بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ایمان نظرت راجع به داستان بازی چی بود?ایتن چطور به ریشه های رزیدنت مرتبط هست?!
فعلا نمیتونم نظر خاصی بدم،اخه باید بار دوم بازی رو تموم کنم و همه فایل هاشم بخونم(مثلا خیلی زبانم خوبه=)))
ولی ایتن ربطی به ریشه داستان نداره:Dخانواده بیکر هم ربطی ندارن،اینا فقط قربانی شدن این وسط:D مثل میلیون ها نفر دیگه،مثل اونایی که تو راکون سیتی مردن،مثل اون بدبخت هایی که تو انیمیشن vendetta،منفجر شدن به خاطر این که leon با دو تا سگ زامبی دوئل گذاشته بود:D
ولی mia مشکوک میزنه،اخه چرا تو یک کشتی بزرگ از یه سلاح بیولوژیکی محافظت می کردن؟:-??

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
اخه چرا تو یک کشتی بزرگ از یه سلاح بیولوژیکی محافظت می کردن؟:-??
محافظت کردن از ی دختر برا سازمان خیلی مهمه و درنتیجه کار هر ماموریه!
ولی اونا موظف بودن دختررو از جایی ک متولد شده بود و همچنین بدلیل رقیبای همون سازمان ک فهمیده بودن این سازمان پشت پرده داره ی سلاح بیولوژیکی میسازه میخاستن منتقل کنن ب شعبه دوم ک نشد.
ولی اگ منظورت دلیل انتخاب خود کشتیه چون فک میکردن کشتی ایمن ترین راهه و کسی مشکوک نمیشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
محافظت کردن از ی دختر برا سازمان خیلی مهمه و درنتیجه کار هر ماموریه!
ولی اونا موظف بودن دختررو از جایی ک متولد شده بود و همچنین بدلیل رقیبای همون سازمان ک فهمیده بودن این سازمان پشت پرده داره ی سلاح بیولوژیکی میسازه میخاستن منتقل کنن ب شعبه دوم ک نشد.
ولی اگ منظورت دلیل انتخاب خود کشتیه چون فک میکردن کشتی ایمن ترین راهه و کسی مشکوک نمیشه.
خب از این سازمان لعنتی هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست؟رقبای سازمان کیا هستن؟
بعد این کریس ردفیلد جریانش چی بود؟چرا سوار هلیکوپتر امبرلا شد؟

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
خب از این سازمان لعنتی هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست؟رقبای سازمان کیا هستن؟
بعد این کریس ردفیلد جریانش چی بود؟چرا سوار هلیکوپتر امبرلا شد؟
تو سایت
ResidentEvils.ir ک چن ماهیه شرو بکار کرده
تو قسمت تجزیه و تحلیل کامل توضیح داده شده.ک چجوریاس و نقش احتمالی وسکر عزیز شاید خوشایند باش برا طرفداران سری.

رقبارو ک فک نکنم خود نویسنده های ذلیل و علیل و بدبخت و بیچاره (میخام باز ادامه بدما!!! لعنت ب ای کپکام) کپکام هم نمیدونن چ برسه ب طرفداراش ولی گفته شده تو بعضی از سایتا ک این سازمان سری با اون سازمان سری ک رقیب سرسخت آمبرلا بود فرق فوکوله!
زیاد درگیرش نشین بهتره

درباره کریسم بگم ک فک نکنم بتونن ی داستان زیبا و جذاب براش ساخته باشن(نویسنده های کپکام...)
ی چیز آبکی مث داستان بی سر و ته نسخه 7
سوار نشد پیاده شد! ک ج اینم تو سطر بالا دادم

• Like
Reactions: IMANOKA

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
خب دومین تریلر dlc آخر بازی هم پخش شد
اسپویل
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
کریس با برادر زویی میجنگ
زویی هم ی پیرمرد پیداش میکنه دقیقا مثل نجات مویرا برتون تو رولیشن 2
ی کوچولو خوشمان آمد
خودم دوس داشتم ببینم آخر زویی اونی نباش ک رها بشه تو آخرای بازی.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
resident evil code veronica
برای ps4 تخفیف خورده خریدمش
اما اصلن نتونستم با کنترل بازی کنار بیام! اصلن بهینه نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب

اره این بازی هم مثل اون سه شماره اول یه کنترل بهینه نشده اشغال داره که نمیدونم هدف سازنده ازش چی بوده.خودم فکر میکنم مشکل این بوده که تو دوران ps1 یه بازی های بهینه شده خوب مثل کالاف دیوتی نبود تا میکامی ازشون یاد بگیره و بازی رو اونجوری بسازه

• Like
Reactions: IMANOKA and Ps42014

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

داداش مگه مجبوری
این بازی با استاندارد های 3 نسل پیش ساخته شده باید یه ویدیو ازش می دیدی

اره این بازی هم مثل اون سه شماره اول یه کنترل بهینه نشده اشغال داره که نمیدونم هدف سازنده ازش چی بوده.خودم فکر میکنم مشکل این بوده که تو دوران ps1 یه بازی های بهینه شده خوب مثل کالاف دیوتی نبود تا میکامی ازشون یاد بگیره و بازی رو اونجوری بسازه
=)):)):D

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
داداش مگه مجبوری
این بازی با استاندارد های 3 نسل پیش ساخته شده باید یه ویدیو ازش می دیدی

=)):)):D

نه رفیق مجبور چیه من عاشق این بازی ام ، روز اول که اومد کمتر از 2 دلار نیاز داشتم با باقی مونده حساب و یه گیفت 10 دلاری بخرمش بخاطر همین باید یه 20 دلاری میگرفتم که صبر کردم برای تخفیف خیلی خوشحال شدم همچین تخفیفی خورد (یعنی حتی 15 دلار هم راضی بودم خرج کنم)
منتهی اگه کنترل این بازی مثل نسخه های صفر و یک بهینه شده بود، خیلی عالی تر میشد
(فکر کنم اون ریمستری که برای ps3 هست باید بهینه شده باشه کنترلش)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه رفیق مجبور چیه من عاشق این بازی ام ، روز اول که اومد کمتر از 2 دلار نیاز داشتم با باقی مونده حساب و یه گیفت 10 دلاری بخرمش بخاطر همین باید یه 20 دلاری میگرفتم که صبر کردم برای تخفیف خیلی خوشحال شدم همچین تخفیفی خورد (یعنی حتی 15 دلار هم راضی بودم خرج کنم)
منتهی اگه کنترل این بازی مثل نسخه های صفر و یک بهینه شده بود، خیلی عالی تر میشد
(فکر کنم اون ریمستری که برای ps3 هست باید بهینه شده باشه کنترلش)

اره این نسخه ps4 با شبیه ساز اجرا میشه
اون نسخه ریمستر کیفیتش خوبه ولی فکر نکنم گیم پلی اش تغییر کرده باشه

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
اره این نسخه ps4 با شبیه ساز اجرا میشه
اون نسخه ریمستر کیفیتش خوبه ولی فکر نکنم گیم پلی اش تغییر کرده باشه

تا الآن مسلط شدم به گیم پلی تا حد مناسبی ولی یه جا از این padlock ها هست هر کاری می کنم نمیشکنه حالا نمی دونم دقت من کمه و نمی تونم یا کلن توی این بازی padlock ها از بین نمی رن و باید کلید پیدا کنیم
پ ن: طبق سرچ هایی که من کردم و نظر یکی از دوستان گویا اون ریمستر ps3 هم مشکلاتی نظیر تاریک بودن داره بنظرم این نسخه هم ارزش بازسازی کامل رو داشت ولی مثل اینکه کپکام همچین برنامه ای نداره

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام به همگی، من نمیدونستم همچین تاپیکی وجود داره وگرنه از سال ها قبل دنبالش میکردم، چند ماه قبل رزیدنت ایول 2 را پس از سال ها به کمک شبیه ساز PCSXR اجرا کردم و تا آخرش رفتم که فوق العاده لذت بخش بود، در حین بازی تو سالن ایستگاه پلیس راکون سیتی (Hall) یک کامپیوتر وجود داره که زمان استفاده از اون با توجه به تجربیاتی که دارم یه چیزهایی در مورد سیستم نرم افزارش فهمیدم که شاید براتون جالب باشه.

تصویری از سالن ایستگاه پلیس راکون سیتی (Hall):
Resident_Evil_2_Police_Station_Hall.jpeg

تصویری از کامپیوتر ایستگاه پلیس راکون سیتی:
Resident_Evil_2_computer.jpg

این دو اسکرین شات را امروز صبح خودم گرفتم، سیو بازی تو این مکان را از چند ماه قبل نگه داشته بودم و میخواستم پس از تجربه رزیدنت ایول 3 به همراه تصاویری از کامپیوترهای اون بازی همه را با هم بذارم ولی چون هنوز وقت نکردم RE 3 را بازی کنم گفتم فعلن اینو بذارم تا بعد.

این بازی که در ژانویه 1998 منتشر شد حداقل یک یا دوسال در حال توسعه بوده لذا با توجه به این تاریخ و چیزی که تو کامپیوتر میبینم براساس تجربیات و اطلاعاتی که از چند سال استفاده انحصاری از لینوکس و شناختی که از سیستم های یونیکس و شبه-یونیکس دارم میتونم بگم سیستم عاملش یکی از یونیکس های تجاری است، محیط گرافیکی آن براساس X Window System (سامانه پنجره اکس) و خود اون محیط گرافیکی Common Desktop Environment نام دارد و اون پنجره ای که باز میشه و متن درش چاپ میشه، همون پنجره بالایی سمت چپ، یک شبیه ساز ترمینال است.

از چند سال قبل تا الان که به طور انحصاری از لینوکس استفاده میکنم این اولین باری بود که رزیدنت ایول 2 را بازی کردم و برام خیلی جالب و هیجان انگیز بود دیدن همچین چیزی توی این بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر