قسمت 10 گیگ !
اگر کسی هست یه پیام بده بی زحمت.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان عزیز کسی اینجا توی کار سریال کیفیت بالا هست ؟ انکود های مطرح و به روز ؟
مثلا 5 فصل بریکینگ بد با حجم 500 گیگ ! یا گیم اف ترونز هر قسمت 10 گیگ !
اگر کسی هست یه پیام بده بی زحمت.
منظورت یعنی با این کیفیتا دانلود میکنه؟
من خوددم نسخه های 500 الی 1 گیگی میگیریم
دوستم نسخه های 1 الی 2 3 گیگی

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
کیفیتش خوبه یا باید منتظر بود پخش بشه؟
من ورژن ابتدایی رو دانلود کردم با اینکه حجم فایل بالا بود ولی کیفیتش حدود 500p بود و هکرجان قسمت 11 -12-13 رو پیش خودش نگه داشته و فقط قسمت 1 تا 10 رو لیک کرده به نظر من اگه می تونین تحمل کنین تا ژوئن برای کیفیت 1080 یا 4k صبر کنین

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
من ورژن ابتدایی رو دانلود کردم با اینکه حجم فایل بالا بود ولی کیفیتش حدود 500p بود و هکرجان قسمت 11 -12-13 رو پیش خودش نگه داشته و فقط قسمت 1 تا 10 رو لیک کرده به نظر من اگه می تونین تحمل کنین تا ژوئن برای کیفیت 1080 یا 4k صبر کنین
این کیفیت بدرد نمیخوره همون صبر کردن بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر