همه چیز در مورد سریال Supernatural [پست اول تاپیک خوانده شود]

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
من هنوز تو کف این دختره، Ruby موندم. شیطون به این خوشکلی تا حالا ندیده بودیم:biggrin1:

آقا داغه دلمو تازه کردی.این روبی دومیه کی بود آوردن.خیلی فتیر بود:laughing:
اصلا من این خانم Katie Cassidy (روبی اولی:love:) رو دیدم گفتم بیشتر گناه کنیم بریم جهنم:cheesygri

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
الان منبع ندارم ولی براتون تا امشب میزارم!
دقیقا یادمه 4 که میخواست شروع شه همه میگفتن فصل آخره که گفتن نه فصل 5 فصل آخره!

آره درسته Eric Kripke گفته بود که فصل 5 فصل آخر سریاله ولی از همین حالا مسئولین The CW شبکه پخش کننده این سریال ، به فکر فصل 6 ام هستند . هرچند که Eric بارها گفته که برای اون فصل 5 فصل آخره ولی تازگی اعلام کرده که در آخر فصل 5 داستان رو طوری باز خواهد گذاشت که اگر بخوان بتونند سریال رو ادامه بدند . Jared و Jenson هم که برای 6 فصل قرارداد دارند .
.به نظر شما نیروی بیش از اندازه ناشی از خوردن خون یک شیطان.....صفت هاشو نمیاره؟؟؟؟حالا نمیگم شیطان شده ولی خون شیطانیش الان خیلی بیشتر شده و فکر نکنم به این راحتی ها در بیاد ازش.......
نه شیطان نشده ولی خول اینجا رو درست می گی . توی اطلاعاتی که از فصل 5 پخش شده گفته یکی از مشکلات سم همین غلبه بر این خونه . همون طور که فصل 4 در مورد جدا کردن برادرها از هم بود فصل 5 در مورد برگردوندنشون پیش همه .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نه به هیچ وجه !
البته به خاطر خشونت زیاد! وگرنه صحنه غیر اخلاقی زیاد نداره:) مثلا تو هر 10 قسمت شاید یه دونه باشه!
نه شیطان نشده ولی خو اینجا رو درست می گی . توی اطلاعاتی که از فصل 5 پخش شده گفته یکی از مشکلات سم همین غلبه بر این خونه . همون طور که فصل 4 در مورد جدا کردن برادرها از هم بود فصل 5 در مورد برگردوندنشون پیش همه .
غلبه بر خون منظورش اون اعتیادشه! نه اخلاق شیطانی! چون اون تیکه کله قدرتش رو برای کشتن لیلیف مصرف کرد!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
البته به خاطر خشونت زیاد! وگرنه صحنه غیر اخلاقی زیاد نداره:) مثلا تو هر 10 قسمت شاید یه دونه باشه!

غلبه بر خون منظورش اون اعتیادشه! نه اخلاق شیطانی! چون اون تیکه کله قدرتش رو برای کشتن لیلیف مصرف کرد!
آخه توی سیزن 4 وقتی خواستن تو اون محفظه بزارنش که ترک کنه غوغا به پا میکرد.......از اون ور هم فرشته ها وقتی یک شیطان میبینن ماموریت به قتلش رو دارن (مخصوصا الان که با یکذره اعتمادی که به روبی داشتن هم از دست دادن)....ولی بازم فکر کنم یک اتفاقی بیوفته.....تنها چیزی که برام مونده اینه که کستیل از جون اون فرشته های محافظ نجات پیدا کرده یا نه........آقا این پیامبر اینا چه رله بود......:cheesygri

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
کلا فراز و نشیب زیاد داره. بعضی قسمت هاش خیلی عالی از کار درمیاد. مثلا اون آخرای سیزن 2 یه حالت سایلنت هیل داشت.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اوج کار توی سیزن 3 و 4 هست......سریال بخاطر اینکه داستانی متفاوت از این سریال های دیگه میاد یکخورده برای بیننده قابل هضم نیست ولی کمی که جلو میرن و با داستان آشنا میشن خیلی چیز ها و داستان ها و برخورد های باحالی توی داستان شکل میگیره که هرکسی از اول ببینه دوست داره تا آخرش رو ببینه.....البته بعضی از اپیزود ها که یکم از شرایط داستان اصلی خارج میشه بعضی مواقع یکنواخت میشه ولی باید همچین چیزی هم باشه که بیننده با مسائل ماورالطبیعه آشنا بشه
...........................
در کل هرکی نقش دین رو به jensen داده باید طلا گرفتش(موندم چرا از این بشر استفاده نمیکنن.....پتانسیلش خیلی زیاده)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
...........................
در کل هرکی نقش دین رو به jensen داده باید طلا گرفتش(موندم چرا از این بشر استفاده نمیکنن.....پتانسیلش خیلی زیاده)
کلا اونایی که تو سریال ها عالین زیاد دیده نمیشن نمونش همین جاش هالووی و متیو پری !

Poisonman

کاربر سایت
Apr 19, 2009
63
من هم اين سريال رو از اون موقعي كه تازه فصل 2 داشت پخش ميشد دارم دنبال ميكنم. :cheesygri واقعاً براي من كه خيلي جذاب بوده چون كلاً تو مايه هاي supernatural هيچ سريال ديگه اي سراغ ندارم.
اين صبر كردن بين فصلها آدم رو ميكشه!

به نظر من يكي از با مزه ترين صحنه هاي سريال تو اون قسمتي بود كه Dean و Bella با هم رفته بودن توي يك مهموني و تظاهر ميكردن كه زن و شوهر هستن، كه توي يك صحنه Dean اداي لهجه انگليسي Bella رو در آورد ! من تو اون صحنه تركيدم! :laughing:
البته اون خوندن Eye of tiger توسط Dean‌ هم فوق العاده بود.

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم امروز سریال رو گرفتم و 4 تا اپیزود دیدم تا اینجا نسبتا خوب بوده ! حداقل سرگرم کننده بوده ! امیدوارم خیلی بهتر از این بشه ! اینجوری که شماها تعریف کردین فک کنم اوج سریال سیزن 3 هست پس بهتره سریع ببینم برسم به دوستان :d
راستی این کرکتر دین معلومه از کرکتر های دوست داشتنیِ منه :d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بچه ها چطوره صحنه هایی که تو سریال شما رو خندونده یا حتی ناراحتتون کرده رو بگید.
اینجوری هم تاپیک بالا میمونه هم تجدید خاطرات میشه برای دوستان.
خب اول خودم شروع میکنم.
توجه:این قسمت ها رو بذارید تو اسپویلر تا برای بقیه دوستان لو نره.
من اونجایی حالم گرفته شد که تو یکی از قسمت هاش یه دختره بود که گرگ نما شده بود.طی همون قسمت یه رابطه ی قشنگی بین سم و اون دختره که اسمش الان یادم نیست شکل میگیره غافل از اینکه این مرضش درمون نداشت.اوج داستان اونجا بود که آخرش سم میخواست دختره رو بکشه.حتی دین هم اونجا گریه کرد.انقدر ناراحت کننده بود رو سنگ میذاشتیم گریش درمیومد.:((:biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من امرور فصل 4 رو تموم کردم زیاد مثل فصل سوم به دلم ننشست !
ولی خوب الان همه چی به فصل 5 ختم شد ! مطمئنا کولاک میکنه فصل 5

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من امرور فصل 4 رو تموم کردم زیاد مثل فصل سوم به دلم ننشست !
ولی خوب الان همه چی به فصل 5 ختم شد ! مطمئنا کولاک میکنه فصل 5

نگو ترخدا خیلی قشنگ بود
اون همه دردسر های دین و سم.....معتاد شدن سم...جنگ بین فرشته ها و شیاطین....به شک افتادن کستیل برای انجام دادن دستورات.....آمدن یک پیامبر جدید....شکسته شدن آخرین نشانه ها برای رهایی لوسیفر که آخرش هم اومد..........فقط یک چیزی اینجا برای من جای سواله.......اگه دقت کرده باشید وقتی که خون لیلیت روی زمین ریخت و مثل دایره به خودش می پیچید کسی نمیتونست اون خون هارو از هم دور کنه که بهم نرسه و لوسیفر نیاد؟:cheesygri
از بهترین صحنه هایی که یادمه هم
یکی اونجا که دین آهنگ میخونه توی سیزن 4 هست فکر کنم....یکی هم تو سیزن 3 وقتی با بلا میخواد بره مهمونی بعد دین میگه....میدونم زشت شدم ولی بلا کف کرده بود و گفت:after this I want Hardcore S@x with you با این صحنه من منفجر شدم:laughing:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
یکی از صحنه های فصل 4 که خیلی باحال بود به نظرم صحنه اون دختره بود که اومد خرس عروسکیشو بهشون نشون بده ! خرسه مست کرده بود داشت اخبار نگاه می کرد ! ته خنده بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر