naruto fans

i.robot

کاربر سایت
Feb 9, 2006
6
دوستان طرفدار این کاراکتر ممنون میشم نظراتشون رو بدن. من نتونستم نسخه پی اس تری رو بازی کنم اما همه میگن عین انیمه هست و شاهکاره...درسته؟ نسخه های پی اس تو و پی اس پی در نوع خود عالی بود البته این آ[ریا پلی تو داشت تکراری میشد که در 360 ناروتو باز درخشید!! اما ای ن بازی جدیدش یعنی ناروتوشیپودن که انحصاری ps2 هست هم شنیدمقشنگه....در ضمن اولین نسخه سری شیپودن هست... من نخسه ژاپنی اش را پیدا کرده بودم نخریدم.الانم انگلیسی اش نمیابم!

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
منم کلا بازی های ناروتو رو نگرفتم . فقط یه زمانی یه بازی بود که شخصیت ها ی onepiece و dbz و naruto توش بودن و سبک fighting بود خیلی دوستش میداشتم

بازی های ناروتو واسه اونایی که طرفدار انیمه هستن معمولا قشنگه . ولی منم خیلی تعریف این سری آخر رو شنیدم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگر منظورت ناروتو ی استورم هست که آره...واقعا شاهکاره از انیمش به نظرم قشنگ تره....واقعا بی نظیر بود...الانم تو بازار گیر نمیاد....ظاهرا هرچی بوده بردن!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
اگر منظورت ناروتو ی استورم هست که آره...واقعا شاهکاره از انیمش به نظرم قشنگ تره....واقعا بی نظیر بود...الانم تو بازار گیر نمیاد....ظاهرا هرچی بوده بردن!
داداش ناروتو استورم اصلا داستان نداشت فقط فایتینگ خالی بود.هیچکدوم هم به پای خود انیم نمیرسن.بهترین انیم زندگیم ناروتوست تا یک ماه هر روز نگاه میکردم یادش بخیر.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
من broken bond بازی کردم , راستش تنها چیز جالبش همون گیم پلیش (مثلا استفاده از راسنگان یا چیدوری تو فایت ها) بقیه چیزاش (حتی همین گیم پلی ) تکراری میشه. کاملا تو بازی مسیرو نشون میدن انگار که شما تو یه راهرو دارید حرکت میکنید و در مسیر اصلی هستید(امیدوارم منظورو خوب رسونده باشم, خیلی خطی بود آخه) بازیش اینطوری بود و 50 درصد اول حال داد. چندتا از کرکتر ها(اعم از شیزونه هیناتا و ...)
نبودند.
ولی من به شخصه عاشق مانگا و انیمه ی ناروتو ام(البته شیپودن از 90 به بعد بد شد ولی امشب کاکاشی کرونیکلز میاد:love: )

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
رفقا سلام!
رسما اومدم بهتون حال بدم!
شاید بد نباشه بدونین شبیه کدوم کاراکتر ناروتو هستین!!!
آره دقیقا همینطوره! دیگه دارم گندش رو درمیارم :cheesygri
تستها

جواب لعنتی من:
rock_quiz.jpg

You are ROCK!

So you're a little clutzy and a little over eager. Some people might even consider you a loser, but you couldn't care less. You're going to work and work and become strong. Besides, you know that deep down everyone has a soft spot for you.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ای کاش بجای این تاپیک یه تاپیک درباره محبوبترین کاراکتر انیمه ناروتو میزدی قول بهت میدم ملت امون نمیدادن.:biggrin1:
راستی بچه ها دشمن اصلی ناروتو تو انیمه چی بود.قیافشم مثل مار بود.اوشیماقو بود درسته یا نه.:biggrin1:اخه من تو کانال گیم وان میدیدم این دوبلورای فرانسوی هم که همه اوزگل کلا همه چی رو تحریف میکنن!:biggrin1:
ولی فقط کاکاشی.:love:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
راستی بچه ها دشمن اصلی ناروتو تو انیمه چی بود.قیافشم مثل مار بود.اوشیماقو بود درسته یا نه

اوروچیمارو (یا اروشیمارو....؟؟)

جواب تست من : د ی :

shika_quiz.jpg

You are SHIKAMARU!

Some people call you lazy, but that's simply not true. What you are is pessimistic. Regardless of the situation, you never fail to look on the dark side of things. You complain, bitch and whine constantly. But, you are strong and dependable. A true friend... at least, when it counts.

این ناروتوئه واسه 360 هست...چقده باحاله

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
سهراب اینا رو از کجا گیر میاری؟:biggrin1:

اینم جواب من :
sasu_quiz.jpg

You are SASUKE!

Stylish. Skillful. Sexy. You've never had trouble getting people to notice you even if sometimes you wish they wouldn't. At least you can always feel happy knowing you excel at whatever you try. Now if you could only kill that brother of yours...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خب خوشبختانه همونی که هستم دراومدم!

kak_quiz.jpg

You are KAKASHI!

Mature. Balanced. Quirky. You're not what people would call a "black sheep" but at the same time, you aren't quite normal. With a subtle sense of humor and a slightly less than subtle way of teaching people a lesson, one thing is for sure: no one can wait to see your whole face.​

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اینم منم. هاها
naru_quiz.jpg

You are NARUTO!

Stubborn. Loud. Determined. You're Naruto and, dammit, you'll make people acknowledge you even if you have to kill yourself to do it. Or Sasuke. You'd prefer to kill Sasuke to do it.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بچه ها دوتا سوال داشتم::biggrin1:
1-شما تو چه سایتی تست میدین جوابشو میذارین اینجا؟:confused:
2-انیمه Naruto رو از کجا میشه گیر اورد؟
مرسی!;)

MG.Snake

کاربر سایت