Fairytale Fights

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام به همه ... :smile:

fairy_tale_fights_360esrbboxart_160w.jpg

سبک : اکشن

پلتفرم
: Xbox 360،PS3،PC

گروه سنی
: Mature

تاريخ انتشار
: 10 نوامبر 2009

سازنده
: Playlogic

عرضه کننده
: Playlogic

شما توی این بازی کنترل شخصیت های محبوب داستانی مثل شنل قرمزی و سفید برفی رو به دست میگیرید . :biggrin1:
ولی اشتباه نکنید این یک بازی بچه گونه مثل Viva Pinata نیست ... :-"

shenel%20ghermezi.jpg

شما تو این بازی به جون هم میفتید و هم رو تیکه پاره میکنید ... :biggrin1:
گول رنگ های شاد بازی رو نخرید ... :-"

وقتی از گیم‌پلی خون می‌چکد

بازی بر پایه موتور گرافیکی پرقدرت Unreal Engine 3 طراحی شده. شخصیت‌های بازی در دنیای بزرگ Fairytale Fights کوچک دیده می‌شوند. از این گذشته سلاح‌ها و کومبوهای زیادی در بازی دراختیار خواهید داشت.
اما یکی از ویژگی‌های جالب توجهFairytale Fights، فناوری خاصی است که به بازیکن‌‌ها امکان می‌دهد در هر جهت و به هر شکلی که می‌خواهند دشمن‌ را تکه‌تکه کنند. به عبارت دیگر نوع ضربه‌ها از پیش تعیین شده نیست، بلکه دشمن‌تان از همان زاویه‌ای قطعه قطعه می‌شود که شما شمشیر را روی او فرود می‌آورید. برای مثال می‌توانید فقط دست و پاها را هدف بگیرید یا با یک ضربه بی‌نقص و تمیز، دشمن را از کمر دونیم کنید. بامزه‌تر این‌که همه‌ جا خون‌آلود می‌شود و از سر و صورت سفید برفی و شنل قرمزی خون چکه می‌کند!
هرچه باشد Fairytale Fights درباره داستان‌های جن و پری است و به پای خشونت بازی‌هایی چون Dead Space یا Gears of War نمی‌رسد. از این رو Fairytale Fights بیشتر شبیه یک نمایش کمدی و در عین حال خشن است.
هوش مصنوعی بازی بالاست و دشمن‌ها مانند بازی‌های پیشرفته‌ی نسل جدید واکنش نشان می‌دهند. مثلا اگر پای یکی را قطع کنید، به زمین می‌افتد و از شدت درد پایش را می‌گیرد و آه و ناله می‌کند. در Fairytale Fights باید انتظار صحنه‌های خشن زیادی را داشته باشید. مثلا اگر کسی را دیدید که بدنش از کمر قطع شده و به زور خود را روی زمین می‌کشد، جا نخورید.
این بازی زمانی بیشتر مزه می‌دهد که قهرمان‌های کارتونی در کنار هم از آدم بدها انتقام بگیرند. به گفته سازنده‌‌های بازی، حالت چندجانبه از چهار بازیکن به طور هم‌زمان پشتیبانی می‌کند.
Fairytale Fights همان داستان شیرین جن و پری خودمان است که این بار بزرگ‌ترها با شنیدنش سر ذوق می‌آیند.

fairytale-fights-bad-riding-hood.jpg

یک روز شنل‌قرمزی داشت از جنگل رد می‌شد که چند تا گرگ به او حمله کردند. :cheesygri
اما قهرمان قصه ما به جای این که فرار کند یا از ترس جیغ بزند، از زیر شنلش یک چاقو در آورده و آن‌ها را تکه‌تکه می‌کند!
Fairytale Fights، قصه متفاوتی از شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه‌مان را روایت می‌کند. قصه‌ای که در آن قهرمان‌های دوران کودکی‌ به خشن‌ترین شکل ممکن از آدم‌بدهایی که همیشه اذیت‌شان می‌کردند، انتقام می‌گیرند.
قصه‌ای که در آن برخلاف همیشه شنل قرمزی شکم گرگ گرسنه را پاره می‌کند. :biggrin1:

6-17-2009Fairytale-Fights.jpg

قهرمانانی جدید؛ شنل قرمزی و سفید برفی ! :love:

داستان بازی از این قرار است که دنیای داستان‌های جن و پری در خطر افتاده است.
شما باید با یکی از شخصیت‌های محبوب کارتون‌های کلاسیک، شهرت و اعتبار از دست‌رفته شخصیت‌های کارتونی پر اسم و رسم را دوباره زنده کنید و به اوج برسانید.
سازنده‌های بازی قرار است چهار شخصیت کارتونی را در Fairytale Fights بگنجانند که تا به حال درباره‌ی دوتای آن‌ها مطمئنیم: شنل‌قرمزی و سفید برفی. این طور که پیداست Fairytale Fights از بازی‌های سبک Hack-and-Slash است که در آن کلی دشمن سرتان خراب می‌شوند و شما در مبارزه‌ای بی‌وقفه همه را لت و پار می‌کنید.

fairytale-fights-24a606eae76ca6.jpg

تریلر های بازی :

Gameplay Trailer
icon_video_hd.gif

Aug 3, 2009 - Trailer
Download now

Teaser Trailer #2
icon_video_hd.gif

Jul 30, 2009 - Trailer
Download now

Fights Trailer
icon_video_hd.gif

May 4, 2009 - Trailer

عکس های بازی :

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دمت گرم. بازیش از این خنده های همرا با خشونت و دارای درون مایه های فکری هستش:biggrin1: مرسی

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دمت گرم. بازیش از این خنده های همرا با خشونت و دارای درون مایه های فکری هستش:biggrin1: مرسی
قابلتو نداشت برهی ... :biggrin1:

فکر کنم تو مایه های Happy Tree Friends باشه ... :biggrin1:

با UE 3 هم این بازیرو ساختن :eek::eek::eek:

خداییش چه گرافیک و رنگ پردازی داره ... :love:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من عاشق این سبک بازی هایی هستم که به نظر بچگانه میان اما در عمل خیلی خدا هستن. گرافیکش ساده و خوش رنگ و با جزئیاته ، حتما می خرمش.

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
اینو که دیدم داغ دلم تازه شد!یاد conker افتادم که نامردهای rare شماره ی 2ش رو نمیسازن!انصافا طلایه دار این سبک که دیگه به نظر من کمال این نوع سبک ها بود conker بود(حالا چه توی n64 و چه توی xbox1).منتهای مراتب نمیدونم چرا rare و microsoft عنوانی با این پتانسیل رو رها کردن و میرن سراغ عناوینی مثل kameo یا banjo kazooie(که البته این هم در حد و اندازه های شماره ی قبلش نبود)!ای..روزگار..!:((
ولی به عنوان یه مسکن با اثر کوتاه مدت fairytale fights هم برای طرفداران این سبک بدک نیست.فقط من با گیم پلی بازی زیاد حال نمیکنم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چرا فروشنده ها نباید بیارن ؟ مگه بازیش چیه ؟
به خاطر سلیقه بیشتر ایرانیا!
این بازی رو که واسه بچه ها فک نکنم اصلا توصیه شه!
کمتر نوجوون یا جوونی هم از اینجور بازیا خوشش میاد!
من که خیلی کم دیدم همچین بازی هایی رو تو ویترین مغازه ها

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
من تريلر بازي رو چند وقت پيش ديدم يه جورايي گرخيدم :biggrin1: بازي از madworld هم خشن تره ! :biggrin1: خون در حد تيم مليه ! واقعا زيبا و چشم نواز بود :biggrin1:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فکر نمیکنم چیزه جالبی از آب در بیاد
البته تا اومدنش باید صبر کرد و بعد نقدش کرد
ولی با این عکسهایی که اینجا دیدم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر