بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام، بچه ها یه سوال! من امروز resident evil origins collcetion خریدم ریجن ۲، رسجن ۲ با ریجن all فرق داره؟ منظورم اینه چیزیو کم کردن یا سانسور؟

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام، بچه ها یه سوال! من امروز resident evil origins collcetion خریدم ریجن ۲، رسجن ۲ با ریجن all فرق داره؟ منظورم اینه چیزیو کم کردن یا سانسور؟
سلام
نه هیچ فرقی ندارن
اگه هم خواستی همه صحنه هاشو ببینی باید 7-8 بار بازی کنی هر دفعه متفاوت تر مخصوصا نسخه ریمیک رو.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام عزیزان
بنده با re2 rmk اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم. باور کنید مثله re 6 هست مزخرفه!
Re zero rmk و re 1 rmk واقعا عالی بودن کیف کردم.
سری re فقط با دوربین ثابت معنا داره یا قراره دوربین متحرک باشه مثل re4 باشه!
اینا چیه میسازن؟ کجایی میکامی؟

اون مدل دوربین همون زمان جواب میداد. دوربین متحرک یعنی تعامل بیشتر گیمر با محیط. چیزایی که تو اویل2 بصورت پیکسلی از دور میدیدیم رو الان میشه روشون زوم کرد جزئیاتشون رو دید. دوربین متحرک یعنی برقراری ارتباط بیشتر گیمر با محصولی که بهش عرضه شده. در ژانر ترس هرچقدر این تعامل بیشتر باشه میزان استرس و وحشت هم به مراتب بیشتر میشه. مثالش رو هم در عنوان موفق re7 دیدیم. زاویه دوربین اول شخص بازی گیمر رو پرتاب میکنه وسط ترس و تنش.
دوربین نمیتونه بتنهایی عامل موفقیت یا شکست یه بازی بشه ولی اگر بازی موفق شد حتما یک حرکت دوربین خیلی قوی داشته. اون زمان میطلبید که به خاطر کمبود امکانات همون دوربین ثابت استفاده بشه. وگرنه شما خودت رو بزار جای بازیساز. دوست نداری جدای از داستان و گیم پلی ای که برای بازیت طراحی کردی، گیمر ها کنجکاو بشن دنیایی که توسط تو طراحی شده رو بگردن و راز و رمزهاش رو کشف کنن؟ یقینا هرچقدر به جزئیات اهمیت بدی باید دست مخاطب رو برای دیدن این جزئیات هم باز بزاری. خب در حال حاضر چون اکثرا به VR دسترسی ندارن دوربین متحرک و سوم شخص بودن کارکتر تنها اپشن پیش روی بازیساز برای ارائه گیم پلی بهتر, القای ترس بیشتر و داستان سرایی تاثیرگذار تر هست.
مسیله دوربین ثابت یا متحرک سال هاست که حل شده برای همه . یادمون نره بازی ها هم با تکنولوژی و گیمرها بزرگ میشن!!

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
474
نام
Sera
البته فقط این نیست دوربین کلاسیک به عصر کلاسیک و به طرفداران واقعی سری رزیدنت ایول «فن های خاموش»تعلق داره, گیمر های عصر حاضر نمی تونن خودشون با کلاسیک وفق بدن چون با کلاسیک شروع نکردن،اونا به عصر مدرنیته و چرخ دنده های جنگ تعلق دارن.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
474
نام
Sera
Democracy
پنکه ی خاموش شده واقعا!
الان چه چیزی در پست من احساسات شما رو جریحه دار کرد.
آیا حرف غیر منطقی زدم...آیا من به وجنات رزیدنت ایول ریمیک ۲ اهانت یا توهین کردم کما اینکه من خیلی ارادتت دارم بهش و تعلق خاطر من به این سری کمتر شما نیست.
این پست به هیچکس و تفکر هیچکس خدشه ای وارد نمی کنه از میان فضای خالی ایجاد شده میان دو نسل عبور می کنه و سیگنال هایی می فرسته که ارتعاشش تفاوت و جدایی دو نسل مشخص می کنه.

بیا یه چیز در گوشت بگم به طرفداران واقعی رزیدنت اویل توهین نکن برای اونا واژه نساز جمله بندی نکن اگه کلاسیک فنی مثل کلاسیک فن رفتار کن خاص نباش خاص بودن روح آدم در بند نگه می داره سعی کن جدا باشی.

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
البته فقط این نیست دوربین کلاسیک به عصر کلاسیک و به طرفداران واقعی سری رزیدنت ایول «فن های خاموش»تعلق داره, گیمر های عصر حاضر نمی تونن خودشون با کلاسیک وفق بدن چون با کلاسیک شروع نکردن،اونا به عصر مدرنیته و چرخ دنده های جنگ تعلق دارن.
درود
اصلا حرف شمارو نمیتونم درک کنم
یک طرف جمله صحبت از طرفدار واقعی یک بازی هست یک طرف جمله هم صحبت از گیمر های عصر حاضر. گیمر بودن با طرفدار بودن زمین تا آسمون فرق داره..
در کل نوع دوربین و نوع گیم پلی بازی اصلا متعلق به طرفدارن واقعی این بازی نیست خیلی ها هستن که از همون رزیدنت اویل 4 بازی رو ول کردن و تو همون نسخه های کلاسیک موندن چون لذت این افراد از بازی توی گیم پلی خلاصه میشد.. خیلی ها هم هستن که با شماره 4 و 5 شروع کردن و هیچ گونه نمیتونن با سری کلاسیک ارتباط برقرار کنن اینا هم مثل گروه اول گیم پلی براشون اولیت داره
یه سری هم هستن که با هر دو اینا یعنی هم کلاسیک هم مدرن حال میکنن چون گیم پلی زیاد براشون مهم نیست بلکه داستان بازی بیشتر براشون مهم و جذابه , چه کسایی که از سری مدرن شروع کردن و با سری کلاسیک مشکلی نداشتن و چه کسایی که با کلاسیک بودن و با سری مدرن مشکلی نداشتن.. به نظرم به این دسته میشه گفت طرفدار واقعی

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
474
نام
Sera
akbar Wesker
به این خاطر اونارو گیمر خطاب کردم که چون طرفدارن واقعی سری رزیدنت ایول نیستن اونا صرفاً طرفداران گیم هستن و من بهشون و به دیدگاه شون احترام می زارم.
حالا بحث طرافداران رزیدنت ایول
گروه اول طرفداران واقعی رزیدنت ایول:روح آنان با سری کلاسیک گره خورده اونا نتونستن این حجم از تغییرات درک کنن و همراه سری جاودانه رزیدنت ایول و خاطرات فراموش نشدنیش به سکوت و فراموشی پیوستند و به «فن های خاموش» معروف شدند سکوت اونا ناشی از غم خاص و تعلق خاطر بی همتایشان به رزیدنت ایول بود.
گروه دوم طرفداران رزیدنت ایول: علاقه ی اونا به رزیدنت ایول کمتر از« فن های خاموش» نیست اونا زود تونستن خودشون با فضای جدید وفق بدن و با شرایط کنار اومدن اونا « پسا رزیدنت اویلی» محسوب میشن.
گروه سوم طرفداران غیر واقعی رزیدنت ایول:اینا صرفاً بازی رزیدنت ایول براشون مهم نیست و از گیمپلی ش بیشترین لذت رو می برن حتی داستان در اولویت نیست و صرفاً فقط برای سرگرم شدن بازی می کنن و سری کلاسیک براشون بی اهمیت هست اینا «غیر واقعی ها » محسوب میشن.

همانطور که می بینید حرفام مثل روز روشنه.

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
این سریال Resident Evil:Arklay که مثل این که قرار بوده نتفلیکس بسازه کسی چیزی ازش میدونه؟مثل این که کنسلش کردن ولی یه ویديو ازش تو یوتیوب هست که به نظر کاراگاهی-زامبی میزد.خوب بود, بد هم نبود.
خوشبختانه امروز تایید شد :D

سریال Resident Evil برای شبکه نتفلیکس در دست ساخت است - زومجی

• Like
Reactions: jhoobin and fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
یعنی همینه؟؟بعد اگه یوتیب سرچ کنی یه فیلم 15 دقیقه شاید طولانی یا کوتاه ترم هست که تم کاراگاهی-زامبی داره،امیدوارم همچین چیزی باشه خیلی خوب بود
هنوز خیلی مونده تمومش کنن تازه شرو کردن ،اما بالاخره ک میسازنش.
اون وخته ک روحم از خوشحالی پر بکشه :Thumbsup:

• Like
Reactions: fosil

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
خب!استاد رضا چشمی عزیز @rezvideo ، نویسنده ی مشهور و محبوب بازی رایانه مقاله ی بنده که برای خدای صنعت بازی ، استاد میکامی در روز تولدش همراه با @Sera. نوشتیم را گذاشتند روی صفحه اصلی سایت تازه تاسیسشون.تشکر از رضاجان چشمی:x

نوابغ صنعت گیم - بخش اول : شینجی میکامی ، پدر هنرمند ترس و بقا - PS Galaxy

با تشکر از @FUTURE که بهترین نظر را تو تاپیک مقاله ی تولد خدای صنعت بازی یعنی استاد میکامی دادند

Capture.PNG

اقا راستی بروس استرلی هم ضمن تعریف و تمجید دوباره از رزیدنت 4 استاد میکامی را خدا نامیدند!:*<:-P

Capture.PNG

5 ماه دیگه بازی جدید استاد میکامی و خدای صنعت بازی معرفی میشه^:)^:D میخوام تو تلگرام بگم هر کی اولین اطلاعات موثق بیاره یک کارت psn ده دلاری بهش میدم:))

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
خب!استاد رضا چشمی عزیز @rezvideo ، نویسنده ی مشهور و محبوب بازی رایانه مقاله ی بنده که برای خدای صنعت بازی ، استاد میکامی در روز تولدش همراه با @Sera. نوشتیم را گذاشتند روی صفحه اصلی سایت تازه تاسیسشون.تشکر از رضاجان چشمی:x

نوابغ صنعت گیم - بخش اول : شینجی میکامی ، پدر هنرمند ترس و بقا - PS Galaxy

با تشکر از @FUTURE که بهترین نظر را تو تاپیک مقاله ی تولد خدای صنعت بازی یعنی استاد میکامی دادند

View attachment 100549

اقا راستی بروس استرلی هم ضمن تعریف و تمجید دوباره از رزیدنت 4 استاد میکامی را خدا نامیدند!:*<:-P

View attachment 100548

5 ماه دیگه بازی جدید استاد میکامی و خدای صنعت بازی معرفی میشه^:)^:D میخوام تو تلگرام بگم هر کی اولین اطلاعات موثق بیاره یک کارت psn ده دلاری بهش میدم:))
بازی جدید استاد چیه مگ؟!
اولین بار میشنوم،چون خودش گفته بود دیگ بازی نمیسازه بعد tew
میش تمام اطلاعاتی ک از این بازی داری رو،رو کنی؟
ی شایعاتی هم هس ک میگن استاد برگشته کپکام؟!
موفق باشید

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی جدید استاد چیه مگ؟!
اولین بار میشنوم،چون خودش گفته بود دیگ بازی نمیسازه بعد tew
میش تمام اطلاعاتی ک از این بازی داری رو،رو کنی؟
ی شایعاتی هم هس ک میگن استاد برگشته کپکام؟!
موفق باشید
ظاهرا از اویل7 خوشش امده برا همین گفت اگه کپکام بهش ازادی کامل بده برمیگرده و اویل8 میسازهB-) تا جایی که من میدونم همین بود

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر