کمک در بازی call of juarez

sanatoramir

کاربر سایت
Nov 11, 2007
40
من در بازی گیر کردم نمی دونم چکار کنم قسمتی که 2 تا کاوی رو باید انتخاب کنی که روبه روی هم ایستادن و همدیگر رو نشونه می گیرن من نمی دونم چه جوری اسلحه باید در بیارم

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
منظورت دوئل هست اگه آره تو xbox باید با آنالوگ سمت راستی دستت رو سمت اسلحه نزدیک بکنی و موقعی که حرکت کرد حرکت کنی تا هدف قشنگ بیاد وسط بعد که زنگ خورد سری دستت رو ببر سمت اسلحه بعد هدف که اومد تیر بزن
تو نسخه pc هم فکر کنم با موس باشه

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
ببین اگه تو دوئل مشکل داری ray رو انتخاب کن اون تو دوئل قوی تره
در xbox با آنالوگ سمت راست دستت رو حرکت میدی و با آنالوگ سمت چپ خودت رو و با RT تیر میزنی
اما برای اینکه سریع باشی سعی کن موقعی که اون حرکت میکنه خودت هم حرکت کن و طوری بایست که موقعی که اسلحه رو در میاری هدف رو دشمنت باشه همزمان دستت رو طوری تنظیم کن که موقعی که زنگ میخوره سریع حرکتش بدی به سمت اسلحه و بوم!!!
امیدوارم این یکی بدردت بخوره:biggrin1:

sanatoramir

کاربر سایت
Nov 11, 2007
40
دوست عزیزم هر چی می زنم کلیک راست کیلیک چپ ویل نوس هم تکون دادم اما دست خودشو سمت موش نبورد چکار کنم گیر کردیم اعصابمون خورد شدهص

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
دوست عزیز:smile:
شما pc داری دیگه،درسته؟:biggrin1:

برای دوئل اول باید صبر کنی تا زنگ رو بزنن بعدش شما سریع موس رو حرکت میدی طرف اسلحه اصلا کلیک و ویل و...نمیخواد که! :biggrin1:
قبل از اینکه زنگ بخوره دستت رو آروم ببر طرف اسلحه (با حرکت دادن موس) وقتی که زنگ رو زد شما سریع دستتو میزنی به اسلحه خودش اسلحه رو در میاره،بعدشم که تیر میزنی،به همین راحتی ;)
اگه واضح نبود بگو دوباره توضیح بدم;)

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها!من توی شماره ی یک این بازی گیر کردم!الان با ray بازی میکنم billyرو تا داخل یه مزرعه که توش اون دختره زندگی میکنه تعقیب کردم الان با چند نفر دیگه به مزرعه حمله کردیم اما رفتن توی یه خونه قایم شدن!نمی دونم چجوری برم توی خونه میشه کسی کمک کنه!؟:(

mrsf

کاربر سایت
Sep 29, 2009
37
نام
Shayan
سلام بچه ها ...
من تا زه بازی رو شروع کردم و قسمت پنجش هستم واقعا بازی زیبایی هست و گرافیک خیلی عالیی داره ...
اما حل مشکل در pc :
هنگام دوئل با موس دست را باید نزدیک اسلحه برد ولی نباید به ان دست زد و وقتی صدای زنگ در امد باید سریعا (تقریبا همزمان با صدای زنگ ) کلیک راست موس را بزنیم و در حالت اهسته که شد روی طرف مقابل شلیک کنیم (با کلیک چپ)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر