بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کسی تو تریلرا زامبی یا چیزی که بترسونه ندیده من که بجز این خانواده هیچی ندیدم
یه نکته جالب تو تریلرا دیدم این خانواده هم مثل وسکر و این حضرت
upload_2016-10-23_21-40-51.jpeg
انددن>:) دست پسرش قطع کرد درجا دوباره در اومد

• Like
Reactions: mr.freeman

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
من قبلا یک سری حرف ها زدم که ان ها را پس میگیرم.بعضی موقعه ها ادم از سر عصبانیت حرف هایی میزنه که بهش اعتقادی نداره.من به هیچ وجه معتقد نبودم و نیستم که رزیدنت اویل 6 یک فاجعه هست!

اگر صحبتی در این باب کردم اشتباه کردم.رزیدنت اویل 6 قربانی سیاست کپکام شد.یک ضرب المثل داریم که اگر میخواهی همه را راضی کنی در اخر هیچ کس راضی نخواهد شد.این ضرب المثل دقیقا یاداور رزیدنت اویل 6 هست.

در رابطه با داستان رزیدنت اویل 5 هم ، من معتقدم بهترین بازی در سال 2009 از نظر داستان و روایت رزیدنت اویل 5 بود.با وجود عنوان های بزرگی مثل انچارتد 2 یا بتمن ارکام اشلم از نظر داستان حرفی برای گفتن در مقابل رزیدنت اویل 5 نداشتند.

داستان رزیدنت اویل 5 عالی و محکم بود اما به عقیده ی من میتونست با تلفیق داستان 4 داستان به مراتب خفن تر و کوبنده تری ارایه بده.

به هر حال من ازهمون اول هم نظرم این بود اما چون بعضی از کاربرا سعی میکردن داستان شماره 5 را بالا ببرن وداستان 4 را پایین بیارن من جلوشون گارد گرفتم.

و اما نامزدی بهترین داستان برای رزیدنت اویل 4

2005 Awards | National Academy of Video Game Trade Reviewers Corporation

و نامزدی های رزیدنت اویل 5

2009 Awards | National Academy of Video Game Trade Reviewers Corporation

آخرین ویرایش:

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
چقدر این سایت سوت و کور شده. دیگه مثل سابق نیست

سعی کن خودت فعالیت انجام بدی و به پای کسی نشینی.شما از اول تاپیک تا الان را مطالعه کن.از زمانی که من امدم بحث ها چالشی شد.انقدر که من مطلب مفید گذاشتم هیچ کس نگذاشته.شما همون پست قبل تر خودت که من گذاشتم را بخون.ان مقاله رزیدنت 4.خیلی چیز یادمیگیری و میفهمی.البته در رابطه با کل سری حرف زده

همش که نباید یکی بیاد شروع کنه از فلان داستان نسخه حرف بزنه بعد من بیام بگم نه وادامه ماجرا!

سعی کن بری دنبال نظرات افراد صاحب نظر و ببینی انها چی گفتند.ببینی بازی مورد علاقت کجای این صنعت هست.ببینی ان چیزی که ازش دفاع میکنی تو چه جایگاهیه.نه اینکه مثلا فلان کاربر بازی سنتر چی میگه!

هر چند بعضی موقعه ها نظراتی مطرح میشه که ادم چیزی یاد میگیره یا جرقه ای میشه بری ببینی واقعا جریان چی بوده.ولی کلا دنبال نظرات چند تا کاربر ساده نباش

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
سعی کن خودت فعالیت انجام بدی و به پای کسی نشینی.شما از اول تاپیک تا الان را مطالعه کن.از زمانی که من امدم بحث ها چالشی شد.انقدر که من مطلب مفید گذاشتم هیچ کس نگذاشته.شما همون پست قبل تر خودت که من گذاشتم را بخون.ان مقاله رزیدنت 4.خیلی چیز یادمیگیری و میفهمی.البته در رابطه با کل سری حرف زده

همش که نباید یکی بیاد شروع کنه از فلان داستان نسخه حرف بزنه بعد من بیام بگم نه وادامه ماجرا!

سعی کن بری دنبال نظرات افراد صاحب نظر و ببینی انها چی گفتند.ببینی بازی مورد علاقت کجای این صنعت هست.ببینی ان چیزی که ازش دفاع میکنی تو چه جایگاهیه.نه اینکه مثلا فلان کاربر بازی سنتر چی میگه!

هر چند بعضی موقعه ها نظراتی مطرح میشه که ادم چیزی یاد میگیره یا جرقه ای میشه بری ببینی واقعا جریان چی بوده.ولی کلا دنبال نظرات چند تا کاربر ساده نباش
وقتی ادم از یه چیزی خوشش میاد و باهاش خال میکنه حالا چه بازی چه فیلم و سریال دیگه نظر دیگران و جایگاهش براش مهم نیست (تازه این در باره بازی هست که جزع تاریخ گیمه و جایگاهش معلومه) پس اینجور مواقع بهتر آدم در مورد خوده بازی صحبت کنه از هر نظر حالا یا در باره گذشته بازی یا ذر مورد آیندش .خوب اینجا تا الان به اندازه کافی در باره گذشته صحبت شده اینده هم که باید وایسیم ببینیم شماره 7 و ریمیک بیاد بعد دوباره بحث ها داغ میشه

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر