Call Of Freedom : Tangestan اولین بازی FPS ایرانی

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
برای شروع بد نیست اگر چند افکت به بازی اضافه کنید خیلی جالب میشه بعد انعکاس نور باید در هر آیتم فرق کنه تا یکم بهترشه اگر شما کمی به بازی just cause نگاه کنید ورنگ آمیزی این بازی کمی در اسکرین شات های بازی ببینید متوجه میشید که رنگ واقعی تره
just-cause-2-20080129091532298_640w.jpg

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوست عزیز اصلا کار درستی نیست این بازی رو با just cause مقایسه کنید
میدونید واسه بازیای غربی چقدر هزینه میکنن و چند نفر روش کار میکنن ؟
کار دوستمون قابل ستایشه البته ایشون هم گمون نکنم تنها باشن
ولی 100% هم از اون کم تعداد ترن هم کم تجربه تر
درضمن زیادکردن رنگ تو بازی که مثل زیاد کردن رنگ تو یه عکس بوسیله ی
ادیت با ACD see یا فوتوشاپ نیست که ... دردسر داره

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
منم با نظر اين دوستمون موافقم ...
نبايد با بازي هاي خارجي مقايسه بشه ...
نظر شخصي من اينه كه اولا تصويرها يكم اصطلاحا Sharp شدن . ديوارها هم همه يك مدل و يكنواختن
اگه امكانش هست اصلاحش كنيد
نوري كه از خورشيد گذاشتين يكم real ترش كنيد در صورت امكان
و چيز ديگه اي كه نظرم رو جلب كرد اينه كه كلا reflect نور توي بازي خيلي ديده نمي شه ...
شايد در نگاه اول خيلي مهم نباشه و يكي فكر كنه كه نور فقط از اينه و اجسام اينه اي بازتاب داره كه اين حرف غلطه ...
نور از همه جسمي بازتاب داره و اين بازتاب رو شما مي توني تو بازيايي مثلا مثل NFS:MW توي آسفالت زمين ببيني كه چقدر قشنگش كردن !
اينا نظراي شخصي من بود از روي چند تا تصوير ! حالا دمو بزار بيشتر ببينيم
پ.ن : نسبتا مي شه گفت از موتور خوب كار كشيدي :smile:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
دوستان بزودی اسلحه های بازی رو معرفی میکنم ;)

این معرفی سلاح ها برای من خیلی جالبه:smile:
واقعا دوست دارم سلاح ها و کیفیت طراحی شون را ببینم
فکر سلاح های جنگ جهانی دوم باشه
روی سلاح ها خیلی کار کنید
چون در بیشتر بازی های FPS گیمر اسلحه را توی تصویر میبینه و مطمئنا دربارش نظر میده;)

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
برای نظرها ممنون . واقعا نظرات شما برای ما مهمه .

در مورد نور باید بگم که در حال حاضر ما به دلیل مشکلات فریم ریت ، نمیتونیم از HDR استفاده کنیم . ولی ایشالا تا رلیز بازی حتما خیلی بهتر میشه .

این رنگی که این بازی داره خیلی کسل کننده است انگار بازی سیاه و سفید است

از اینکه این جمله رو شنیدم خیلی خوشحال شدم ! چون ابن عکسها از مرحله ی خاصی از بازیه که باید این حس رو القا کنه . با این حال نظر شما در مورد مراحل بعد هم مهمه و حتما مورد توجه قرار میگیره .

این معرفی سلاح ها برای من خیلی جالبه

در حال حاضر ما 7 تا اسلحه رو طراحی کردیم . در مورد طراحی باید بگم که خیلی خیلی دقت شده . در ضمن داستان رئیس علی دلواری در زمان جنگ جهانی اول بوده بنابراین اسلحه ها هم مربوط به اونموقع میشن .

متاسفانه ما در حال حاضر 6 نفر هستیم که تازه 2 نفر هم 20% کمک میکنن . بنابراین زمان ساخت بالا میره. اما سعی میکنیم که از کیفیت چیزی کم نکنه . اما به هر حال بین موتور UE3 که 800 میلیون پولشه و موتور ما که 500 هزار تومن پولشه فرق هست !

اول دیدم فکر کردم اشتباهی اومدم!
گرافیک خیلی خوبه. موفق باشید.

ممنون

به هر حال فعلا ترجیح میدیم که مثل بقیه ی شرکتها سرو صدا نکنیم ! مقایسه رو شما خواهید کرد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Danteppc

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
به هر حال فعلا ترجیح میدیم که مثل بقیه ی شرکتها سرو صدا نکنیم ! مقایسه رو شما خواهید کرد .

مرسی جمله.. ;)

پ.ن. روی texture mapping و جزئیات محیط بیشتر وقت بزارین.جزئیاتی که خودشوت به چشم نمیان ولی نمای محیط رو جذاب تر میکنن.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
.
از اینکه این جمله رو شنیدم خیلی خوشحال شدم ! چون ابن عکسها از مرحله ی خاصی از بازیه که باید این حس رو القا کنه . با این حال نظر شما در مورد مراحل بعد هم مهمه و حتما مورد توجه قرار میگیره .

من هم از اینکه این جمله را شنیدم خوشحالم!:biggrin1:
این یعنی ما واقعا با یک بازی با داستانی عالی که محیط در خدمتشه طرفیم:cool:

در حال حاضر ما 7 تا اسلحه رو طراحی کردیم . در مورد طراحی باید بگم که خیلی خیلی دقت شده . در ضمن داستان رئیس علی دلواری در زمان جنگ جهانی اول بوده بنابراین اسلحه ها هم مربوط به اونموقع میشن .

به نظر من یه چیز های نوعی هم توی بازی بزارید
مثلا بشه توی اول شخص برای مبارزه یه کاری های دیگری کرد
مثلا توی سری CoD یا با چاقویی سرنیزه ای چیزی می تونی به دشمن از نزدیک بزنی
اما من میگم توی بازی برای مبارزه از فاصله نزدیک یک سری سلاح سرد طراحی کنید یا مثلا بشه با وسایلی مثل بیل و کلنگ زد طرف را درب و داغون کرد
من تا حالا بازی اول شخصی را ندیدم که از سلاح های نامبرده استفاده کنه
تازه اینطوری شاید بتونید بعضی مراحل را به صورت مخفی کاری درست کنید
مثلا توی یه مرحله کاراکتر باید ماموریت بدون سرو صدا تموم کنه و برای این کار می تونه از بیل استفاده کنه ولی این یه مشکل داره اونم اینه که خشونت بازی میزنه بالا
چقدر من حرف زدم:cheesygri

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
سلام امیدوارم خسته نباشید

بچه ها مادیگه نباید اینقدر توسر بازهامون بزنیم! خوب تا همینشم که ساختن خیلی زیاده ! خوب شما انظار های زیادی رو بزارید کنار اونایی که شما می بینید بازی می سازند حد اقل 20برابر ماها هزینه میکنند

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام بر neo عزیز (اسمت رو یادم رفته)
چند وقت پیش اینجا سر زدم و دیدم آخرین پستت ماله خیلی وقت پیشه! ترسیدم که مبادا کار رو رها کرده باشید. خوشحالم که میبینم هنوز دارید ادامه میدید.
امسال تو نمایشگاه رسانه هستید دیگه؟ خیلی دوست دارم دوباره با هم گپی بزنیم.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
سلام دوست من .

به احتمال 99% ما امسال در نمایشگاه رسانه های دیجیتال نخواهیم بود. برای اینکه روی یک سری مسائل داریم کار میکنیم ونمیخواهیم مثل پارسال بازی رو ناقص نشون بدیم .

اما من میگم توی بازی برای مبارزه از فاصله نزدیک یک سری سلاح سرد طراحی کنید یا مثلا بشه با وسایلی مثل بیل و کلنگ زد طرف را درب و داغون کرد
من تا حالا بازی اول شخصی را ندیدم که از سلاح های نامبرده استفاده کنه

از اونجایی که سعی کردیم تمام مراحل بازی طبق اتفاقاتی که در واقعیت در اون زمان افتاده ، ساخته بشن. اضافه کردن این سلاح ها در محیط و نوع گیم پلی یکم سخته . به هر حال سعی میکنیم Melee داشته باشیم .

باید بگم که داستان بازی بر اساس اتفاقات واقعی هست اما در این بین شخصیتها ها و یک جریان نوشته شده هم وجود داره. یعنی اگر جنگی هست ، این جنگ اتفاق افتاده اما اینکه در جزئیات چی میشه دیگه با ماست !

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
از اونجایی که سعی کردیم تمام مراحل بازی طبق اتفاقاتی که در واقعیت در اون زمان افتاده ، ساخته بشن. اضافه کردن این سلاح ها در محیط و نوع گیم پلی یکم سخته . به هر حال سعی میکنیم Melee داشته باشیم .
یعنی چی؟:confused:
یعنی ملت اون موقع از وسایل کار (چه کشاورزی یه ساخت ساز) برای درگیری ها فیزیکی استفاده نمی کردند؟

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
نه نه . منظور من گیم پلی بود . اضافه کردن این وسایل باعث تغییر یه سری مسائل کلی در AI میشه که یکم برای این کار دیره . ولی شما Melee رو مثل COD خواهید داشت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر