راهنمایی در بازی GTA IV

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
من فکر کنم در این مرحله باید فاصله تو با اون ماشین رعایت کنی (نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک) تا جایی که ماشین وا میسه بعد شما باید جایی که علامت می گذاره پارک کنید و برید توی ساختمان.

دستت درد نکنه رد کردم.

یه سوال هم داشتم دیگه به جز اون رمز ها رمز دیگه ای نداره ....

یه رمزی میخوام که بره تو اون یکی شهر ها .

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9
سلام خدمت اساتید iv
آقا من یه ماهیه بازی رو گرفتم....ولی تو مرحله های اولش گیر کردم.....همون اوایل بازی اونجایی که vlad بهت ماموریت میده بعد سوار قطار میشی....باید بری 2 نفر رو بکشی بعد ماشینوبدزدی ببری کارواش.....من اینکارو میکنم ولی هر چقدر صبر میکنم vlad زنگ نمیزنه که ماشینو ببرم کارواش.........خواهش میکنم اگه کسی میدونه اشکال کار کجاس راهنمایی کنه ممنون میشم...

ARIANAMEHR

کاربر سایت
Aug 28, 2011
1
سلام به اساتید محترم ببخشید من یه جایی از این بازی را گیر کردم اون جا که روی نقشه فقط 2 تا علامت Y هست اولیش یه ماشین زرده و بعدی یه هلیکوپتر زرده با اینا باید چه کنم؟:-/

hesoyam123

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1
کمک فوری

سلام به همگی.
راستش من یه چند روزیه gta iv رو خریدم و تو مراحل اولیش گیرکردم.تومرحله ی bang bang درقسمت T Toni که میری اونجایی که دارن راه میسازن
میگه بمب هارو پرت کن . نمیدونم کجا . اگه میشه راهنمایی کنید.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام به همگی.
راستش من یه چند روزیه gta iv رو خریدم و تو مراحل اولیش گیرکردم.تومرحله ی bang bang درقسمت T Toni که میری اونجایی که دارن راه میسازن
میگه بمب هارو پرت کن . نمیدونم کجا . اگه میشه راهنمایی کنید.
باید کوکتل ها رو پرت کنید توی پنجره بار.(اگر اون مرحله ای باشید که من حدس زدم)

گانگستر

کاربر سایت
Feb 16, 2012
2
سلام به همگی. امکانش هست کسی کمکم کنه؟ من توی مرحله bang bang بازی gta موندم. وقتی میرم نزدیک تاور نمیدونم باید چی کار کنم؟ از تاور هم بالا نمیره!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا راهنماییم کنید!!!!

---------- نوشته در 07:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی. امکانش هست کسی کمکم کنه؟ من توی مرحله bang bang بازیiv gta موندم. وقتی میرم نزدیک تاور نمیدونم باید چی کار کنم؟ از تاور هم بالا نمیره!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا راهنماییم کنید!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر