وصل کردن Xbox360 به PC و کاربردهای آن

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
راستی پس ما با این دیگه هر کاری میتونیم بکنیم.یعنی فیلم یا ویدو از pc بریزیم رو 360 یا از 360 بریزیم رو pc؟مادربورد من هم خروجی ساتا نداره.اونوقت ما چکار کنیم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من بلاخره تونستم از طريق مديا شيرينگ اين كارو بكنم اما واقعا مايكرو خيلي پسته
اين همه حرفه user friendly ميزنه فقط ازش طراحي زيبا فهميده (منو ها) كاربر بدبخت حتي حق نداره يه آهنگ با اجازه خودش كپي پيست بكنه رو هارد!!!
فقط 1 ساعت بشيني audio بزني ريپ كني كه اونم لنزو داغون ميكنه!
همگي با هم به مايكرو لعنت ميفرستيممممممم

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
تبدیل sata به IDE تو بازار هست . میتونید تهیه کنید.

exactly.
ببخشید من اینو به طور کلی یادم رفت تو پست هام اعلام کنم که Kalagar جان زحمتشو کشندن.:love: بله وقتی هاردای ساتا اومد تو بازار و چون خیلیا مادر بوردشون IDE بود این تبدیل ها هم اومد خیلی راحت و همه جا گیر میان.
البته اگه کسی خواست من میتونم به دستگاه یه تبدیل هم بفرستم.:cheesygri

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
من بلاخره تونستم از طريق مديا شيرينگ اين كارو بكنم اما واقعا مايكرو خيلي پسته
اين همه حرفه user friendly ميزنه فقط ازش طراحي زيبا فهميده (منو ها) كاربر بدبخت حتي حق نداره يه آهنگ با اجازه خودش كپي پيست بكنه رو هارد!!!
فقط 1 ساعت بشيني audio بزني ريپ كني كه اونم لنزو داغون ميكنه!
همگي با هم به مايكرو لعنت ميفرستيممممممم

ولی با این دستگاه خیلی راحت ( به راحتی یه کپی پیست ) این کار رو میکنی.;)
تا کور شود چشم ماکرو سافت.:laughing:

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
دوستان از همه تون ممنونم که این دستگاه رو تحویل گرفتین. حالا که فیدبک شما رو دیدم میتونم برم فیبر و بقیه وسایل رو به تعداد زیاد سفارش بدم. همین امروز میرم و سفارش میدم.:biggrin1:
:cool:تا چند روز دیگه هرکی بخواد فقط کافیه آدرسشو بگه و بگه دوست داره چه طور براش ارسال کنم تا در اسرع وقت دستگاه به دستش برسه:cool:

دوستان یه لطفی بکنید. هر کی که این دستگاه رو میخواد اینجا بگه که من یه آمار تقریبی از تعداد داشته باشم.Please :love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان از همه تون ممنونم که این دستگاه رو تحویل گرفتین. حالا که فیدبک شما رو دیدم میتونم برم فیبر و بقیه وسایل رو به تعداد زیاد سفارش بدم. همین امروز میرم و سفارش میدم.:biggrin1:
:cool:تا چند روز دیگه هرکی بخواد فقط کافیه آدرسشو بگه و بگه دوست داره چه طور براش ارسال کنم تا در اسرع وقت دستگاه به دستش برسه:cool:

دوستان یه لطفی بکنید. هر کی که این دستگاه رو میخواد اینجا بگه که من یه آمار تقریبی از تعداد داشته باشم.Please :love:
من مي خوام ولي اگه زيره 25 تومن باشه ...
قيمت رو هنوز نگفتي ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
عماد جان دقیقا این برنامه و دستگاه شما دقیقا مثل یه File explorer عمل میکنه؟! یعنی میشه هر چی که بخوای بریزی روی هارد و از روی هارد کپی کنی روی سیستم؟!

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
عماد جان دقیقا این برنامه و دستگاه شما دقیقا مثل یه File explorer عمل میکنه؟! یعنی میشه هر چی که بخوای بریزی روی هارد و از روی هارد کپی کنی روی سیستم؟!

ببین پاندورا جان با این دستگاه دقیقا شما هر نوع دیتایی رو که بخوای میتونی بریزی تو یا برعکس:biggrin1:360.دقیقترش :
این دستگاه هر دیتای صفر و یک رو به هارد 360 انتقال میده و بر عکس.:cool:

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
ببین پاندورا جان با این دستگاه دقیقا شما هر نوع دیتایی رو که بخوای میتونی بریزی تو یا برعکس:biggrin1:360.دقیقترش :
این دستگاه هر دیتای صفر و یک رو به هارد 360 انتقال میده و بر عکس.:cool:

حرف شما درست ولی می شه گفت با این دستگاهی که شما ساختین می تونیم عکس و فیلم و سیو و آهنگ و ... به هارد 360 منتقل کنیم یا بر عکس.
ولی موضوع فقط انتقال نیست یعنی اگه ما آهنگ یا عکس یا فیلم و ... رو انتقال دادیم ولی 360نتونه اون فایلهارو اجرا کنه یا بخوندش چه فایده ای داره؟:confused::biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خب شما بايد قابليت هاي 360 هم در نظر داشته باشي.
مثلا 360 ام پي تري نمي خونه ... اگه Mp3 بريزي روش ... اجرا نمي كنه.
اين كار خوبيش اينه كه مثلا I AM XBOX ميره بازي هاي آركيد فول رو دانلود مي كنه ... بعد سي دي كمي كنه و مي فروشه ... ماهم با اين برنامه اونا رو رو هارد 360 كپي مي كنيم ;)
---------
دوست عزيز اين كه خيلي عاليه ...
منم مي خوام...
با يه تبديل ساتا ;)

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
خب شما بايد قابليت هاي 360 هم در نظر داشته باشي.
مثلا 360 ام پي تري نمي خونه ... اگه Mp3 بريزي روش ... اجرا نمي كنه.
اين كار خوبيش اينه كه مثلا I AM XBOX ميره بازي هاي آركيد فول رو دانلود مي كنه ... بعد سي دي كمي كنه و مي فروشه ... ماهم با اين برنامه اونا رو رو هارد 360 كپي مي كنيم ;)
---------
دوست عزيز اين كه خيلي عاليه ...
منم مي خوام...
با يه تبديل ساتا ;)

یعنی فقط به درد بازی های ارکید می خوره؟؟؟؟:confused:/:)
یعنی نه فیلی نه عکسی چیزی نمیشه ریخت یا اگه بریزیم 360 اجراشون نمی کنه؟؟؟/:)
ناراحت نشین ولی اگه اینجوری باشه اصلا به درد نمی خوره:(:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر