همه چیز در مورد سریال Supernatural [پست اول تاپیک خوانده شود]

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من میگم آخر سریال اینجوری میشه ! :
سم میشه پوسته لوسیفر دین هم میشه میکاییل ! آخرشم یه مبارزه بین این دوتا سر میگیره که سم میمیره !
یعنی اینجوری با عقل جور در میاد وگرنه اینا زیاد از حد این فصل رو تخیلی کردن !
این قسمت پوسته و مبارزه درسته ولی مطمئنا کسی نمیمیره.....

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خوب اگه بخواد کسی نمیره این وسط که نمیشه ! من که انتظار دارم اینجوری تمومش کنن در غیر این صورت میشه فیلم هتدی

عمرا هندیش نمیکنن ولی اگه سم بپره...نصف طرفدارا ناراحت میشن....شایدم سم خودش رو بکشه...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اینکه تابلوئه اگه بخوان داستان اصلی رو برسونن بیشتر از 5-6 اپیزود نمیشه
همیشه هم همینطور بوده که اول سیزن 3-4 تا اپیزود اول هر سیزن با آخر هر سیزن میره به داستان اصلی و بقیش میره برای شکار
تو آخر این قسمت یک تبلیغ هم از اپیزود بعدی گذاشت.....اگه اینطوری باشه خیلی خفن میشه...همچین هالیوودی شده

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
اون تبلیغه ترکیبی از 3 قسمت آینده اش بود .

اولیش مال یک زنه حامله بود که از وجود شیاطین خبر داشت . مثل اینکه بچه اش نیمه شیطان و نیمه انسانه و کستیل قصد کشتنش رو داره .
دومی مال اینه که به یک دلیلی کلی پیر شده . این قسمتش اسمش اینه : The Corius Case Of Dean Winchester .
سومی که من بیشتر از همه منتظرشم انگار بازم دست یک Trickster در کاره و اینا رو توی شو های تلویزیونی قرار میده. توی تبلیغ یک Sitcom کلاسیک ( همون کرکر خنده ایها) ، یک مسابقه ژاپنی ( یه چیزی تو مایه های I Survived a Japonese Game Show ) , به ظاهر یک سریال پزشکی توی مایه های Grey's Anatomy :biggrin1:و البته CSI نشون میده . !!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بدبختا اپیزودیکاشون دیگه داره ته میکشه
میگن یکی از اپیزودیک هارو تو گوپ 360شون یکی از کاربرا مینویسه و اونا انتخاب میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر