اجرا بهتر بازی ها در WII های مدچیپ دار (مخصوصا ورژن 4و4.1 )

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من این تایپک رو زدم که به طور کلی شما دوستان مدچیپ دار بازی هاتون رو بهتر اجرا کنید
ببینید از اونجایی که مدچیپ های ما اکثرا 2DCKEY هست و سری اول مدچیپ هاست یکم ریپ میزنه:biggrin1:
حالا ما با روش های مختلفی بازی هامون رو اجرا میکنیم
همین طور بعد از اپدیت به 4.1 من که کلا با بازی های کپی مشکل داشتم و از دیسک چنل اجرا نمی شدند
حالا من با روش هایی که شاید بدونید و ندونید کلا میگم که چه طور یه wII همه فن حریف داشته باشید

1. استفاده از برنامه های LOADER که بهترین اونا GECKO OS وSOFTCHIPو NEOGAMA هست که هر کدوم اونا به یه درد میخورند و شما میتونید اونا رو از این تایپک دانلود و روش استفادشون رو یاد بگیرید

2. استفاده از IOS هایی مثل IOS های 16و36و38و50و55و60 که در اجرا بازی ها میتونن خیلی مفید باشن به خصوص در اجرا از دیسک چنل که اونا رو میتونید با برنامه NUSD که در این تایپک هست دانلود کنید

3.این کار که یه روش خوبی هست برای اون یی که با بعضی بازی ها مشکل دارن و اونایی که بعد از اپدیت 4.1و4 با بازی ها و اجراشون از دیسک چنل مشکل پیدا کردن هست و با استفاده از این روش از نصب اپدیت از روی دیسک هم جلو گیری میشه و هنگام اجرا بازی این قسمت رو میشه . تازه این روش میتونه تمام بازیی های wIIWARE رو از WIIMWENU به صورت REGION FREE اجرا کنه و همینطور بازی های درون SD . این روشی نیست جز استفاده از SYSTEM MENU HACKS برنامه PRELOADER
روش کار:
موارد مورد نیاز
preloader
اگر فریمور 4.1 j دارید این hacks.ini
اگر فریمور 4U دارید این hacks.ini
اگر فریمور 4.1U دارید این hacks.ini

hacks.inه مناسب با کنسولتون رو تو روت sd بریزید(اگر سیستم شما 4,4.1 نیست از همون hack.inه تو خود preloader استفاده کنید)
برنامه preloader رو انزیپ کرده و مثل یه برنامه تو wii ریخته و اجرا کرده و با زدن دکمه 1 برنامه نصب میشود
حالا با روشن کردن wii برنامه preloader بوت میشه و اگه نشد بعد از روشن کردن سرسع دکمه reset رو نگه دارید تا اجرا شود. تبریک میگم شما preloaderرو نصب کردید.
با استفاده از روش بالا برنامه ی PRELOADER رو نصب کنید
(توجه داشته باشید من گزینه هایی که میگم مربوط به PRELOADER 4.1 هست اما ورژن های دیگه هم به همین شکل هستند و با کمی تفاوت که خودتون تشخیص میدید)
بعد از نصب برنامه وارد PRELOADER شوید و به قسمت SYSTEM MENU HACKS بروید اگر هنگام نصب برنامه HACKS.INI رو درست قرار داده باشید بدون هیچ اروری وارد این قسمت میشه
حالا این گزینه ها رو ENABLED کنید:

SKIP DISC UPDATE CHECK

REGION FREE CHANNELS-1

REGION FREE CHANNELS-2

REGION FREE CHANNEL-SD CARD MENU

REGION FREE WII DISCS

REGION FREE WII GAMES-1

REGION FREE WII GAMES-2

REGION FREE GC GAMES(در صورتی که میخواهید بازی های گیم کیوب رو ریجن فری اجرا کنید)

(گزینه های مفید دیگه ای در برنامه وجود داره اما این گزینه ها بیشتر به اجرا بازی ها ربط داره)

بعد از قرار دادن گزینه ها رو حالت گفته شده از پایین روی SAVE SETTING بزنید و بعد هم دکمه Bتا به صفحه ی قبلی بر گردید
حالا اون بازی های که دیگه بعد از اپدیت یا هر دلیل دیگه ای نمیتونستید اجرا کنید میتونید

فقط اینو بگم بازی هایی که ارور کانتری داره رو شاید نتونه اجرا کنه که باید از LOADER ها استفاده کنید
نکته: مکمل IOS ها و PRELOADER خیلی بهتر از استفاده ی تکی اون هاست و یه چیز نسبتا قدرتمندی میشه

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
این روش برای اونایی که هک نرم افزاری کردن کاربرد داره منظورم : SYSTEM MENU HACKS برنامه PRELOADER ؟؟؟

مگه اونایی که هک نرم افزاری کردن به صورت Default بازی ها رم Region Free اجرا نمیکنند؟؟؟

اگر تمام IOS ها رو نصب کنیم اشکالی داره؟؟؟

چند سوال هم راجع به NUSD دارم

اول این که اون 3 تا Check Box پایین برنامه کاراشون چیه ؟؟؟

و این که وقتی یه Game Wiiware هم Region دستگاهت انتخاب میکنی عدد Region ات رو تو قسمت V نمایش نمیده این موردی نداره یا باید دستی واردش کنیم ؟؟؟

Key NUSD رو از کجا باید گیر بیارم ؟؟؟

این عکس مشخص کردم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
این روش برای اونایی که هک نرم افزاری کردن کاربرد داره منظورم : SYSTEM MENU HACKS برنامه PRELOADER ؟؟؟

مگه اونایی که هک نرم افزاری کردن به صورت Default بازی ها رم Region Free اجرا نمیکنند؟؟؟

اگر تمام IOS ها رو نصب کنیم اشکالی داره؟؟؟

چند سوال هم راجع به NUSD دارم

اول این که اون 3 تا Check Box پایین برنامه کاراشون چیه ؟؟؟

و این که وقتی یه Game Wiiware هم Region دستگاهت انتخاب میکنی عدد Region ات رو تو قسمت V نمایش نمیده این موردی نداره یا باید دستی واردش کنیم ؟؟؟

Key NUSD رو از کجا باید گیر بیارم ؟؟؟

این عکس مشخص کردم

1. یکی از دوستان نرم افزاری دار اینکارو کرد و جواب نداد حالا اگه شما یا دوستان هک نرم افزاری دارند ببینند با وجود ios های نام برده شده و استفاده از preloader میتونن از دیسک چنل اجرا کنند

2.بابا تو نرم افزاری هکی در کار نیست اونا بانصب hbc و استفاده از چند ت برنامه ی loader بازی ها رو اجرا میکنن(تازه region free در کار نیست اونا برای هر بازی یا چند تا از بازی ها هم باید تنظیم خودشونو بزارند)

3.بله اشکال داره چون بعد از نصب اپدیت اون ios های بیخود نصب میشه شما لازم هست اونایی رو که من گفتم نصب کنی کافی

NUSD:
PACK WAD : اپدیت ها و فایل هایی که مثلWIIWARE ها دانلود میکنید رو با زدن این گزینه بعد از دانلود تبدیل به یه فایل WAD اماده ی اینستال میکنه پس همیشه باید باشه
بقیه رو هم نمیدونم به صورت کامل اما مهم نیستن فکر کنم:confused:
عدد رو خودش میزاره وقتی به ریجن مورد نظر انتخواب میکنی و پس کاریش نداشته باش میدونی مثلا تو عکسی که گذاشتی جلوی USA عدد 45 گذاشته و اخر کد اون بازی که داری دانلود میکنی 2 تا XX به همین دلیل بعد از انتخاب ریجن اون خودش کد ریجن رو به جای اون 2 تا X میزاره(تازه با هر ریجنی که دانلود کنی با PRELOADER میتونی ریجن فری اجراش کنی)
از تایپک اموزش فارسی TERUCHA فایل KEY.BIN رو دانلود کن و تو فلدر برنامه بریز

موفق باشی

Bisgorji

کاربر سایت
Mar 2, 2007
61
نام
bisgorji
موارد مورد نیاز
preloader
اگر فریمور 4U دارید این hacks.inf
اگر فریمور 4.1U دارید این hacks.inf
hacks.inه مناسب با کنسولتون رو تو روت sd بریزید(اگر سیستم شما 4,4.1 نیست از همون hack.inه تو خود preloader استفاده کنید)
برنامه preloader رو انزیپ کرده و مثل یه برنامه تو wii ریخته و اجرا کرده و با زدن دکمه 1 برنامه نصب میشود
حالا با روشن کردن wii برنامه preloader بوت میشه و اگه نشد بعد از روشن کردن سرسع دکمه reset رو نگه دارید تا اجرا شود. تبریک میگم شما preloaderرو نصب کردید.

سلام.
با همون روش بالا preloader اجرا کردم وقتی دکمه 1 کا که میزنم ERROR میده نصب نمیشه.
دستگاه من Ver4.0E هست. hack.inf فریمور 4U بالا را دانلود کردم
اگه ممکنه راهنماییم کنین

آخرین ویرایش:

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
سلام.
با همون روش بالا preloader اجرا کردم وقتی دکمه 1 کا که میزنم ERROR میده نصب نمیشه.
دستگاه من Ver4.0E هست. hack.inf فریمور 4U بالا را دانلود کردم
اگه ممکنه راهنماییم کنین

من فکر میکنم شما باید hacks.ini ریجن pal داشته باشی

بعدش باید rename کنی

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
از کجا باید Hacks.ini , pal دانلود کنم.
و rename کنم یعنی چی؟ منظورتونا نفهمیدم یعنی باید به چه چیزی rename کنم؟؟

نمیدونم والا از کجا باید دانلود کنی از بچه هایی که اینجا پال دارن بپرسی حتما دارن

در مورد rename هم معلومه دیگه باید اسمش باشه hacks.ini و تو روت sd بذاری

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
کسی میتونه کمکم کنه که از کجا باید Hacks.ini , pal دانلود کنم.
البته اگه درست گفته باشم که wiiم pal باشه. تو منوش نوشته ver4.0E
این هک برای پال که باید به hacks.ini رینیم شه و در روت Sd بریزی و برنامه رو بازدن دکمه 1 نصب کنی
به نظر من Preloader هیچ تاثیری نداره.(برای اجرای بهتر)
من این رو از رو تجربه گفتم.
اما علی جان با تجربه من این خیلی کمک میکنه و مخصوصا بعد از اپدیت به 4.1 که کلا به بازی های کپی ما گیر میداد

دوستان یه لینکم واسه داونلود Hacks.inf 3.2 بدین ممنون میشم
hacks.ini که تو خود برنلمه ی preloader هست برای 3.2 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر