hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
مثل اینکه دوباره با شاهکار طرفیم :D:

View attachment 72473

البته کمتر از اینم انتظار نداشتم :x فقط 4 روز مونده \m/

کاری به امتیازات و نقدها و این مسائل ندارم؛ ولی یکی از باکیفیت‌ترین سریال‌های حال حاضره. سریالی که فصل به فصل بهتر شده. جاستیفاید هم یادمه همینطور بود؛ از یه سریال خوب شروع کرد، و به‌عنوان یک شاهکار به پایان رسید. نمی‌دونم چرا اینقدر با FX حال می‌کنم و بهش علاقه دارم؛ بعد از این‌همه سال، کمتر نشده، بیشتر هم شده. برام عجیبه :D

• Like
Reactions: FUTURE

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دویتان قصد دارم سریال شرلوک رو شروع کنم میخواستم بدونم این قسمت 00 برای چی هستش؟مربوط به داستانه؟ بعد اینکه آیا در کل ارزش دیدن داره این سریال؟
سریال بسیار کلاس بالایی هست حتما ببین

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان تا پايان اين هفته هنوز وقت داريد كه عناوين پيشنهادى خودتون رو معرفى كنيد.بعد از اون با همراهى مديريت به مدت يك هفته نظرسنجى روى تاپيك ست مى شود و سه سريال اول با بيشترين راى براى استارت قضيه مشخص مى شوند.

با تشكر.
خوب دوستان،مهلت پيشنهاد سريال ها به اتمام رسيد.

با توجه به اينكه محدوديت 12 موردى براى نظرسنجى ها وجود داره،از بين سريال هاى واجد شرايط كه در پست اول در اين زمينه توضيح داده شد،قطعا فقط عناوينى كه بيشتر پيشنهاد داده شده اند در نظرسنجى خواهند بود و مابقى سريال هاى پيشنهادى بر مبنا هاى "امتياز IMDB سريال" و "تعداد بينندگان خارجى" و "وجود زيرنويس مناسب" در نظرسنجى قرار خواهند گرفت.

با تشكر.

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
The maze runner
هم درسته سریالی کم قسمته اصلا شاید هر کدوم از نسخه های جداگونش یه فیلم کامل باشه.
اما پیشنهاد میدم این رو.!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
View attachment 72541
آقای Liam Cunningham در جدیدترین مصاحبه اش به وبسایت The Independent گفته است که، احتمالا فصل 7 سریال موفق Game of Thrones در ماه جولای (خرداد) پخش شود.

چقدر دوست دارم این بشر سریع تر بمیره و از سریال حذف شه :| (کاراکترش :D) نه که از داووس بدم بیاد. برعکس خیلی کاراکتر باحالیه ولی این بازیگر خیلی خیلی مصاحبه میکنه عوضی :D همشم اطلاعات هایپ کننده (اسپویل برداشت کنین) میده :D
رسمن نصف صحنه های خفن این دو فصل رو اسپویل کرده بود. من جمله سکانس پایانی فصل 5 :|
هر وقت خبری از GOT میاد و میبینم اول خبر با این شروع میشه با لرز خبرو میخونم :))

• Like
Reactions: Jill-Valentine

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
Untitled.png

دوستان فردا سومین آنتولوژی رایان مورفی پخش میشه. جالب اینجاست که جان لندگرف اعتماد کامل به این پروژه داشته و قبل از شروع، واسه فصل دوم، تمدیدش کرده :D

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
رای بدید به رکتیفای :D
من خیلی وقت پیش یه فصلشو دیدم یه کار درام واقعا بی نظیره جدیدا تموم هم شده فرصت خوبیه دوباره ببینم و تمومش کنم، بحث خورش هم ملسه :D میشه ساعت ها و روزها نشست و در مورد زیبایی های این سریال صحبت کرد. خلاصه رای بدید بهش بشینیم ببینیمش ضرر نمیکنید. :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
با تشكر فراوان از پرهام عزيز براى ست كردن نظرسنجى.

نظرسنجى به مدت يك هفته ادامه داره و همونطور كه قبلا اشاره شد،سه سريال اول با بيشترين راى براى استارت قضيه انتخاب خواهند شد (احيانا و با احتمال كم اگر تعداد آرا جورى برابر شد كه بيش از سه سريال منتخب شده باشند،ناچارا اولويت با سريال داراى امتياز IMDB بالاتر خواهد بود).
ممنون.

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این Stranger Things چقدر خوبه!! :| تعریفش رو زیاد شنیدم ولی دیگه فکر نمیکردم انقدر عالی باشه! الان 4 تا اپیزوده که پشت سر هم دارم میبینم و مثل چی میخکوب شدم پشت مانیتور!

هرکی مثل من فقط که فقط اسمش رو شنیده بود و ندیده بود سریال رو فورا دانلود کنه ببینه! فوق العاده است!

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
این Stranger Things چقدر خوبه!! :| تعریفش رو زیاد شنیدم ولی دیگه فکر نمیکردم انقدر عالی باشه! الان 4 تا اپیزوده که پشت سر هم دارم میبینم و مثل چی میخکوب شدم پشت مانیتور!

هرکی مثل من فقط که فقط اسمش رو شنیده بود و ندیده بود سریال رو فورا دانلود کنه ببینه! فوق العاده است!
انصافا سریال خوش ساختیه
شدیدا منتظر فصل دومش هستم حتی بیشتر از game of thrones :D

• Like
Reactions: Blood Brothers

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر