Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
اکثر سیتکامها بعد چند فصل افت میکنن.بیگ بنگ هم تا فصل 4 و 5 واقعا خوب بود.مخصوصا تا قبل از ورود ایمی و برنادت!من اون اوایلش رو خیلی بیشتر دوست داشتم.

==========
آقا این twin peaks رو شروع کردم.تو دو روز فصل اول و دو سه قسمت اول فصل دوم رو دیدم.اولش خیلی بهتر بود .مخصوصا قسمت اول که خودش یک پا فیلم سینمایی بود ولی الان یکم کشدار شده داستان.ولی هنوزم خوبه راضیم از اینکه شروعش کردم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان بعد قسمت اول لژیون که حدود یماه پیش پخش شد و رفتیم تو کف، دیگه راستش وقت نکردم بقیشو ببینم. ولی این هفته نشستم ادامشو دیدم. الان قسمت پنجم تموم شد...
این سریال شدیدا فوق العادست... رسما با روان بازی میکنه. خیلی روانیه :D
بیست دقیقه آخر قسمت پنجم از روانی ترین چیزی هایی بود که دیده بودم :D چقدر فوق العادست این سریال...

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
تا اینجای کار که قسمت 10 سوپرانوز رسیدم خیلی چیزها بوده که منو مجاب کرد امروز 6 قسمتش رو پشت سر هم بدون اینکه حتی ذره ای ازش زده بشم رو نگاه کنم...از اوپنینگ زیبا تا نشان دادن روابط بین شخصیت ها که مشخصه که کار زیادی رو طلبیده تا اینجوری قانع کننده به نظر بیاد و از همه مهمتر بازی شاهکار جیمز گاندولفینی که یکی از بهترین نقش افرینی ها تو تلوزیون رو نشون میده...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سوپرانو به جز فصل اول زیرنویس خوبی نداره !
چرا وافعا:|
فقط فصل 2 و 3 زيرنويس چندان مطلوبى نداره،بقيه فصل ها اوكين.

Justified چقدر لذت بخشه ديدنش...كاراكتر ريلان يكى از كاريزماتيك ترين شخصيت هاى سريال هاى تلويزيونيه.سريال ملو وار به دل آدم مى شينه.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
با اون همه چیزای بدی که از iron fist میگفتن بنظرم بد نبود سرگرم کننده بود
راستی top gear چرا اینقدر بی سرصدا اومد امروز تازه فهمیدم که 4 قسمت ازش اومده قسمت اول رو هم دیدم خوب بود

• Like
Reactions: amir72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر