همه چیز در مورد سریال Supernatural [پست اول تاپیک خوانده شود]

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
..ولی سم یهو شیطان شد من کف کردم .بعد یک سوالی اینجا میمونه مگه عزرایل(چشم زرد) رو با کلت نکشتن؟؟؟پس چرا دوباره زنده شد؟؟؟؟......کاش میشد یکمی هم از وقتی که دین توی جهنم بود نشون میدادن.................................... کجاش گفته Red Eyed Demon عزرايله؟
بابا کجا سم شیطان شد !!! فقط چون از نیروش بیش از حد استفاده کرد که لیلیت رو بکشه چشم هاش اون طوری شد . دوستمون اشتباه نوشته . اسمش ازازیل هستش .بعد هم اگه دقت می کردین متوجه میشدین که اون صحنه هایی که از ازازیل توی قسمت آخر فصل 4 نشون داده شد فلش بک بود .

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
میگم یه نظر سنجی بالای تاپیک بزار حالا با هر موضوعی که تاپیک جالب تر بشه
مثلا اعضا چه نمره ای میدن به سریال یا از کدوم بازگیر خوششون میاد و......
============
منم سفارش دادم سریال رو بیاد ببینم
میگم ترسناک که نیست چون از فیلما و سریالای ترسناک بدم میاد:biggrin1:
میگم یه هفته ای بشینیم بکوب ببینیم 4 فصلش تموم میشه؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
میگم یه نظر سنجی بالای تاپیک بزار حالا با هر موضوعی که تاپیک جالب تر بشه
مثلا اعضا چه نمره ای میدن به سریال یا از کدوم بازگیر خوششون میاد و......
============
میگم ترسناک که نیست چون از فیلما و سریالای ترسناک بدم میاد:biggrin1:
وقتی نتيجش معلومه:biggrin1: (دين:biggrin1:) ديگه چرا بايد اينکارو بکنيم؟!:biggrin1:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
وقتی نتيجش معلومه (دين) ديگه چرا بايد اينکارو بکنيم؟!
هان نکنته داره
شما این تاپیک رو زدی فقط کسایی که سریال رو دوست دارن میان توش پست میدن چون اگه یه نفر مخالف باشه بیاد پست بده اسپم بارونش میکنن ولی نظر سنجی نه
======================
حالا بگذریم:
نگفتید:
میگم ترسناک که نیست چون از فیلما و سریالای ترسناک بدم میاد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
میگم ترسناک که نیست چون از فیلما و سریالای ترسناک بدم میاد
نه، ترسناک نیست. اوایلش یه کم جو فیلم جدی و خشکه ولی از سیزن 3 یه حالت طنز میگیره که خیلی جذابه. Dean از همون شخصیت‌هایی است که با همه چیز شوخی میکنه( مثل ساویر یا مثل دانته) :D

حالا چه عجله‌ای هست که توی یه هفته تمومش کنی؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نه، ترسناک نیست. اوایلش یه کم جو فیلم جدی و خشکه ولی از سیزن 3 یه حالت طنز میگیره که خیلی جذابه. Dean از همون شخصیت‌هایی است که با همه چیز شوخی میکنه( مثل ساویر یا مثل دانته) :D

حالا چه عجله‌ای هست که توی یه هفته تمومش کنی؟
البته در عین حال خیلی جدی تر کارشو نسبت به ساویر انجام میده :D و زیادم کاراش محدود به یه نفر نیست ! :D :D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
زیادم کاراش محدود به یه نفر نیست ! :D :D
بله! استعدادش از ساویر خیلی بیشتره:D
من هنوز تو کف این دختره، Ruby موندم. شیطون به این خوشکلی تا حالا ندیده بودیم:D
images

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
..ولی سم یهو شیطان شد من کف کردم .بعد یک سوالی اینجا میمونه مگه عزرایل(چشم زرد) رو با کلت نکشتن؟؟؟پس چرا دوباره زنده شد؟؟؟؟......کاش میشد یکمی هم از وقتی که دین توی جهنم بود نشون میدادن.................................... کجاش گفته Red Eyed Demon عزرايله؟
بابا کجا سم شیطان شد !!! فقط چون از نیروش بیش از حد استفاده کرد که لیلیت رو بکشه چشم هاش اون طوری شد . دوستمون اشتباه نوشته . اسمش ازازیل هستش .بعد هم اگه دقت می کردین متوجه میشدین که اون صحنه هایی که از ازازیل توی قسمت آخر فصل 4 نشون داده شد فلش بک بود .

توی یکی از قسمت ها ازازیل رو عزراییل ترجمه کرد(ولی از لحاظ تلفظ یکم بهم میخورن).....به نظر شما نیروی بیش از اندازه ناشی از خوردن خون یک شیطان.....صفت هاشو نمیاره؟؟؟؟حالا نمیگم شیطان شده ولی خون شیطانیش الان خیلی بیشتر شده و فکر نکنم به این راحتی ها در بیاد ازش........
آقا کل گفته ها داره میره تو اسپویل:cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من هنوز تو کف این دختره، Ruby موندم. شیطون به این خوشکلی تا حالا ندیده بودیم
:biggrin1:
راستی اگه نمیدونید بگم این لوسیفر همون ابلیس خودمونه!
بیشتر اسامی از کتاب یهودیا گرفته شده که برام خیلی جالبه این مسیحیا چیزی از خودشون گویا ندارن:biggrin1:
توی یکی از قسمت ها ازازیل رو عزراییل ترجمه کرد(ولی از لحاظ تلفظ یکم بهم میخورن).....به نظر شما نیروی بیش از اندازه ناشی از خوردن خون یک شیطان.....صفت هاشو نمیاره؟؟؟؟حالا نمیگم شیطان شده ولی خون شیطانیش الان خیلی بیشتر شده و فکر نکنم به این راحتی ها در بیاد ازش........
خیر سم هیچ تغییری نکرده داستان درست نکنید:)
تو قسمت اول فصل 5 هم صحیح و سالم با دین میرن خونه فیلسوفه (همونی که هیچجور نمیمیره) که خیلی جالبه یه گوله تو کلش گیر کرده و خودش نممیدونه:laughing:
دین هم یه سری تیکه به فرشته هه میندازه(یادم نیست فکر کنم اسمش گبریل یا همون جبرئیل بود) بعدم با خونش دست میزاره رو یه نوشته و میفرستدشون به آسمون!
راستی خبر دارین این فصل آخر سریاله؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
الان منبع ندارم ولی براتون تا امشب میزارم!
دقیقا یادمه 4 که میخواست شروع شه همه میگفتن فصل آخره که گفتن نه فصل 5 فصل آخره!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
الان منبع ندارم ولی براتون تا امشب میزارم!
دقیقا یادمه 4 که میخواست شروع شه همه میگفتن فصل آخره که گفتن نه فصل 5 فصل آخره!
من اینطور فک نمیکنم آخر سیزن 3 مینویسه The road so far فکر کنم بیشتر از 5 فصل باشه ! ;)

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
منم یه 2 3 هفته ای هست شروع کردم نگاه می کنم الان وسطای سیزن 2 هستم تا اینجا که به نظرم زیاد جالب نبوده مخصوصا سیزن 1 حالا خدا کنه بهتر شه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم یه 2 3 هفته ای هست شروع کردم نگاه می کنم الان وسطای سیزن 2 هستم تا اینجا که به نظرم زیاد جالب نبوده مخصوصا سیزن 1 حالا خدا کنه بهتر شه
سیزن یک از دو بهتره و سه از سیزن یک و دو بهتره چهار رو هم من ندیدم مطمئنا" به 3 برسی نظرت عوض میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر