بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
3520i0m.jpg

Video Game Level Design Hall of Fame #1: Resident Evil 4

Video Game Level Design Hall of Fame #1: Resident Evil 4

Horror
1. Resident Evil 4 (PlayStation 2, Gamecube)
2. Silent Hill 2 (PC, PlayStation 2, Xbox)
3. Resident Evil (Gamecube)
4. Eternal Darkness: Sanity's Requiem (Gamecube)
5. FEAR (PC)
6. Silent Hill 3 (PC, PlayStation 2)
7. Fatal Frame II: Crimson Butterfly (PlayStation 2, Xbox)
8. Resident Evil: Code Veronica (Dreamcast, PlayStation 2)
9. Fatal Frame (PlayStation 2, Xbox)
10. The Suffering (PC, PlayStation 2, Xbox)

NeoGAF Games of the Generation Awards

• Like
Reactions: jhoobin

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
من امروز سرکار چنبار ب داستان RE4 فک کردم.بعد کلی فشار ب ذهنم ی مسئله ای برام خیلی مشکوک و بی جواب موند!!

سدلر با اون همه پیرو و مطیع و سرباز چطور ی دکتر زیست شناس نداشت البته بجز لوییس بیچاره؟؟؟؟؟؟ میخام این مسئله رو ب شخصیت منفی انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام ربطش بدم
نظرات دوستان...منتظزم

موفق باشید

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
سدلر با اون همه پیرو و مطیع و سرباز چطور ی دکتر زیست شناس نداشت البته بجز لوییس بیچاره؟؟؟؟؟؟ میخام این مسئله رو ب شخصیت منفی انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام ربطش بدم
نظرات دوستان...منتظزم
بله لوییس براش یه محقق بود.ولی در کل اون همه تجهیزات نیاز به چند تا محقق داره. که سدلر نداشت .کلا رزیدنت اویل 4 اگرچه داستان جذاب داره ولی کم کاری داستانی زیاد داره.باید احساسات را کنار گذاشت و قبول کرد این رو.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,506
اسپویل پایان نهایی دموی RE7
صد در صد دوباره یه سازمان قدرتمند پشت قضیه هست. امکان نداره بیکر ها به اون سرعت اون افتضاح رو جمع کرده باشن. شخصیت اصلی هم که LSD توی بساطش نبود.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد

«شروع همه مشکلات به Resident Evil 4 برمیگرده.» مطمئنا اگر سراغ برخی از طرفداران سری رزیدنت اویل بروید و علت اوضاع بد آن را جویا شوید اکثرا همین جواب را به شما می‌دهند و همین مشکل اصلی من با این افراد بوده که قصد دارند نابود شدن این سری را سر میکامی و اثر ماندگار او بیاندازند. درست است که رزیدنت اویل 4 تغییرات زیادی را نسبت به سه گانه کلاسیک خود پیدا کرده بود ولی بعد از پایان فراموش نشدنی نمسیس و نابود شدن راکون سیتی این بهترین ادامه‌ای بود که می‌شد بر رزیدنت اویل ساخت. شینجی میکامی توانست فرمول ترس و اکشن را آن‌چنان ماهرانه با یکدیگر مخلوط کند که نه تنها توازن بازی به هم نخورد بلکه همچنان بعد از تجربه قسمت چهارم ترس بر وجودمان چیره شود. مقصر اصلی میکامی نیست بلکه بازی‌سازانی هستند که بعد از او بدون این که متوجه شیمی رزیدنت اویل 4 شوند و تنها با یک کپی برداری ساده هم سبک وحشت را به منجلاب نابودی کشاندند و از طرفی بازی‌هایی را به خورد این صنعت دادند که هنوز هم نتوانسته آن را هضم کند.

اینجا را موافقم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
منم میخواستم بگیرم ولی گفتم بذار امتیازهای بازی بیاد بعد :D
من تو بازی های X1 دوتا بازیشو pre order کرده بودم اما تو کنسول رقیب ن.
اینم بخاطر اینکه محبوب ترین IP زندگی گیمریمه .والا معلوم نیست اینا چ آشی پختن.البته احتمال میدم خیلی شبیه چنتا بازی هم سبک خودشه.
تو این نسخه الویت اول و آخرم فقط داستانشه ببینیم نویسندش میتونه ی چیز خفن مثل 3گانه اول تحویلمون بده یا ن.ارتباط داستانی با نسخه های قبل خیلی مهمه برام.

قبلا ناظر انجمن بودی حالا کاربر عادی!!جریان چیست??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر