Legend of Zelda game series

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خوب دوستداران زلدا و لینک بریزن اینجا...
تازگی ها هم که نسخه جدید بیرون اومده که ترکونده:)
من هم احتمالا خودم میگیرم
امروز از سر بیکاری نشستم OoT رو با شبیه ساز تو PC اجرا کردم چشمهام چهارتا شد...با اینکه قبلا یکی دو مرحله رفته بودم و با بازی آشنا بودم اما هر چقدر جلو میری میبینی که بازی چه نوآوری هایی داشته
واقعا امتیاز های 100% حقش بوده;)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Nintenfans
این تاپیک مال دوران قدیمه!اون موقع ها هنوز کسی طرفدار نینتندو نبود تو ایران!هر چند خودتم ایران نیستی!اونجا هم یه سری بحثا در مورد زلدا شده،هر چند من خودم بعدش رغبت نکردم اون تاپیکو ادامه بدم!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام .. تاپیک بسیار خوبی میتونه بشه ..

من خودم فقط نسخه های 2 بعدی (NES/SNES) زلدا رو بازی کردم که به نظرم عالی ترین بازی دوبعدی بود که بازی کردم و منو ساعتها مشغول خودش میکرد . ولی من اصلا نسخه 3 بعدی زلدا بازی نکردم ... :( به هر حال حالا دوستانی که بازی کردند و اطلاعاتی در مورد نسخه جدیده این بازی دارند بیان بگن دوره هم باشیم :biggrin1:

• Like
Reactions: ehsanservat

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
من نسخه n64یعنی ocarina of time را بازی کردم ولی خیلی سخت بود و نتونستم تا آخرش برم.
اگه کسی بازی رو تموم کرده من به راهنمایی احتیاج دارم.ولی واقعا آخر بازیه می ارزه به همه بازیهای امروزی .که فقط گرافیک دارن.با تشکر.

• Like

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
میگم اولا چرا این تایپک اومد این مبحث؟
من که اینجا نزده بودم ؟؟؟:confused:
اصلا به اینجا هم ربطی نداره!!مثل اینه که MGS Fan club رو ببرید تو مبحث PS3 :)
الان که این OoT رو بازی میکنم واقعیتش تو یکی از این سیاه چاله ها گیر کردم :) اعتراف میکنم که تو یک ساعت اول بازی با شبیه ساز تو PC مجبور میشید خودتون رو گاز بزنید ...چون که اصلا دسته N64 نمیشه تو PC درست و حسابی مشابه سازی کرد...خودم چند بار کل تنظیمات رو عوض کردم تا اینکه آخر تونستم یه چیزی به وجود بیارم....
بعدش کسی میخواد این رو بازی کنه از این جا میتونه اطلاعات رو به دست بیاره..(درست دکتر درد نکنه!)

• Like

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
سلام سلام
چطورید زلدا خورا ؟؟؟ :D
به نظر من بعد از بازی کرونو کراس , زلدا: ocarina of time بهترینه !!!!
منم با شبیه ساز نینتندو 64 بازی کردم بازیرو
هم majora mask و هم ocarina of time رو رفتم اخر
minish the cap هم رفتم
به خدا اینا بهترین بازیا هستن

FELAN

• Like

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
MM کلا خیلی خوب نیست....من ازش بدم میاد:) اما واقعیتا این OoT چقدر بازی کاملی هست....
من تو همین مرحله دوم مجبور شدم چند ساعت اینور اونور برم تا یه در رو باز کنم......
Capcom بیاد از این بازی طریقه سیو درست کردن رو یاد بگیره:) ...یکی از بهترین سیستم های سیو کردن رو داره

هنوز که مبحث تغییری نکرده؟:confused:

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
زلدا ام بازی خوبیه ولی Samus Aran یه چیز دیگس بزرگترین بازی نینتندو وقتی اسم نینتندو میاد ناخودآگاه یاد METROID می افتم با اینکه یه شاهکار محسوب میشه ولی تو ایران تقریبا جزء نا شناخته هاس اگه من زمانی Wii بخرم فقط به عشق METROID.

Attachments

• Samus.small_preview.jpg
    Samus.small_preview.jpg
    12.4 KB · مشاهده: 44
  • Like

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
والا این عکس من رو یاد هر چیزی میندازه الا samus!!
ساموئس درسته که خیلی قشنگه و داستان کاملی داره و گیم پلی و این جور چیزها توش تکمیل هستن اما به دور LoZ نمیرسه ...
گرچه اگه MP هم بازی لانچ بود من بدون تردید MP رو به زلدا ترجیح میدم...

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
والا این عکس من رو یاد هر چیزی میندازه الا samus!!
ساموئس درسته که خیلی قشنگه و داستان کاملی داره و گیم پلی و این جور چیزها توش تکمیل هستن اما به دور LoZ نمیرسه ...
گرچه اگه MP هم بازی لانچ بود من بدون تردید MP رو به زلدا ترجیح میدم...

این عکس Fanart یکی مثل من و شما کشیدتش آره خوب زیاد به شخصیت اصلی نزدیک نیست نبایدم باشه چون یه fanart ولی اون طورام نیست که میگی:p خوب زیاد گیر نده.

خوب سلیقه ای اگه بخوایم قضاوت کنیم خوب شاید شما بگی زلدا بهتره ولی اگه منطقی نگاه کنیم سری METROID یه چیز دیگس.

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خوب اگه من رو بشناسی میدونی که من ساموئس رو بیشتر از لینک دوست دارم اما به این هم اعتقاد دارم که LoZ از MP بهتره:p
واسه این که مشکل به وجود نیاد این ساموئس:
Metroid_prime_hunters04.jpg

As at End of Metorid prime :Hunters

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
خوب اگه من رو بشناسی میدونی که من ساموئس رو بیشتر از لینک دوست دارم اما به این هم اعتقاد دارم که LoZ از MP بهتره:p
واسه این که مشکل به وجود نیاد این ساموئس:
Metroid_prime_hunters04.jpg

As at End of Metorid prime :Hunters

عقیده هر کس برا خودش محترمه ولی وقتی من می گم Metroid بازی بزرگتری این عقیده من نیست اگه یه نگاه به نقدها،امتیازا،سوابق بازی و همچنین طرفدارهای بازی بکنی می بینی یه زره حق با منه بد می گم بگو بد می گی شخصیتی هم حساب کنی شخصیت samus نسبت به شخصیت کارتونی لینک خیلی دوست داشتنی تره راستی منظورتو از اینکه گفتی مشکلی به وجود نیاد متوجه نشدم ولی اگه منظورت این بود که ببین قیافه اصلی samus اینه باید بگم که زیاد به قیافه samus گیر نده چون تو هر قسمت از metroid یه شکله میگی نه نگاه کن سه تا عکس از سریهای مختلف metroid میندازم پایین نگاه کن به ترتیب:
Metroid Prime2,Metroid prime,Super Metriod

200px-Samusechoes.JPG

180px-Samus_sans_helmet.jpg

Samus%202D%20collage.jpg

اگه ربطی بین این سه تا با اونی که خودت گذاشتی دیدی بیا بزن تو گوش من فک کنم تنها ربطش موی بلوند باشه راجب اون عکسم که من گذاشتم زیاد خون خودتو کثیف نکن چون ازش خوشم اومد گذاشتم وگرنه کی گفتم این عکس عکس خود samus arane خودم با موبایل ازش گرفتم.از اینکه یه نفر و گیر اوردم راجب Metroid و samus باهاش صحبت کردم خیلی خوشحال شدم البته بیشتر بحث بود تا صحبت به هر حال ممنون دوست عزیز.:love:

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
عقیده هر کس برا خودش محترمه ولی وقتی من می گم Metroid بازی بزرگتری این عقیده من نیست اگه یه نگاه به نقدها،امتیازا،سوابق بازی و همچنین طرفدارهای بازی بکنی می بینی یه زره حق با منه بد می گم بگو بد می گی شخصیتی هم حساب کنی شخصیت samus نسبت به شخصیت کارتونی لینک خیلی دوست داشتنی تره راستی منظورتو از اینکه گفتی مشکلی به وجود نیاد متوجه نشدم ولی اگه منظورت این بود که ببین قیافه اصلی samus اینه باید بگم که زیاد به قیافه samus گیر نده چون تو هر قسمت از metroid یه شکله میگی نه نگاه کن سه تا عکس از سریهای مختلف metroid میندازم پایین نگاه کن به ترتیب:
Metroid Prime2,Metroid prime,Super Metriod

200px-Samusechoes.JPG

180px-Samus_sans_helmet.jpg

Samus%202D%20collage.jpg

اگه ربطی بین این سه تا با اونی که خودت گذاشتی دیدی بیا بزن تو گوش من فک کنم تنها ربطش موی بلوند باشه راجب اون عکسم که من گذاشتم زیاد خون خودتو کثیف نکن چون ازش خوشم اومد گذاشتم وگرنه کی گفتم این عکس عکس خود samus arane خودم با موبایل ازش گرفتم.از اینکه یه نفر و گیر اوردم راجب Metroid و samus باهاش صحبت کردم خیلی خوشحال شدم البته بیشتر بحث بود تا صحبت به هر حال ممنون دوست عزیز.:love:
من این پست شما رو ندیده بودم الان میخواستم یه حرفی بزنم دیدمش ....برای من هر چیزی که ساخت Nintedo باشه محترمه....
در واقع من نمیتونم Samus رو با Link و LoZ رو با MP مقایسه بکنم چون هر دوتاشون رو خیلی دوست دارم اما تا اونجایی که میدونم ملت جهانی لینک رو بیشتر از ساموئس دوست دارن یعنی هر وقت که لینک تو یه نظر سنجی اسمش باشه اون نظرسنجی برنده اش هم معلومه!!

حالا بریم سر اصل مطلب ...استادان OoT باز !!نیاز به کمک دارم :
من الان تو Death mountain و اون شهر سنگ خورها (Goron City ) هستم و رفتم پیش این برادر بزرگشون اما مشکل اینه که بعد از اون نمیدونم چی کار کنم !!! حالا مجبور شدم که Faq رو بخونم ...توش میگه که Ocarina رو بزنید و بعدش اون به شما یک سنگ قرمز میده! من Ocarina رو زدم اما به من چیزی نمیده!!:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر