امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

M

!_Meshki_!

همینجوری گفتم بشینم CoD رو بازی کنم که خب تو حدود 5 ساعت تموم شد و رفت پی کارش و احساس کردم که 5 ساعت از زندگیم نابود شده!
گفتم یه سر به بخش مالتیش بزنم شاید یه ذره وضع بهتر باشه... با قاطعیت می‌گم که تازه فهمیدم CoD بازها می‌تونن تا چه اندازه Noob باشند (البته توهین نشه به دوستان CoDباز البته از نوع پروش!)
دست اول رفتم واسه TDM و به قدری صدای عر عر (!) از توی هدست شنیدم که اومدم بیرون! (منظورم از عر عر مسخره کردن نیست! واقعا یه نفر داشت صدای عر عر در می‌آورد :|)
دست دوم Free 4 All بود که بازهم دوستان نوب کمپر باعث شدن از بازی بیام بیرون!
فقط دست سوم باحال بود اونم یه یارو ایرانیه ورداشت آهنگه Survivialـه امینم رو گذاشت از هدستش پخش شه که باعث شد کمی فیض ببریم
کلا در مورد بخش Extinction (که همون جایگزین زامبی تو اینه) هم حرفی نمی‌زنم! فقط به هیچ وجه تجربش نکنین!
خلاصه گفتم یه سلام و عرض ادبی به عمه‌ی Activision و Infinity Wards کرده و دستشون رو به گرمی بفشارم!
همین!
پ.ن: هرچی این CoD Ghosts آشغاله ولی ظاهرا با اضافه کردن کارکتر زن یه انقلابی تو تجربه‌ی بازی‌های آنلاین به‌وجود آورده! دلیلشو نمی‌گم! برین یه سر تو بخش آنلاین خودتون می‌فهمین چرا

:-" .

Last edited by a moderator:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
آقا ماهم نمراتمون رو بدیم هرچند که خیلی وفته میگذره ولی خب...
ico & shadow of the coloosus collection 10\10
The Last Of Us 10/10 (بعد SOTC و Heavy Rain ناب ترین بازیهایی(بهتره بگم آثار چون چیزی فراتر از یک بازی بودند) بودند که تجربه کردم;;))
Journey 10/10 فقط میتونم بگم فوق العاده....
COD Ghosts
2
\10 (سازنده ها حتی به خودشون زحمت ندادن موتور بازی رو ارتقاء بدن...)xواقعا که....راستی یکی دوتا مرحله بیشتر نرفتم، پاکش کردم:whistling:)
Rain 8\10 اصلا همه بازیهای استودیوی سونی ژاپن محشرن:bighug:...
اصلا خیلی حال کردم به اون دوتای اول 10 دادم:bash::shrewd:

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
Cod Ghost 3/10 واقعا جای تاسف داشت این بازی با هیچیش حال نکردم خوشحالم که با bf4 تعویضش کردم l-)
Battlefield 4 6/10 این امتیاز فقط برای مولتیشه
gran Turismo 6 9/10 واقعا بازی خوبی بود فقط هنوز اون احساسی که نسبت به نسخه 4 دارم رو روی 6 و 5 نداشتم که نمره کامل بدم :(
Beyond 10/10 من یکی از طرفدارای بازی های کیج هستم این نمره هم نظر شخصی خودمه واقعا حقشه

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Beyond Two Souls : 9 / 10
در یک کلام بازی واقعا با روان آدم بازی میکنه ... گرافیک و موزیک بازی که شاهکاره ... داستان هم خیلی خوبه و تنها نکته بدش روایت نه چندان مناسبش هست ... گیم پلی هم سلیقه ای هستش که برای من خوب بود

The Last of Us 10 / 10
شاهکاری بی بدیل ... بهترین بازی عمرم

Batman Arkham Origins 9 / 10
داستان بازی خیلی خوب بود ... گیم پلی هم شبیه دو عنوان قبلی سری بودش با اندکی پیشرفت ... گرافیک هم خیلی جزئی بهتر شده بود ... تنها نکته ضعیف بازی به نظرم نقشه بزرگ و الکی بازی بود

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
Assassins's Creed IV
61359792396676457865.png
[/URL][/IMG]

گرافیک:10/10=گرافیک بازی روی یک کنسول 8 ساله واقعا عالی بود،افکت های باران زیبا بود.
داستان:9.5/10=داستان بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.
گیم پلی:9/10= گیم بازی خوب بود اما بخش اپگرید ها ازار دهنده بود.
موسیقی و صداگزاری:10/10=هیچ نقصی نداشت.

نمره کل:9.625/10=در کل بازی بسیار جالب و هیجان انگیز بود بخش Legandry Ship ها بسیار سخت کار گزاشته بود ولی هر جور شد یکیسونو نابود کردیم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
The Last of Us

تو این نسل خیلی از بازیها تونستن به سمتی حرکت کنن که توانایی درست کردن یه تجربه ی خاص رو داشته باشن، که این تجربه ی خاص با چیزی که تو نسلهای قبل توسط بازیها ارائه میشد فرق داشت. به عبارت خودمونی ترش، بعضی از بازیهای این نسل تونستن یه تجربه ی خوب سینمایی به گیمرا بدن. انصافا موفق ترین استودیو تو این زمینه ناتی داگ بود. TLoU حتی بهتر از آنچارتد 2 این تجربه ی سینمایی رو واسه من منتقل کرد.

TLoU بهترین بازی نسلی که گذشت نبود واسه من، اما به همراه Bioshock و Red Dead Redemption و Braid بهترین تجربه هایی بودن که تو این نسل داشتم.

امتیاز هم فکر کنم ندم بهتر باشه، چون کلا مسائل ریز مدنظرم نیست، فقط هم بخش داستانی اش رو بازی کردم.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Call of Juarez : Gunslinger

داستان بازی در مورد غرب وحشی و مجرمین معروف اون دوران هستش مثل برادران دالتون ، بوچ کسیدی و ... داستان بازی در کل خوب هستش و راوی داستان ( شخصیت اصلی ) دیالوگهای جالبی میگه و چون داره خاطراتش رو تعریف میکنه یه جاهایی خاطراتش یادش نمیاد و مراحل رو ممکنه اول به شکل دیگه ای برید و وقتی یادش میاد داستان به شکل دیگه ای روایت میشه
گرافیک بازی سبک سل شید هستش و برای یه بازی با حجم 2 گیگ خیلی خوبه و حس غرب وحشی رو خوب انتقال میده
گیم پلی بازی زیاد پیچیده نیست و بیشتر حالت آرکید داره ... یه سری آپگرید هم برای اسلحه ها هستش که تا حدودی به کار میان
تو زمینه موزیک هم بازی آهنگهایی با حال و هوای وسترن داره که به جذابیت بازی اضافه میکنن

نقطه ضعف اصلی بازی هوش مصنوعی هستش که تا حدودی مبارزات رو از جذابیت دور میکنه و مشکل بعدی هم که من حس کردم بعضی از مراحل یه حالت تکراری دارن که آدم دوست داره مرحله سریع تموم بشه

در مجموع شاید به این بازی نشه به چشم یه Call of Juarez کامل نگاه کرد ولی به عنوان یه بازی آرکید برای چند ساعت بسیار لذت بخشه

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
Red Dead Redemption

واقعا این بازی منو متحول کرد، داستان عالی در کنار شخصیت پردازی فوق العاده، بالشخصه از اون مرحله هایی که John با Jack میگذروند خیلی لذت بردم؛ برای رسیدن به خانوادش و بهتر بگم رستگاری همه کاری کرد ولی آخرش...

هرکسی که این بازی رو بازی نکرده (که البته فکر میکنم تعدادشون کم باشه) آب دستشونه بزارن زمین برن این بازی رو تهیه کنن، PC بازای عزیز هم واقعا دارم بهتون میگم اگه بدونید این بازی چیه PC تون رو میفروشید تا یه کنسول بخرید.

بازی بنظر من هیچ نقطه ضعفی نداشت همه چی عالی بود شاید برای بعضی ها کنترل کرکتر سخت باشه ولی بهش عادت میکنید چیز مهمی نیست گرافیکم واقعا فوق العاده بود افکت بارون و رعد و برقش اگه نمیدونستم میگفتم برای نسل بعده!

آهنگ پایانی بازی هم دیگه حرفش رو نزن واقعا دیونم کرد! به مضمون آهنگ دقت بکنین داستان زندگی John Marston کبیر رو بازگو میکنه

صدا گذاری هم حرف نداشت واقعا مخصوصا لهجه جذاب John که با به سبک غرب وحشی حرف میزد واقعا تا مدت ها تو زهنم میمونه

داستان: 10 از 10
گیم پلی: 10 از 10
موسیقی و صداگذاری: 10 از 10
گرافیک: 10 از 10
امتیاز کل: 10 از 10

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Bayonetta 10/10
خب دوباره نشستیم بازی زیبای Bayonetta رو رفتیم(آخه شماره 2ـش نمی تونیم تجربه کنیم=(()، خیلی بازی خوشمزه ای بود:pepsi:..فک کنم تنها مشکلی داره همون شلوغ شدن بیش از حده که باز هم در مقابل خود بازی هیچی نیستش:x
جالب این تاپیک اینه که هرکی از بچه ها از یه بازی خوشش اومده ، فقط میاد درباره همون میگه، اصلا بازی بدردنخور توی تاپیک پیدا نمیشه به غیر از چندتا:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Metal Gear Solid 4 : 9.2
برگشت به MGS 4 برای من خاطره انگیز بود. خدایی گرافیکش هنوزم عالیه! گیم پلی به نظرم تو اکت 1 و 2 خیلی بهتر از ادامه ی بازیه! اکت 3 که فقط چند تا مینی گیمه! تعقیب! موتور سواری! آخرشم باس! اکت 4 هم به دلیل نبود هیچ موجود نفس کشی اون هیجان اکت 1 و 2 رو نداره! فقط مبارزه با ولف خوب بود! مبارزه ومپ هم که اصلا در حد انتظار نبود. فقط بازگشت به حال و هوای mgs1 عالی بود. اکت 5 هم اولش که رو کشتی شروع میشه گیم پلی خالص داره بعدش باس و دمو هست :D دیالوگ های بازی هم خیلی مصنوعین مخصوصا otacon خیلی بد ادا میکنه! البته من فکر میکنم از قصد اینقدر مصنوعی ساختن مثل انیمه های ژاپنی در بیاد! :D نکات خوب رو هم نمیگم چون حوصله ندارم تا فردا صبح تایپ کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر