Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
Black Sails خیلی خوبه مخصوصا بعد فصل اول جون دار تر میشه
شدیدا پیشنهاد میشه
من سریالی که اخیرا دیدم Sneaky Pete هه که اونم خیلی حال داد حتما ببینید
فعلا یه فصل اومده ولی بسیار قوی به نظر میاد آمازون هم پشت سریاله احتمال زیاد کنسل نمیشه کلا

کنسل بشه Sneaky Pete? فصل دومش تایید شده و شایعاتی درباره حضور Casey Affleck در نقش منفی سریال زیاده! تازه این سریال امسال در چند بخش حتما نامزد Emmy میشه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
ممنون از دوستانى كه نظرشونو گفتند،خواهشا ساير دوستان هم نظرشونو بگن تا بعد كه به يك نتيجه اى رسيديم استارت كار رو تا قبل عيد يا عيد بزنيم.

پ.ن:نمى خوام هايپ كنم،ولى همه دارن از فصل آخر Black Sails تعريف مى كنن و تو بازى سنتر فكر كنم پنج درصد بچه هاى تاپيك هم نديدنش (از جمله خودم) و سرچم كنيد فقط چند بار اسمش اومده.
The Killing هم من قبلا ناقص ديدمش و اون تم افسرده و سنگين و رازآلودش به نظرم با بحث مى چسبه:D....به شدت سريال گيرا و درگير كننده اى هستش.

کیلینک یکی از سریال هایی که خاطره باهاش زیاد دارم و با اون تم Dark and Mystery که داره، واقعا بغض تو گلوی ادم گیر میکنه. فصل سوم اوج این تاریکی هست که با دیدن اپیزود های 10 و 9 فصل سوم، متوجه قضایا می شید!

• Like
Reactions: asheghangta

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام

Black Sails اصلاً سریال سطح بالایی نیست .
من یک و نیم فصلش رو دیدم و نتونستم تحملش کنم و بیخیالش شدم .
توی این سبک سریالها که کلی شخصیت معروف از داستانها و دنیاهای مختلف رو جمع میکنن توی یه داستان مشترک فقط کافیه مقایسش کنین با Once Upon A Time و Penny Dreadful تا متوجه بشید با ارفاق یه کار کاملاً معمولیه .
آره خوب اصلا جزو سريال هاى خيلى تاپ نيست،به خاطر هيجان و تم خاصى كه از سريال هاى استارز سراغ دارم و تعاريف دوستان،به نظرم جزو سريال هايى قرار مى گيره كه ميشه ازش "لذت" برد.

دوستان فعلا The Killing پيشتازه براى اين كار و احتمال قوى جزوى از اين قضيه خواهد بود.اونايى كه نديدنش آماده شن كم كم:D.

و اينكه منتظر نظر ساير دوستان هم هستيم.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
بنده The Young Pope رو توصیه میکنم.
به شدت از لحاظ دیالوگ و گفت و گوی بین شخصیت ها در سطح بالایی قرار داره.
موسیقی هم خیلی توپه تو سریال.
سریال خیلی درجه یکیه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
من Leftovers رو پیشنهاد میکنم سریال خیلی عمیق و خوش ساختیه، موزیک هاش فوق العادن و بازیگرای خوبی هم داره.
عجیبه با اینکه مال HBO هست ولی زیاد تو ایران طرفدار نداره.
فصل سوم و پایانیش هم دو روز پیش تریلرش اومد.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
سلام. من هم تازه‌واردم و احتمالاً نظرم مهم نیست :D ولی شیلد و جاستیفاید رو پیشنهاد میدم. دو سریالی که در رده‌ی اول سریال‌های برترم قرار داره. هوس کردم دوباره ببینمشون.

Battlestar Galactica هم گزینه‌ی خوبی می‌تونه باشه.

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
به نظرم تو ایران سریال سوپرانوز خیلی کم دیده شده ,با اینکه فک کنم جزو 10 سریال برتر تاریخ باشه,اکثرا هم ملت دنبال اینن جدیدترین سریال ها رو ببینن و کلا در حق این سریالا کم لطفی میشه:D

واقعا سریال بعد از فصل چهار و مرگ یکی از سازنده های اصلی به شدت افت کرد. اصلا بعد از تمامی خط داستانی اصلی سریال غیز فابل تحمل شد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
مگه چند وقت پیش کلی بحث و تحقیق انجام نشد و نتیجش پست اول نشد؟ :D
پست اول رو شما سریالاشو ببینید اگه عمری بود بازم دنبال سریال خوب میگردیم :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
واقعا سریال بعد از فصل چهار و مرگ یکی از سازنده های اصلی به شدت افت کرد. اصلا بعد از تمامی خط داستانی اصلی سریال غیز فابل تحمل شد.
آره قبول دارم که افت کرد و پایانش هم زیاد جالب نبود ولی بازم من دوست داشتم سریال رو,یعنی بیشتر با شخصیت های سریال حال میکردم و دیالوگا و خط داستانی انچنان برام مهم نبود

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
جاستیفاید رو که دوستان پیشنهاد دادن. Person of Interest هم نمی‌دونم چقدر درموردش بحث شده ولی سریال یه چهارچوب خاصی داره که ازش بیرون نمی‌زنه مثل بعضی از سریال‌ها، از همون اول هم هدف سریال مشخصه و با زیاد و کم شدن آمار بیننده‌ها حسی نمی‌کنی سریال رو رو خواستن آب ببندن یا سر و تهش رو هم بیارن. فصل به فصل هم بیشتر اوج می‌گیره. استفاده به جایی هم از موسیقی داره، البته موسیقی متن منظورم نیست که اتفاقا خوبه، بلکه ترک‌هایی رو می‌گم که توی اکثر قسمت‌های سریال استفاده شده که اوجش قسمت آخر فصل 4 بود.
من نمی‌تونم بگم خیلی سریال دیدم ولی توی سریال‌هایی که دیدم،‌ PoI بهترین پایان بندی و اپیزود finale رو داشته.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مگه چند وقت پیش کلی بحث و تحقیق انجام نشد و نتیجش پست اول نشد؟ :D
پست اول رو شما سریالاشو ببینید اگه عمری بود بازم دنبال سریال خوب میگردیم :D
دوست عزيز شما مثل اينكه هدف كار رو اصلا نخوندى:

نه هدف مشخص كردن سريال هاى تاپه و نه كسايى كه نظر در اين باره مى دهند آماتورن كه ندونن كدوم سريالا خوبن.

بلكه صرفا سريال هايى هستند كه على رغم علم از كيفيت مطلوبشون،تعداد زيادى از كاربران هنوز نديدن يا دلشون مى خواد دوباره و اين دفعه با بحث و دسته جمعى ببينند.

ممنون از نظرات دوستان،باقى دوستان هم نظراتشونو بدن تا در نهايت نظرسنجى برگزار شه و اگه شد قضيه تا عيد و يا قبل عيد استارت بخوره.

پ.ن:اوه اوه...راستى من Louie رو هم ناقص ديدم و خيلى باحال ميشه به نظرم با بحث ببينيمش و تيكه هاشو دراريم:D.

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
لویی رو من موقع امتحانات برای بار دوم دیدم. پاش بیوفته یه دور دیگه هم میبینمش. شاهکاره :D کلا بنظر من FX بهترین شبکه امریکاییه. برخلاف HBO که یه جورایی اورریتده. با اینکه کیفیت سریال هاش رو از قدیم تا الان حفظ کرده و سال به سال هم بهتر میشه، ولی خب زیاد بیننده نداره و مثل شبکه ای مثل همین HBO توی چشم نیست. شیلد، جاستیفاید، دمیجز، سانز، فارگو، فیلی، لویی، امریکنز، ... و اخیرا هم اتلانتا که با همون یک فصل رفت جزو بهترین سریال هایی که دیدم. در کل معتقدم سریال های این شبکه رو ببینید پشیمون نمیشید. اکثرشم کم دیده شده. شرمنده زیاد حرف زدم :D

Sent from my C2305 using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
کیلینک یکی از سریال هایی که خاطره باهاش زیاد دارم و با اون تم Dark and Mystery که داره، واقعا بغض تو گلوی ادم گیر میکنه. فصل سوم اوج این تاریکی هست که با دیدن اپیزود های 10 و 9 فصل سوم، متوجه قضایا می شید!
من به نظرم فصل سوم زیاد جالب نبود . یعنی با مقایسه با دو فصل قبلی . گره گشایی پایانی کمی تو ذوق می زد به نظرم . کاراکتر های فرعی (اون نوجوون ها ) هم درگیر کننده نبودن (در مقایسه با فک و فامیل رزی تو دو فصل اول ) ولی در کل به خاطر همون دو فصل اولش به نظرم جزو بهترین سریال ها بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر