درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
دوستان برای خرید گوشی بین این دو مورد شک دارم:
Sony Ericsson X8
Sony Ericsson Vivaz
کدوم بهتر هست؟
من خودم X8 رو به خاطر آندروید بیشتر پسندیدم.

Devil Ashex

کاربر سایت
Dec 13, 2006
25
نام
اشکان
سلام
اگه ممکنه یه راه واسه پیدا کردن سریال imei گوشی بهم نشون بدین البته به جز کد*#06# و یا در آوردن باطری
راستی گوشی من ؤاپنی هستش (casio)
با تشکر

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام دوستان....من شدیدا به کمک نیاز دارم.......بین 3 تا گوشیه موتورولا موندم , برامم مهم نیست که آنتن دهیش بد باشه یا نه چون گوشه اصلیه من یه چیزه دیگست و این رو برای دم دستی میخوام و واقعا عاشق این برندم........
بین این 2 تا مدل موندم اگه کمکم کنید که تصمیم بگیرم کدوم رو بگیرم واقعا ممنون میشم :
1- Motorola Charm قیمت : 345 ت
LoadPicture.aspx

2-Motorola Flipout قیمت : 315 ت
motorola-flipout.jpg

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
کمک فوری

سلام من یک acer e101 گرفتم اما وقتی می خواهم برای sync برنامه ان را به pc متصل کنم سیستمم اون رو نمی شناسه هیچ driver ای هم در سی دی گوشی نیست چه کار کنم:((

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
می خوام موبایل بخرم موندم کدومش رو بگیرم اگه راهنمایی کنید ممنون می شم فقط با دلیل و منطق نه از روی تعصب .شما کدومش رو پیشنهاد می دهید.
1-HTC wildfire S
2- sumsung I9003 SL
3-HTC Desire
از نظر کیفیت فیلم بردای و عکس گرفته تا کارکردش ،مثلا هنگ می کنند یا اگه آره بیشتر هنگ کردن روی می ده (به طور عادی منظورم هست نه اینکه بازی نصب می شه بعد می گید هنگ می کنه)،چون شنیدم گوشی سامسونگ هنگ می کنه ، هزینه مهم نیست مهم اینه که با بهینه خرید کنیم بعد از خرید نگم ای کاش گوشی دیگری رو می خریدم با همون پول که هزینه کردم. اگر گوشی دیگه ای تا قیمت 450 هزار تومان هم مدنظر دارید که از اینها بهتر باشه دریغ نکنید،اینو هم در نظر داشته باشید که بلوتوث 3 هم داشته باشه.ممنون

serilanka

کاربر سایت
Nov 3, 2010
4
salam
man mikham bazi haye HD ro berizam roo gooshie sensation Xl.har bar ke file APK ro mirizam ,miram tuye barname ,minivise ke card sd ja nadare va masiri ke bekham file haye zamime ro berizam ,be vojood nemiad.chi kar konam???(sensation XL aslan plat sd nadare) mer30

yasin.r

کاربر سایت
Apr 9, 2012
7
می خوام موبایل بخرم موندم کدومش رو بگیرم اگه راهنمایی کنید ممنون می شم فقط با دلیل و منطق نه از روی تعصب .شما کدومش رو پیشنهاد می دهید.
1-HTC wildfire S
2- sumsung I9003 SL
3-HTC Desire
از نظر کیفیت فیلم بردای و عکس گرفته تا کارکردش ،مثلا هنگ می کنند یا اگه آره بیشتر هنگ کردن روی می ده (به طور عادی منظورم هست نه اینکه بازی نصب می شه بعد می گید هنگ می کنه)،چون شنیدم گوشی سامسونگ هنگ می کنه ، هزینه مهم نیست مهم اینه که با بهینه خرید کنیم بعد از خرید نگم ای کاش گوشی دیگری رو می خریدم با همون پول که هزینه کردم. اگر گوشی دیگه ای تا قیمت 450 هزار تومان هم مدنظر دارید که از اینها بهتر باشه دریغ نکنید،اینو هم در نظر داشته باشید که بلوتوث 3 هم داشته باشه.ممنون

مورد 3 از همه بهتره.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر