راهنمایی در بازی GTA IV

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
من یه جایی اواخر بازی گیر کردم اون جایی که میگه (پگورینو )رو که توی قایق داره از دستت فرار می کنه رو با موتور دنبال کنی باید چی کار کنم چون وقتی وارد جاده می شم و یکم میرم باموتور جلو میزنه که پگورینو فرار کرد :-/

emad-tvk

کاربر سایت
Jan 22, 2013
17
نام
عماد
باید با موتور دنبال قایق برید. وارد جاده نشید ، همون کنار ساحل قایق رو دنبال کنید و زیاد ازش فاصله نگیرید

hit-man

کاربر سایت
Jan 27, 2013
3
روز خوش

مرحله
fishmarket در gta iv ایکسباکس هست . باید دنبال یه هلیکوپتر برم با jacob اما مشکل اینه که هر دفعه هی میگه you lost

نمیدونم کجایه کار ایراد داره

در مورد تو ضیحاتشم 2 تا جمله میگه

fly south and locate the target chopper

follow the target and wait for an opportunity to take down his helicopter
ممنون میشم راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
روز خوش

مرحله
fishmarket در gta iv ایکسباکس هست . باید دنبال یه هلیکوپتر برم با jacob اما مشکل اینه که هر دفعه هی میگه you lost

نمیدونم کجایه کار ایراد داره

در مورد تو ضیحاتشم 2 تا جمله میگه

fly south and locate the target chopper

follow the target and wait for an opportunity to take down his helicopter
ممنون میشم راهنمایی کنین

اون هلیکوپتری که جلوت هست رو تعقیب کن وقتی موقعش شد خود jacob بهش شلیک میکنه

saeedamirinia17

کاربر سایت
Aug 29, 2016
1
سلام دوستان توی اون مرحله ی رومن زنگ میزنه بایدبری پیشش بعدش باید بری دنبال یک نفردیگه بایدچیکار لطفا راهنمایی کنیددوستان

فرستاده شده از SM-J110Fِ من با Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
سلام ببخشید من در این بازی 25 مرحله رفتم اما بعد دیگه مرحله نمیده چیکار کنم میشه کمکم کنید
آخرین کاری که انجام دادید چی بود ؟ شاید باید برید اینترنت کافه.
اگر کار دیگه ای تو نقشه نیست، بازی رو استپ کنید، تو قسمت Brief میزنه باید چیکار کنید.

ghajyzadh1380

کاربر سایت
Aug 1, 2017
14
اگر کار دیگه ای تو نقشه نیست، بازی رو استپ کنید، تو قسمت Brief میزنه باید چیکار کنید.
سلام
سلام ببخشید من متوجه نشدم بازی چطور استپ میشه بعد brief کدوم قسمته میشه راهنمایی کنید

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
سلام

سلام ببخشید من متوجه نشدم بازی چطور استپ میشه بعد brief کدوم قسمته میشه راهنمایی کنید

وقتی میخوای مپت رو ببینی، اون بالا تب دوم رو بیار، اولین نوشته کاری هست که باید انجام بدی.

ghajyzadh1380

کاربر سایت
Aug 1, 2017
14

وقتی میخوای مپت رو ببینی، اون بالا تب دوم رو بیار، اولین نوشته کاری هست که باید انجام بدی.
سلام ببخشید من در قسمت Brief رفتم و نوشته بود باید تو قسمت مسیج تماس رو عقب برگردونم یعنی باید دقیقا چیکار کنم

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
سلام ببخشید من در قسمت Brief رفتم و نوشته بود باید تو قسمت مسیج تماس رو عقب برگردونم یعنی باید دقیقا چیکار کنم
متنشو بی زحمت اینجا کامل بنویس.

پ.ن: من خودم همین الان GTA IV رو رو سیستمم دارم و بازی میکنم هر روز. آخراش هستم البته. بخاطر همین مطمئنم جز دو سه مورد، همیشه یک کار هست توی نقشه که باید انجام بدی.
اون دو سه کاری هم که یهو تو نقشه نیست، قبلش میگه حتما کت شلوار بپوش ...

ghajyzadh1380

کاربر سایت
Aug 1, 2017
14

پ.ن: من خودم همین الان GTA IV رو رو سیستمم دارم و بازی میکنم هر روز. آخراش هستم البته. بخاطر همین مطمئنم جز دو سه مورد، همیشه یک کار هست توی نقشه که باید انجام بدی.

سلام وقتی من به Tery زنگ زدم تو قسمت Brief نوشته بود theis is Tery Lewes Maaseg end III call back بعد کت و شلوار چطور می پوشه بعد میشه سلمانی و اسپورت کردن ماشین ولباس فروشی رو باز کرد

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
سلام وقتی من به Tery زنگ زدم تو قسمت Brief نوشته بود theis is Tery Lewes Maaseg end III call back بعد کت و شلوار چطور می پوشه بعد میشه سلمانی و اسپورت کردن ماشین ولباس فروشی رو باز کرد
آهان، برادر شما داری دی ال سی GTA IV یعنی the lost and damned رو میری. متاسفانه من اینو نرفتم. نمیدونم باید چطور رد کنید، شرمنده.

بازی فقط لباس فروشی داره که عین GTA Sa، هر لباس فروشی مال یه برند خاص هست. که Perseus فروشگاه هایی هست که کت شلوار میفروشه.
بازم میگم، توی این دی ال سی TLAD مطمئن نیستم اینچیزا رو. چون هیچوقت بازی ـش نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر