بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من در محضر فرمانده جسارت نمیکنم...شما سالاری...اصلا تیم بچه های وسکر جدای این قضیه هستن..
من به وجود دلاورانی چون شما افتخار میکنم
----------
به دوست عزیزمون هم که جدیدا به جمع ما پیوسته خوش آمد میگم!
---------

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
23wwf.jpg

کپکام در شماره بعدی مجله ژاپنی Famitsu یک بازی غیر منتظره را معرفی خواهد کرد!

سایت Famitsu اعلام کرده که در شماره بعدی مجله ی خود علاوه بر اطلاعاتی در مورد پانزدهمین سالگرد رزیدنت اویل (Resident Evil's 15th anniversary) مصاحبه با سازندگان و نمایشی از Resident Evil : Operation Raccoon City نگاه عمیق تری به عناوین آینده کپکام که در حال ساخت است خواهد داشت .
اشاره شده در این مجله شما برای اولین بار شاهد معرفی یک عنوان غیر منتظره از Capcom خواهید بود
شماره بعدی مجله Famitsu در 26 آویل منتشر میشود اما اطلاعات راجع به آن معمولا یک روز زودتر لیک خواهد شد.

آخرین ویرایش:

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
بچه ها جدا نمیدونم چی باید بگم.واقعا فضای این سایت خیلی صمیمه و آدمو مشتاق میکنه به بازی.تو تاپیک سایلنت هیل هم اینجوری بود.جدا از همتون ممنونم.
راستش همونطور که گفتم من اصلا اهل بازی نیستمو فقط رزیدنت اویل بازی کردم.از وقتی هم اینجا عضو شدم با خوندن مقاله های آقا احد و آقا نیما و بقیه دوستان فهمیدم که برداشت من از بازی خیلی سطحیه و شماها خیلی حرفه ای بابازی برخورد میکنید.من شماره های 1 تا 5 و کامل بازی کردم.یکی پرسید از کی خوشم میاد.(چه جوری میشه از اون ابرا باز کنم که مینویسه نوشته شده توسط)راستش تا حالا بش فکر نکرده بودم!حالا چرا نگم لیون؟لیون همونی بود که تو شماره 4 بود.اتفاقا خیلی با نمکه.اما حالا که اینجام و بین شماهام ترجیح میدم از روی ظاهر قضاوت نکنم.راستش من از اون آقاهه وسکر هم خوشم میومد.خیلی جذاب بود.حیف که شخصیت منفی داشت.جیل رو هم دوست دارم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها جدا نمیدونم چی باید بگم.واقعا فضای این سایت خیلی صمیمه و آدمو مشتاق میکنه به بازی.تو تاپیک سایلنت هیل هم اینجوری بود.جدا از همتون ممنونم.
راستش همونطور که گفتم من اصلا اهل بازی نیستمو فقط رزیدنت اویل بازی کردم.از وقتی هم اینجا عضو شدم با خوندن مقاله های آقا احد و آقا نیما و بقیه دوستان فهمیدم که برداشت من از بازی خیلی سطحیه و شماها خیلی حرفه ای بابازی برخورد میکنید.من شماره های 1 تا 5 و کامل بازی کردم.یکی پرسید از کی خوشم میاد.(چه جوری میشه از اون ابرا باز کنم که مینویسه نوشته شده توسط)راستش تا حالا بش فکر نکرده بودم!حالا چرا نگم لیون؟لیون همونی بود که تو شماره 4 بود.اتفاقا خیلی با نمکه.اما حالا که اینجام و بین شماهام ترجیح میدم از روی ظاهر قضاوت نکنم.راستش من از اون آقاهه وسکر هم خوشم میومد.خیلی جذاب بود.حیف که شخصیت منفی داشت.جیل رو هم دوست دارم.

بعضی از شخصیت های منفی بازیها هم دوست داشتنی هستند و هیچ وقت فراموش نمیشن مخصوصا تو رزیدنت اویل یکیش وسکر یا مثلا نمسیس کم طرفدار داره یا ویلیام بیرکین :)

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
بعضی از شخصیت های منفی بازیها هم دوست داشتنی هستند و هیچ وقت فراموش نمیشن مخصوصا تو رزیدنت اویل یکیش وسکر یا مثلا نمسیس کم طرفدار داره یا ویلیام بیرکین :)
مخصوصا نمسیس با اون ترسی که القا میکنه تو شماره 3 ،با آهنگ و کلام دل انگیزش :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به این تساوی ریاضی توجه کنین:
Resident Evil = Albert Wesker
این نساوی در زمان پیدایش انسان های نخستین ثابت شد و هم اکنون یکی از پر کاربردترین تساوی های جهان هست.از روی درک شهودی،برهان و استدلال و هر روشی که برین،این تساوی برقراره!
خب بچه ها توی تریلر دوم RE6،یه صحنه ای هست که یه نفر توی تاریکی وایساده که حمید جون عکسشو گذاشت وشبیه نمسیس بود،یه دو ثانیه بعدش همون فرد رو از نزدیک نشون میده که مثل اینکه لباس نظامی به تن داره و یه سرنگ تو دستشه.به نظرتون کیه؟
q2nj8c7gou2niwp9yh9i.jpg
c6bn7jem9mt6nxhebf8.jpg
یه تبریک هم به طرفداران لیان به مناسبت عوض کردن لباسش!!! :
uiqkrlo3yy8ptgfchfl5.jpg
بچه ها یه صحنه ای دیدم و کفم برید.اون لحظه ای که اون B.O.W-ه که مثل نمسیس هست و پاش رو گذاشته روی کمر جیک،اون وقت ایدا میاد و یه چیزی بهش میگه بعدش که جیک بهش میگه:
He Lost Me (منظورش وسکره)
دقیقا در حد صدم ثانیه 2تا عکس نشون میده که یا الکس وسکر هست-یا آلبرت وسکر هست که پیر شده و یا یه نفر دیگه هست ولی با توجه با حرقای جیک که در مورد پدرش داره میگه،2 تا گزینه اول متحمل ترن:
gkajdze8dsh214ods55r.jpg
48t0hkxmpbiascbri1gb.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,298
نام
shahab
دقیقا در حد صدم ثانیه 2تا عکس نشون میده که یا الکس وسکر هست-یا آلبرت وسکر هست که پیر شده و یا یه نفر دیگه هست ولی با توجه با حرقای جیک که در مورد پدرش داره میگه،2 تا گزینه اول متحمل ترن:
gkajdze8dsh214ods55r.jpg
48t0hkxmpbiascbri1gb.jpg

دقیقا من هم به این دو تیکه خیلی دقت کردم و بین الکس والبرت به شک افتادم . ولی فکر کنم الکس وسکر باشد فقط یک حدث {{البته برای من فرقی نمی کند من کلا عاشق وسکر ها هستم;)}}

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
(چه جوری میشه از اون ابرا باز کنم که مینویسه نوشته شده توسط)
تو نوار ابزار از تگ Quote استفاده کنید یا برای نقل قول مستقیم، گزینه پاسخ به نقل قول از پست مورد نظرتون رو کلیک کنید.(در نوار پایین پست)

راستش تا حالا بش فکر نکرده بودم!حالا چرا نگم لیون؟لیون همونی بود که تو شماره 4 بود.اتفاقا خیلی با نمکه.اما حالا که اینجام و بین شماهام ترجیح میدم از روی ظاهر قضاوت نکنم.راستش من از اون آقاهه وسکر هم خوشم میومد.خیلی جذاب بود.حیف که شخصیت منفی داشت.جیل رو هم دوست دارم.

اول از همه شما مختارید برای انتخاب کرکتر مورد نظرتون:d. لیان چندان هم با نمک نیست! بنده خدا خیلی سعی میکنه با ابهت به نظر بیاد ولی نمیشه:d در ضمن تمامی جذابیت وسکر هم تو منفی بودنشه، کلاً شخصیتیه که خیلی راحت برای رسیدن به اهدافش از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنه و مهمترین ارکان شخصیتیش جسور و نترس بودنشه.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
خب بچه ها توی تریلر دوم RE6،یه صحنه ای هست که یه نفر توی تاریکی وایساده که حمید جون عکسشو گذاشت وشبیه نمسیس بود،یه دو ثانیه بعدش همون فرد رو از نزدیک نشون میده که مثل اینکه لباس نظامی به تن داره و یه سرنگ تو دستشه.به نظرتون کیه؟
فقط یه نفره که با لباس نظامی هست و هیکلش هم کمی بزرگه
خب معلومه دیگه جک کراوزر
مگه میشه لیان باشه وسکر باشه جک نباشه
هست جکه من می دونم
من احتمال اینکه البرت باشرو خیلی کم می دونم الکسه
یعنی خدا کنه اون باشه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
فقط یه نفره که با لباس نظامی هست و هیکلش هم کمی بزرگه
خب معلومه دیگه جک کراوزر
مگه میشه لیان باشه وسکر باشه جک نباشه
هست جکه من می دونم
تا اونجایی که ما خبر داریم jack krauser تیر توپَر شد رفت:d لابد می‌خوای بگی این یا اون(jack تو نسخه چهارم) یکدوم نسخه کلون شدند؟(نسبت به این کلمه حساسیت پیدا کردم:|)

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
تا اونجا که ما میدونیم جک یه بار از لیان شکست خورد یه بارم از ایدا اخرش هم مشخص نشد زندس مردس فرار کرده کجاست نمی دونیم ولی احتمال زنده بودنش بیشتره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر حالت " مزدور " رو توی RE4 میرفتین،یه عکس نشون میداد که کراوزر رو در حال تماشای نابودی جزیره نشون میداد

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار

وای خدایا
یعنی کسی هست تو این دنیا به غیر از این شخص محترم کس دیگه ای رو انتخاب کنه
بهترینه اصلا:d
طرفدار سرسخت
شرمنده نتونستم جلو خدمو بگیرم:d
درود بر تو ای دلاور!!!

خوبه...بلاخره یک شخصیت کاملا بی طرف اومد اینجا...بعدا که بازی رو بیشتر بازی کنید کم کم معلوم میشه به کی علاقه مند ترید!!! جیلم خوبه!:dالبته با اجازه داش حمید!;;)

بله کاملا صحیح میباشید :d

ابهت و جذبه ای که وسکر داره , مگه میشه کسی دوستش نداشته باشه ؟! :d
دقیقا من هم به این دو تیکه خیلی دقت کردم و بین الکس والبرت به شک افتادم . ولی فکر کنم الکس وسکر باشد فقط یک حدث {{البته برای من فرقی نمی کند من کلا عاشق وسکر ها هستم;)}}
تو نوار ابزار از تگ Quote استفاده کنید یا برای نقل قول مستقیم، گزینه پاسخ به نقل قول از پست مورد نظرتون رو کلیک کنید.(در نوار پایین پست)

اول از همه شما مختارید برای انتخاب کرکتر مورد نظرتون:d. لیان چندان هم با نمک نیست! بنده خدا خیلی سعی میکنه با ابهت به نظر بیاد ولی نمیشه:d در ضمن تمامی جذابیت وسکر هم تو منفی بودنشه، کلاً شخصیتیه که خیلی راحت برای رسیدن به اهدافش از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنه و مهمترین ارکان شخصیتیش جسور و نترس بودنشه.

شماها کجا بودید بلاها!!! رو نکرده بودید به وسکر کبیر ارادت دارید!!/:)
ولی بازم احسنت به صداقتتون>:d<
آفرین!!!
باشد که رستگار شوید!!!:d
فرصت طلب که میگن اینه هاااااا!!!!:d

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
وای خدا.چقدر رزیدنت اویل دوست اینجاست.
آقا حمید با حرفتون کاملا مخالفم.اگه از نمسیس منظورتون همون هیولای شماره 3ست که جدا نمیدونم چی فکر میکنید. آقا ابوذر شما هم همینطور.به نظرم نفرت انگیزتر از اون موجود وجود نداره.اما با علی آقا و آقا حسین و آقای تونی المیدا!! موافقم.به نظر من وسکر واقعا شخصیت جالبی داشت.ولی حیف که تو شماره های کمی بود.تو 5 هم که میمیره.درسته؟
همونطور که بارها اشاره کردم من اصلا به این اندازه عمیق با این بازی برخورد نکرده بودم.مثل اینکه بحث محبوبیت شخصیتها اینجا خیلی داغه.رزیدنت اویل به نظرم شخصیتهاش اینا بودند که من تقریبا نسبت به همه یه احساس داشتم به غیر از هیولاهاش البته.
کریس-جیل-لیون-کلر-شوا و شخصیت منفیش کریس و سدلر
درسته؟

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 PM ارسال شده بود ----------

آره آقا اسفندیار.حقیقتش بی طرف بودم اما الان احساس حماقت میکنم.دلم میخواد من هم از یکی طرفداری کنم.احساس میکنم لیون خیلی منفوره اینجا.با اینکه خیلی با استیل بود حتما دلیلی داره دیگه (از وقتی اومدم اینجا به دانسته هام دیگه اعتماد ندارم) و وسکر خیلی محبوبه.عجیب نیست؟اینجا اصلا فمینیست نداریم.من جیل رو خیلی دوست دارم.اما دلم میخواد از یکی از شخصیت ها مرد بازی طرفداری کنم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر