5 تلویزیون برتر از نظر بهترین کیفیت تصویر

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
اين x550 كه ميگيد تو ايران هم هست؟ پس w550 بهتره ؟

دوست من مقايسه x450 و w550 مثل مقايسه لامبورگيني با سمنده:biggrin1: x450 كيفيت بسيار بالاتري نسبت به w550 داره و قيمتشم خوب قابل مقايسه نيست.x450 از نوع led rgb كه ميشه گفت نسبت به led تكرنگ x550 برتري داره اما به خاطره هزينه ي توليد زياد توليد x450 متوقف شد.شما بهتري از اين w550 بگذري. پسر خاله ي بنده اين پنل رو گرفته و اصلا ازش راضي نيست(به پيشنهاد فروشنده) اما من خونشون رفتم چيز بدي نبود.شما اگه lcd fan هستي ميتوني samsung b690 انتخاب كني كه توي اينترنت گريد بسيار بالاتري نسبت به w550 گرفته يا ميتوني lh90 lg رو هم مد نظر قرار بدي.اما اگه lcd fan نيستي بهترين پيشنهاد panasonic g10 كه از لحاظ كيفيت حتي برتر از x450 sony هستش اما قيمتي بسيار بسيار كمتر داره و هنوز كه هنوز جزء 5 پنل برتر دنيا از لحاظ كيفيته قبلا دوم بود الان شده سوم.
http://reviews.cnet.com/best-hdtvs

درمورد اين پنل كافيه فقط سرچ كني تا دستت بياد پنل hdtv يعني چي:biggrin1: درضمن قيمتشم تو نمايندگي هاي پاناسونيك فك ميكنم 1.500.000 كمتر يا بيشتره.حالا شما با قيمت هاي الكي زياد سوني مقايسه كن.كيفيت ساخت پنل هم در نوع خودش خارقلادست . در نهايت انتخاب باشماست.راستي يه زحمت بكشيد صفحات اين تاپيك سخت افزار مربوط به hdtv هارو بخونين همه چي دستتون مياد.
موفق باشيد

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوست من مقايسه x450 و w550 مثل مقايسه لامبورگيني با سمنده:biggrin1:
صد درصد x450 از هر لحاظ پنل بهتریه ولی دیگه نمیشه اینقدر اختلاف بینشون قائل شد.

خب در رابطه با لیست 5 HDTV برتر هم بهتره اینجا بعضی وقتها آپدیت بشه
چند وقتیه که لیست با یک تغییر بزرگ مواجه شده. مدل Samsung UNB8500 series (حتما Review رو بخونید چیزای جالبی نوشته) یکی از LED های جدید سامسونگ که این پنل از تکنولوژی local dimming بهره میبره در لیست بهترینها در رده اول قرار گرفته! البته با همون نمره 8.7 که مدل محبوب V10 از پلاسماهای پاناسونیک هم قبل از اون گرفته بود.

Best 5 HDTVs: Picture quality

Samsung UNB8500 series

33740174-2-200-0.gif

Panasonic TC-PV10 series

33490589-2-200-0.gif

Panasonic TC-PG10 series

33497901-2-200-0.gif

Samsung PNB650 series

33573755-2-200-0.gif

Samsung LNB750 series

33490659-2-200-0.gif

http://reviews.cnet.com/best-hdtvs

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
چند وقتیه که لیست با یک تغییر بزرگ مواجه شده. مدل Samsung UNB8500 series (حتما Review رو بخونید چیزای جالبی نوشته) یکی از LED های جدید سامسونگ که این پنل از تکنولوژی local dimming بهره میبره در لیست بهترینها در رده اول قرار گرفته! البته با همون نمره 8.7 که مدل محبوب V10 از پلاسماهای پاناسونیک هم قبل از اون گرفته بود.
البته این 3 مدل اول هیچ کدوم توی یک رده ی قیمتی نیستند و در نتیجه گیری کلی نمیشه گفت که UNB8500 اول هست چون قیمتش دقیقاً 2 برابر TC-PV10 و 4 برابر TC-PG10 هست، ولی جالبه UNB8500 با اینکه LED RGB نیست تونسته مقام بالایی بیاره البته همچنان باید کمی از ضعف های پنل های LCD رو داشته باشه

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
صد درصد x450 از هر لحاظ پنل بهتریه ولی دیگه نمیشه اینقدر اختلاف بینشون قائل شد.

بله دوست من بنده هم عرض كردم دوم بوده حالا شده سوم;)اين ليست دايناميكه و برادران بايد هر چندوقت يه سري بش بزنن(زمان عرضه پنل هاي جديد).سال 2010 قطعا اين ليست تغيرات زيادي خواهد كرد با ارائه مدل هاي جديد از سوي شركت هاي مختلف.

در مورد اختلاف بين اينها (x450 , w550) بستگي به نوع استفاده حرفتون كاملا درسته و اختلاف اونها در sd خيلي كم در hd بيشتر fullhd خيلي بيشتر(البته براي افراد و يوزر هاي حساس).

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
متاسفانه یک باور غلط بین ایرانیا وجود داره و اون هم این هست که تصویر براقتر رو مساوی با تصویر بهتر میدونن بدون توجه به اینکه عمق رنگ مشکی رو در نظر داشته باشن و اینکه این میزان درخشش تو محیط خونه چه مقدار به دردشون میخوره و یا دقت رنگهای پنل و کنتراست واقعی اون چقدر هست به همین دلیل خیلی از افراد هستن که W550 رو بهتر از X450 میدونن فقط برای اینکه پیک برایتنس این پنل بالاتر از X450 هست و البته سونی هم به خوبی به این مسئله واقف هست و سری X550 رو با بکلایت CCFL عرضه کرده که برایتنس بیشتری نسبت به LED داره و عموم مردم رو راحت تر پشت ویترین مغازه اغوا میکنه به هر حال اگر دوستان از رنگهای براق و به قولی جیغ لذت بیشتری میبرن W550 انتخاب خیلی خوبی هست ولی اگر به دنبال واقع گرایی در تصویر هستن بدون شک X450 از همه پنلهای سونی تا به این لحظه برتر هست.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام من این lcd tv رو دارم Samsung 40 inch A656
6 series هستش می خواستم بدونم چطوره:blushing:خودم که از کیفیتش راضی ام:smile:
ممنون.:love:

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام . اقا یکی از فامیلامون از بانه برام یک "LED 55 سری7 بدون گارانتی فرستاده ولی هنوز بازش نکردم.
میگه ایران حدود 5و خورده ای هست. راست میگه؟
با من میخاد 3.800 حساب کنه.
آقا اصلا این مدل خوب هست یا پسش بدم؟
کسی اطلاعات داره کمکم کنه؟
اگه خوبه براش چه سیستم تصویری و چه مارکی رو پیشنهاد میدین؟
بسیار ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر