بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یه ویدئو تو یوتیوب دیدم درباره اون فروشنده سلاح تو RE4هست یکسری نوت های تو بازی پیدا میکنه و راجع به این شخصیت صحبت میشه ویدئوش خیلی جذابه و چندین تئوری رو مطرح میکنه تا جایی که میگه ممکنه خود وسکر بوده باشه و دلایل محمکی هم براش میاره!

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
یه ویدئو تو یوتیوب دیدم درباره اون فروشنده سلاح تو RE4هست یکسری نوت های تو بازی پیدا میکنه و راجع به این شخصیت صحبت میشه ویدئوش خیلی جذابه و چندین تئوری رو مطرح میکنه تا جایی که میگه ممکنه خود وسکر بوده باشه و دلایل محمکی هم براش میاره!

خب بگذار ویدیوش را یا بده تا مستقیم کنم!

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
دوبلهء فارسی؟
میشه لینک ویدئو ای چیزی بدید؟
نسخه پلی استیشن2 رو پردیس گیم دوبله کرده.
بخاطر لنز خرابش 3تا DVDشو گرفته بودم!!!
هنوزم دارمش.دمشون گرم
به معلومات من ک خیلی اضافه کردن از داستان و بخاطرش رفتم نسخه دوبله PC شو بازی کردم.نسخه 5رو بهتر دوبله کرده بودن!امیدوار بودم شماره6هم دوبله کنن ولی ...
من همیشه میگم اگه اون دوبله داستان 4 پلی استیشن2 نبود من ی رزیدنت باز دوآتیشه نبودم

• Like
Reactions: fifa13

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
عجب دوبله مضخرفی داره حالم بد کردن:-&x-(
برعکس شمآ، من عاشق دوبلشم، من 11 سالم بود فکر کنم که بازی میکردم :D نونهالی بیش نبودم و فقط میتونستم از همین راه تونستم به داستان فوق العاده بازی پی ببرم.
بله اشتباه گفتم عذر میخوام، دوبله پردیس گیم بود.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
5 تا از عناوین کنسل شده ترسناک

انصافا رزیدنت اویل 3.5 عجب چیزی بوده.منتهی داستان بازی رزیدنت اویلی نبود!این ها قصد داشتند تو شماره 4 تغییراتی تو داستان بدن.بیسترین شباهت ممکن همون داستانی بود تو شماره 4 میکامی به رشته ی تحریر دراورد

5 Cancelled Horror Games We Wish Were Made - Bloody Disgusting!

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
یک بیوگرافی از استاد میکامی.هر چند تکراری هست اما ارزش یک بار خوندن را داره^:)^

vsr6_10.png

mrn1_11.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر