Gamertag های شما در XBox Live

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اين تاپيك رو ايجاد ميكنم تا كساني كه به لايو دسترسي دارند گيمر تگ هاي خود رو بنويسند تا همديگرو در لايو ادد كنيم به عنوانه فرند.
من تا حالا 2 نفرو رو در فرند هام ادد كردم.يكي اقا طاهر يكي هم chalenge (محمدرضا)
my gamer tag:R I P UNKNOWN
توي امضام هم معلومه.
موفق باشين

• Like
Reactions: T Elite x

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظره من خيلي خوبه اين كار
چون يه حس رقابت بين بچه ها ايجاد ميشه.
راستي هومن دمت گرم خوشم اومد خوب گيمري هستي :biggrin1:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خوب شما يه سر برو توي مقايسه ي بازي ها ميبيني طرفت چند مرده حلاجه و چطوري بازي ميكنه.
من رفتم ديدم شما توي گرفتن امتياز از بازيها خوب عمل كردي :دي
---------------------
كس ديگه اي نميخواد بياد؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
تاپیک خوبی ایجاد کردید، Gamer Tag بنده هم همون Taher هست. البته من فعلاً کنسول را دادم به پسر عمه ام و خودم وقت بازی ندارم
;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در قسمت ویرایش پروفایل خودتون می تونین گیمر تگ رو وارد کنید و وقتی وارد صفحه پروفایل طرف می شید gamertag card اون شخص نمایش داده می شه:
gamertag1166208827.JPG

http://forums.bazicenter.com/member.php?u=2
من این کار چند وقت پیش کردم ولی نمی دونم چرا هیچ کس استقبال نکرد!

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام خدمت دوستان
GamerTag من هم XFIGHT3R است.
تاحالا که تقریبا 5 هفته است XBOX خریدم 2435 امتیاز دارم و بازی Call of Duty3 رو تموم Acheivment ها شو گرفتم (همه به غیر از اونهایی که Online هستن) بازی GearsOfWar هم امروز تمام Achievment ها شو گرفتم(البته یکیش مونده که گفته بازی رو با نقش dominic ده Act بازی کنین;) ) هر 30 تا گردنبد رو هم گرفتم و بازی رو تو Insane هم تموم کردم. PGR3 رو هم کامل تموم کردم(Platinum Champion رو هم گرفتم).

همگی موفق باشید:love:

NIK(امیر)
:bye:

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
با سلام خدمت دوستان
GamerTag من هم XFIGHT3R است.
تاحالا که تقریبا 5 هفته است XBOX خریدم 2435 امتیاز دارم و بازی Call of Duty3 رو تموم Acheivment ها شو گرفتم (همه به غیر از اونهایی که Online هستن) بازی GearsOfWar هم امروز تمام Achievment ها شو گرفتم(البته یکیش مونده که گفته بازی رو با نقش dominic ده Act بازی کنین;) ) هر 30 تا گردنبد رو هم گرفتم و بازی رو تو Insane هم تموم کردم. PGR3 رو هم کامل تموم کردم(Platinum Champion رو هم گرفتم).

همگی موفق باشید:love:

NIK(امیر)
:bye:

بابا ایول خیلی حال کردم

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوستان Gamer Tag ـه من عوض شد! الان Lord Darkfield ـم، پروفایلمم عوض کردم. اون دوستانی که منو اد کرده بودن من خودم دوباره اینویتیشن فرستادم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
مال من هم Farza1992 هست!
البته امتیازم 10 هست چون تا حالا فقط برای Market Place و آپدیت بازی ها ازش استفاده می کنم!
اون ده امتیاز هم مال PDZ هست!:biggrin1:
راستی شما میدونستسن که بازی رو موقعی که به لایو وصل میشین وقتی آپدیت می کنه ممکنه امکانات جدید هم بهش اضافه بشه؟
من Perfect Dark Zero رو آپدیت کردم و امکان اینکه Bot هم به مسابقات Death match ، capture The Flag و.... اضافه کنم ، به امکانات بازی اضافه شد!

آخرین ویرایش:

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
کمممممممممممممممممممممممم ممممممک

سلام یه سوال از شما اساتید در مورد xbox Live داشتم گفتم اینجا مطرح کنم بهتره
من مو قعی که برای اولین بار میخوام وصل بشم یه پیغام میاد که کنسول رو باید آپدیت کنی و موقعی که میخوام آپدیت کنم اون خط progress همون اول میمونه و اصلا تکون نمیخوره و بعدش هم update fail میشه و میگه کانکشن رو چک کن میخواستم بدونم به خاطره سرعت اینترنتمه (dial up 45kb ) و اینکه این آپدیت برای همون داشبورده یا چیز دیگست ؟ برای شما چه قد طول کشید ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر