بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
اتفاقا خبرش همه جا پخش شده که میخوان یه Live Action از resident evil بسازن
به به چه شود ، متاسفانه بازی بعد از نسخه چهارم دیگه مثل قبل نشد.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,562
نام
milad
سلام دوستان نسخه کلاسیک بازی رزیدنت اویل 2 بخش لیان رو تموم کردم موند کلیر خیلی سوال ها از بخش لیان تو ذهنم باقی موند مثلا یه سوییچ بود اصلا به دردم نخورد خیلی هم کوتاه بود بازیش
الان نسخه کلیر رو چجور شروع کنم با ادامه سیو لیان برم اتفاق خاصی میفته ؟؟؟؟؟؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
خب!استاد رضا چشمی عزیز @rezvideo ، نویسنده ی مشهور و محبوب بازی رایانه مقاله ی بنده که برای خدای صنعت بازی ، استاد میکامی در روز تولدش همراه با @Sera. نوشتیم را گذاشتند روی صفحه اصلی سایت تازه تاسیسشون.تشکر از رضاجان چشمی:x

نوابغ صنعت گیم - بخش اول : شینجی میکامی ، پدر هنرمند ترس و بقا - PS Galaxy

با تشکر از @FUTURE که بهترین نظر را تو تاپیک مقاله ی تولد خدای صنعت بازی یعنی استاد میکامی دادند

View attachment 100549

اقا راستی بروس استرلی هم ضمن تعریف و تمجید دوباره از رزیدنت 4 استاد میکامی را خدا نامیدند!:*<:-P

View attachment 100548

5 ماه دیگه بازی جدید استاد میکامی و خدای صنعت بازی معرفی میشه^:)^:D میخوام تو تلگرام بگم هر کی اولین اطلاعات موثق بیاره یک کارت psn ده دلاری بهش میدم:))
دوست من یک سوال بی ربط؟
احیانا یه سری از مطالب psgalaxy از بازی رایانه نیستند؟! چون نقد killzone shadow fall یا مقاله turrican فکر کنم دقیقا با همون شیوه بیان، توی سایت منتشر شده

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,562
نام
milad
سلام دوستان رزیدت اویل 3 رو که تموم میکنی یه بخش ازاد میشه که توش با کارلوس و میخایل اینا باید تو یه تایم محدود بازی کنی بغد یه صفحه خرید اسلحه های نا محدود داره ایا اینارو بعد خرید میشه تو همین بخش هم استفاده کرد ؟؟؟
و اینکه اویل 3 دیگه بخش دیگه ای نداره؟؟؟

• Like
Reactions: EVIL4baz

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
دوست من یک سوال بی ربط؟
احیانا یه سری از مطالب psgalaxy از بازی رایانه نیستند؟! چون نقد killzone shadow fall یا مقاله turrican فکر کنم دقیقا با همون شیوه بیان، توی سایت منتشر شده

اره.سایت مال اقای رضا چشمی هست.در نتیجه مطالبی که از خودش تو مجله هست را هم تو سایت جدید قرار میده

• Like

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
سلام دوستان رزیدت اویل 3 رو که تموم میکنی یه بخش ازاد میشه که توش با کارلوس و میخایل اینا باید تو یه تایم محدود بازی کنی بغد یه صفحه خرید اسلحه های نا محدود داره ایا اینارو بعد خرید میشه تو همین بخش هم استفاده کرد ؟؟؟
اون بخش که شما میفرمایی اسمش بخش مرسنریز یا همان مزدوران هست.که سه کارکتر کارلوس میخائیل و نیکولای داره.
اسلحه های بی نهایت رو توی بخش اصلی بازی میشه استفاده کرد.ولی در مرسنریز خیر.زیرا مرسنریز مربوط به کسب امتیاز و ایجاد هیجان است.
اویل 3 بجز بخش مرسنریز هم مینی گیم دیگری نداره.

• Like
Reactions: milad.ps4

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام داداش
Resident Evil 3 Cheats
اینو ببین
احتمالا باید کارت رو راه بندازه

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,562
نام
milad
اون بخش که شما میفرمایی اسمش بخش مرسنریز یا همان مزدوران هست.که سه کارکتر کارلوس میخائیل و نیکولای داره.
اسلحه های بی نهایت رو توی بخش اصلی بازی میشه استفاده کرد.ولی در مرسنریز خیر.زیرا مرسنریز مربوط به کسب امتیاز و ایجاد هیجان است.
اویل 3 بجز بخش مرسنریز هم مینی گیم دیگری نداره.
ممنون
سلام داداش
Resident Evil 3 Cheats
اینو ببین
احتمالا باید کارت رو راه بندازه
ممنون

• Like

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
انصافا بازی بدی نبود.فقط توی اکشن بازی و دشمنان و سیمنز غلو کرده بودند.
خیلی دوست دارم بدونم سرانجام جیک میولر چه شد چون سکانس آخر خیلی مرموز بود.
بیشتر معمولی رو به بد بود از نظر من
اکشن و سلاح های زیادی داشت که به بازی لطمه زد. مخصوصا campaign کریس که دیگه واقعا خیلی بد بود با تانک و ... میرفتی. حس بازی کال اف بهم دست داد :D
اره اون سکانسه هم فک کنم توی دو سه تا استوری رو که تموم میکردی نشونش میداد.. فکر نکنم بخوان ادامه ش بدن این داستانش رو.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,611
سلام دوستان
من تاحالا سری رزیدنت رو بازی نکردم :p جز biohazard البته! بعد دنبال یه موقعیتم بشینم کل سری رو بازی کنم جوری که از لحاظ خط داستانی به مشکل بر نخورم. الان ریمیک رزیدنت اویل ٢ دستم اومده حالا نمیدونم منی که قسمت یک رو بازی نکردم و داستان هم برام خیلی مهمه اینو بازی کنم به مشکل بر میخورم یا نه؟ درکل ممنون میشم بگید ترتیب نسخه ها به چه صورته بر اساس سال تولید بازی کنم یا اینکه نه. اینقدر هم نسخه ی فرعی اومده ادم گیج میشه.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان
من تاحالا سری رزیدنت رو بازی نکردم :p جز biohazard البته! بعد دنبال یه موقعیتم بشینم کل سری رو بازی کنم جوری که از لحاظ خط داستانی به مشکل بر نخورم. الان ریمیک رزیدنت اویل ٢ دستم اومده حالا نمیدونم منی که قسمت یک رو بازی نکردم و داستان هم برام خیلی مهمه اینو بازی کنم به مشکل بر میخورم یا نه؟ درکل ممنون میشم بگید ترتیب نسخه ها به چه صورته بر اساس سال تولید بازی کنم یا اینکه نه. اینقدر هم نسخه ی فرعی اومده ادم گیج میشه.
سلام
والا اگه من جای شما باشم اول RE Zero رو بازی میکنم بعدش ریمیک RE 1 و بعد 2 و 3 ال آخر چون سری اویل یه کم پیچیده هست از نظر داستان شخصیت ها اگه اونا رو بشناسی بعدن تو سری های بعدی از خودت سوال نمیکنی که نیروی دلتا چی هست.؟یا ربکا اصلا کیه.؟ یا چرا کریس یهو از وسط داستان میاد..!!! اگه به ترتیب بازی کنی یه ذهنیتی داری از هرکدوم از شخصیتها.البته نظر من هست.خدا رو شکر چیزی که خیلی زیاده ریمیک:Dهرچی بخوای میتونی با بهترین کیفیت بازی کنی.
موفق باشی

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,611
سلام
والا اگه من جای شما باشم اول RE Zero رو بازی میکنم بعدش ریمیک RE 1 و بعد 2 و 3 ال آخر چون سری اویل یه کم پیچیده هست از نظر داستان شخصیت ها اگه اونا رو بشناسی بعدن تو سری های بعدی از خودت سوال نمیکنی که نیروی دلتا چی هست.؟یا ربکا اصلا کیه.؟ یا چرا کریس یهو از وسط داستان میاد..!!! اگه به ترتیب بازی کنی یه ذهنیتی داری از هرکدوم از شخصیتها.البته نظر من هست.خدا رو شکر چیزی که خیلی زیاده ریمیک:Dهرچی بخوای میتونی با بهترین کیفیت بازی کنی.
موفق باشی
مرسی. این فرعی ها داستانشون چیه؟ مثل رولوشین و اینا؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اول zero بعد ریمیک نسخه اول بعدش همین ریمیک شماره دوم،بعد سه، سپس کدورونیکا، بعدش 4، بعد شماره 5 بعدش رولوشن 1 بعد شماره 6 بعد رولوشن دو
شخصیتای اصلی داستانشون تو همین نسخه هاست
نسخه resident evil chronicles hd collection هم دو تا فرعی هستن که از زوایای دیگه به اتفاقات افتاده توی نسخه های اصلی میپردازن البته اگه خیلی فن سری هستی بازیشون کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر