امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد

023811.jpg

Bioshock Infinite : Burial At Sea : Episode 1
10 / 8.5
طرفداران Bioshock 1 حتما باید این DLC رو بازی کنن . انقدر ها هم که میگن کوتاه نیست . ارزش داره Season Pass رو بخرید و 2 تا DLC رو بازی کنید .
از نکات مثبتش هم میتونم به حظور در Rapture و جو سنگین بازی به همراه گرافیک و گیم پلی ـه بهتر نسبت به نسخه اصلی اشاره کنم .
+
Rapture و جو تاریک و بسته اون
بازگشت Splicer ها و شخصیت های جالب شماره 1
حمل بیشتر از 2 اسلحه

-
داستان بازی کمی گنگ ـه و Plot Hole هایی که تو نسخه اصلی بودن اینجا هم وجود دارن .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
The Last Of Us : Left Behind

در یک کلام بینظریر ترین DLC یک بازی بود . تنوع و زیبایی خاص خودشو داشت. البته از تیم نابغه ناتی داگ کمتر از این هم انتظار نمیرفت . تنها مشکلش کوتاهی بازی بود.
9.5

Metal Gear Solid 5 : Ground Zero

بالاترین گرافیک ممکنه رو داشت و ویژوال بازی در مخیله من نمیگنجید. بازی جدید شده و بویی از متالگیر های قبلی نبرده بود . تا قلق بازی دستم نیومد نتونستم اول کاری باهاش ارتباط برقرار کنم و کمی تو ذوقم زد . اما بعد از تموم کردنش نظرم به کلی عوض شد و میدونم تو شماره بعدی با یه شاهکار دیگه از استاد کوجیما طرف هستیم.
کات سین آخر بازی یه شاهکار هنری بود.

9.0

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
The Last Of Us

+ : داستان
+ : گرافیک
+ : موسیقی
+ : گیم پلی

کلا همه چیزش عالی هست

- : صحنه های مضحک و آزاردهنده ناشی از هوش مصنوعی
وقتی الی یا هر کاراکتری که با هوش مصنوعی کنترل میشه از روبروی دشمن ها رد میشه اونا هیچی متوجه نمیشن و ایرادهای دیگه

امتیاز از 10 : 9.9

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
The Last Of Us

+ : داستان
+ : گرافیک
+ : موسیقی
+ : گیم پلی

کلا همه چیزش عالی هست

- : صحنه های مضحک و آزاردهنده ناشی از هوش مصنوعی
وقتی الی یا هر کاراکتری که با هوش مصنوعی کنترل میشه از روبروی دشمن ها رد میشه اونا هیچی متوجه نمیشن و ایرادهای دیگه

امتیاز از 10 : 9.5
اگه این ایراد نبود به گیم پلی آسیب میرسوند...

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اگه این ایراد نبود به گیم پلی آسیب میرسوند...
به هر حال ایراد هست دیگه و خیلی هم روی اعصابه.

بازی فوق العاده است. در تمام عمر گیمری خودم ، بازی به این زیبایی بازی نکرده بودم. برای من که داستان توی بازی از همه چیز مهمتره این بازی فوق العاده بود و فوق لذت بخش بود. با کاراکترها زندگی کردم. دلم نمی خواد بازی تموم بشه. بعد از سایلنت هیل 2 هیچ بازی نبود که اینجوری باهاش ارتباط برقرار کرده باشم. امتیازم رو به 9.9 تغییر دادم :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
Dark-Souls2.jpg

Dark Souls 2
9.5/10

نکات مثبت :
داستان عالی و جو و اتمسفر خیلی خوب
گیم پلی بسیار معتاد کننده و جذاب
آیتم ها . راه و مکان های مخفی زیاد و جالب

نکته منفی :
-
بازی فوق العاده بود . 100 ساعتی بازی کردم ولی اصلا خسته نشدم . یه حس کلاسیک و دوست داشتنی داشت بازی . یه RPG ـه واقعی .

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
url

The Last Of Us : Left Behind

کلا بزارین اینجوری بهتون بگم که به هیچ وجه اعتقاد و علاقه ای به DLC ها ندارم و کلا جز تعداد معدود و اندکی اصلا رقبت رفتن به طرف اینطور ادامه ها رو ندارم . با اینحال Left Behind ساخته ناتی بود و حتما باید امتحانش میکردم . نهایت اینکه به ضرص قاطع و اطمینان میگم که Best DLC EVER Made By Humans .
عجیب حال داد بازی ، عجیب یاداوری خاطرات گذشته و اوج لذت گذشته بود . بعضا سکانس ها و صحنه هایی تو بازی پیدا میشه که حتی قابل مقایسه با بهترین سکانس عمرم در یه بازی هست . لحظه گرفتن عکس ها توسط رایلی و الی عجیب عالی بود ، صحنه ورود به فروشگاه وسایل هالووین و کار هایی که میکنیم نهایت اوج یک بازی بود و در اخر هم بهترین سکانس بازی و احساسی ترینش لحظه اهنگ و رقصیدن الی و رایلی بود که اخر الی غرورش رو زیر پا میزاره و لپ کلام رو میگه به رایلی ، سکانسی که کاملا روابط بین جوئل و الی رو در بازی اصلی توضیح میده ، همون جایی که الی ، جوئل رو ترک میکنه و از دستش فرار میکنه یا ارتباط برقرار نکردنش با بقیه . صحنه پایانی dlc و اونجایی که اهنگ پخش میشه و الی و جوئل رو با هم نشون میده حرفی برای ادم باقی نمیزاره .
در واقع اون قسمت گیم پلی یه چیز فرعی بود و بخش اصلی بازی همون قسمت رایلی و الی هست ولی بازم با اینحال عجیب حال داد . داستان اون گروه و لوئیس هم برای کسانی که پیگیر بوده باشند هم واقعا زیبا بود و در کنار بهترین قسمت های فرعی بود .

نهایت اینکه :
ناتی تنها و بهترین .

10/10

need-for-speed-rivals.jpg

NFS : Rivals

آقایون بازی واقعا خوب بود یا من الکی باهاش حال کردم :|:d؟
بازی بسیار خوبی بود و بسی صفا کردیم باهاش و دم به دقیقه بازی به خودم میگفتم اگه Ghost بخش کاستومایز بازی رو کامل میکرد و مثل ادم میشد مثل روز های اوج سری ، ماشین ها روشخصی سازی میکردیم کاملا برای من تبدیل میشد به یکی از محبوب ترین استدیو های نسل هفتم :| سر همون چندتا استیکر و رنگ و اینا انقدر درگیر بازی بودم که با خودم گفتم چقدر این سازنده ها احمقن که این بخش رو برنمیگردوندو عمق و مدت زمان به بازیشون اضافه نمیکنند .
HUD بازی هم زیادی و الکی و بسیار رو اعصاب شلوغ و در برهم بود و گیم پلی عالی عالی نبود . در باقی موارد بازی عالی بود اما یادمون نره که اهنگ های بازی هم فاجعه بود .

7/10

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
1. tekken tag tournament 2 به این دلیل که هر شخصیت و کاراکتری برای خودش یک بازی محسوب میشود 52 کاراکتر و اقعا در سری بازی های تیکن و مبارزه ایی کامل ترین بازی بود حرفففف نداشت زبان قاصر میشود10/10

2. Gta V اینم مثل بازی تیکن تگ تورنومنت 2 تو سری جی تی ا کامل ترین بهترین بود بیقص هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت 10/10

3 . سری کامل cal of duty از دیدگاه من بهترین بازی های جنگی کلا cal of duty ها بودند انقلابی بزرگ در بازی ها آوردند 10/10

4.Need For Speed در بازی های ماشینی هم دیگه مسلمه سری NFS حرفه اول میزنز اگه کسی بخاد قبول کنه نکنه 10/10

به نظره من این بازی هایی که نام بردم در سبک خودشون نامبر وان بودند صنعت بازی سازی رو کامل کردند

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
VANQUISH
واقعا دلم نیومد این بازی را معرفی نکنم. هر چند همان 4 سال پیش تموم کردم ولی به خاطر موفقیت های اخیر این بازی دوست داشتم اندکی در رابطه با این بازی سخن بگویم!
برای شروع به قسمت پایانی نقد وبسایت یوروگیمر توجه کنید
What we said: "Doubtless the best third-person shooter ever to come out of Japan, Vanquish builds on Western developers' triumphs to push the genre in new, interesting directions, shifting the balance of power, and cementing Shinji Mikami's position as one of the best directors working in videogames today.
بهترین شوتر سوم شخصی که از ژاپن امده است.
بازی فوق العاده ای هست. شاید اگر اندکی طولانی تر و یک بخش مولتی پلیر هم داشت متای بازی از 84 به 91 تا 93 رسیده بود.
نقاط قوت : گیم پلی کوبنده و بی نظیر ، فوق العاده سریع و هیجان انگیز ، فریم ثابت در صحنه های فوق العاده شلوغ بازی ، داستان بازی که جا را برای شماره 2 باز میگذارد و...
نقاط ضعف : کوتاه ، نبود یک بخش چند نفره
گیم پلی 10
موزیک و صدا9
جذابیت9
امتیاز کلی 9.5
از موفقیت های این بازی میتوان به 17 بازی برتر نسل از نگاه یوروگیمر ، 65 بازی برتر نسل از نگاه هاردکور گیمر ، 95 بازی برتر نسل از نگاه ign ،
19 بازی برتر PS3 از نگاه IGN ، جزو 20 بازی برتر 360 از نگاه گیم اسپات ، بهترین شوتر سال 2010 ps3 از نگاه IGN و....................................

130367910457.jpg

آخرین ویرایش:

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
درود :d
من هم بعد از تموم کردن Bioshock Infinite :x که هنوز هم در کفه داستانشم :| رفتم سراغ DLC ها !! :d:|

Burial-at-Sea-1-610x346.jpg
[/IM G]

اپیزود 1 خیلی دنباله ی خوبی بود برایه بازی اصلی به شخصه خیلی حال کردم !! :d فقط خیلی کوتاهه حدوده 3 ساعت !! :|

گیم پلی 9/10 : یه خورده مشکل هست تویه سوییچ کردن بین سلاح ها و هوش مصنوعی هم بعضی وقتا خیلی گیج میزنه !! :| و باگ !! :|
صداگذاری 10/10 : صداهایه محیط از افکت تفنگ تا صحبت کردن شخصیت ها و رادیو و ... عالیه و مشکلی نیست !!
موسیقی 9/10 : بعضی وقتا خیلی هماهنگی نداره موسیقی با محیط، ولی در مجموع خیلی خوبه !! :d
داستان 9.5/10 : داستان خیلی گیرا و شخصیت پردازی (Booker و Elizabeth به خصوص که کاملن شخصیت خاکستری شون رو نشون میده که نقطه ی قوت بازی هست که هیچ قهرمان کاملی وجود نداره:|) و نحوه ی روایت خیلی خوب بود ولی چون باید Bioshock 1 & 2 رو بازی کردی باشی تا حتما بفهمی چی به چیه !! من بازی نکردم بعضی جاها دچار دووشواری شدم !! :|
گرافیک 9/10 : طراحی بصری واقعا زیباست ولی یه خورده تویه گرافیک فنی و بافت هایه صورت و محیط کم میاره !! :d
امتاز کل : 9.3/10

BioShock-Infinite-Burial-at-Sea-Episode-2-Review.jpg
[/IMG]

اپیزود 2 خیلی بهتر بود چون پایان بندی خیلی زیبا بود حدودن 6 ساعت بازی هست !!

گیم پلی : 9.5/10 : باگ ها تقریبا برطرف شده نسبت به نسخه ی اول و هوش مصنوعی هم بهتر شده و دیگه مامور ها کور و لال نیستن به موقعیت شما !! :)
صداگذاری 10/10 : کلا همه چی همچنان خوبه !! صدایه Booker و Elizabeth هم همچنان عالیه !! :d
موسیقی : 9/10 : تقریبا فرقی نکرده و همچنان موسیقی بازی زیبا و گوش نواز است !! :x
داستان 10/10 : شروع عالی، و چون که من نسخه هایه اولی رو بازی نکرده بودم این اپیزود یک توضیح مختصری راجب هر شخصیت در درون خودش داره مثلا رویه دیوار یا نوار هایه صوتی که جمع میکنید تمام علامت سوالا رو برطرف میکنه و پایان خیلی خوب !! :d
گرافیک 9/10 : فرق خاصی وجود نداره و هر دو در یک سطح هستند !! :|
امتاز کل : 9.5/10

در پایان نباید این بازی رو از دست بدی !! :x
ولی حتما باید Bioshock Infinite رو بازی کرده باشی !! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر