بهترین GTA از نگاه شما

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
GTA: SA واقعا یه شاهکار بود . هیچوقت تمومی نداشت و به نظرم هروقت بازی کنی برات تازگی داره

روی Ps2 خاطرات شیرینی با این GTAـی دوست داشتنی داریم :d

• Like
Reactions: ehsanservat

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
وقتی نظرات رو اینجا دیدم یک چیزی رو فهمیدم.تنها دلیلی که همه دوستان(البته تقریبا همه)sa رو بیشتر دوستان دارن خالکوبی و تیون کردن ماشین هست!!
واقعا اون گستردگی که تو GTA IV هست هیچ جا نیست.داستان فوق العاده،گرافیک خوب،ماموریت های متنوع،ماشین های متنوع.
SA خوب بود اما داستان ضعیفی داشت و هوش مصنوعی جالبی هم نداشت.

• Like

MohamJ

کاربر سایت
May 27, 2010
10
نام
محمد
از نظر من همون SA از همشون باحال تر بود .
IV هم خیلی جی تی ای خوبی بود ، روی خیلی از چیزهاش کار شده بود ، گیم پلیش بهتر شده بود و داستان بهتر داشت و ...
اگه از نظر فنی بخوایم بررسی کنیم من فکر می کنم IV
اگه از نظر تفریحی قضیه بررسی کنیم ، صد در صد SA

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
من خودم ps2 رو بخاطر بازی gta III خریدم و کلی خاطره از این بازی دارم و یکی از تکنیکهای من در این بازی پرواز با تانک بجای هواپیما بود ولی حالا چون دیدم در اینجا کسی زیاد از vice city نگفته این نکته رو بگم که تو vice city بود که برای اولین بار میشد مثل ادم از هواپیما و هلیکوپتر استفاده کرد بطوریکه خودم موقعی که تبلیغ بازی رو تو کانالهای ماهواره دیده بودم که با هواپیما میشد در بازی گشت و گذار کرد از ذوقم هر روز میرفتم مغازه بازی فروشی ببینم بازی اومده یا نه و محیط vice city هم خیلی رویایی و خاطره انگیز بود.

• Like

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
GTA SAN ANDREAS با اینکه 6 بار توی pc و ps2 تمومش کردم اصلا ازش سیر نمیشدم...

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:
  • Like

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
iv گرافیک عالیی ای داشت ولی خیلی افت فریم داشت رو سیستم من. دهنم گچی شد آخرم پاکش کردم
icon_neutral.gif

ولی sa خیلی عالی هست. همین الان هم نصبشو دارم و هر از گاهی یه دستی میزنم بهش روحیاتم باز شه:d

یکی از تکنیکهای من در این بازی پرواز با تانک بجای هواپیما بود
من تو vc با تانک پرواز میکردم که بسیار هم عمل فرح بخشی بود:d

• Like

above0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
واقعا انتخاب خیلی سخته . خاطراتی که با سن آندریاس داشتم رو با هیچ بازی دیگه ای نداشتم یادمه 4 سال فقط داشتم سعی می کردم مرحله ی رقصوند ماشین رو رد کنم ولی نمیتونستم . آهنگ های سن آندریاس یه دنیا خاطره است . یادمه اون وقت که نمیتونستم برم شهر 2 و3 با جتپکش قاچاقی می رفتم ماشین های باحالشو سوار قایق می کردم میاوردم شهر خودم . ببینید با چه سختیی . ولی من عاشق این بازیم . همش خاطره است . Iv از لحاظ گرافیکی و جزئیات خیلی سر تر بود . ولی سن آندریاس یه چیز دیگه بود

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر