لیست بازی هایی که از Wii MotionPlus استفاده میکنن

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
حالا اینا که بد قولن پول رو اول میگیرن یا بعدا ؟:biggrin1:
جلو در خونه میگیرن

-----------------------------------------------------------------------------------
حالا میخوام یه سر برم میرداماد پایتخت به نظرتون داره؟

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
اگه از اونور بخواید بیارید نمی ارزه! پول حملشم بهش بخوره همین قیمت که اینجا هست درمیاد شایدم گرونتر!
مگه به آشنایی دوستی کسی بگید!
الان من از همین شرکت DC تا حالا 4 تا MotionPlus خریدم! بهم 38 داد! بد قولیم نکرد خدایی! البته 2 تاشو رفتم حضوری گرفتم.
فروشگاه فتحی هم MotionPlus داره! البته تموم کرده بود! ولی به احتمال زیاد آورده!
پایتختم من پرسیدم نداشتن... اگه هم بیارن از DC گرونتر میدن...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اگه از اونور بخواید بیارید نمی ارزه! پول حملشم بهش بخوره همین قیمت که اینجا هست درمیاد شایدم گرونتر!
مگه به آشنایی دوستی کسی بگید!
الان من از همین شرکت DC تا حالا 4 تا MotionPlus خریدم! بهم 38 داد! بد قولیم نکرد خدایی! البته 2 تاشو رفتم حضوری گرفتم.
فروشگاه فتحی هم MotionPlus داره! البته تموم کرده بود! ولی به احتمال زیاد آورده!
پایتختم من پرسیدم نداشتن... اگه هم بیارن از DC گرونتر میدن...
این dc شما همون dc که من شمارشو دادم؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام دوستان
من امروز موشن پلاس و خریدم
خیلی گوگولی هست:biggrin1:
من هر 4 تا بازی که تا الان عرضه شدن و موشن پلاس رو ساپورت میکنه رو دارم و میخوام در بارشون براتون بگم

WII SPORT RESORT: خوب این بازی حتما موشن میخواد اما واقعا عالی عمل کرد. ببینید این جوری مقایسه کنم که در یه بازی تن ب تن مثل بکس تو WII SPORT و این شمشیر زنی چینی تو WSR حالااین جوری فکر کنسد تو بکس وقتی میخواید از زیر ضربه بزنید(اپرگاد اگه درست گفته باشم)خودتون را باید بکشید و انقدر دستتون رو ببرید زیر و به سمت بالا بیارید تا از 10 بار 2 بار این حرکت انجام شه. اما تو WSR و اون بازی شمشیر زنی شما هر جایی که بخواد دستتون رو میبرید و هر کاری کنید همون میشه
همه ی کار های با موشنی درسته اما باید اینو هم گفت مه تو بعضی از بازی ها که نیاز به نانچاک هست یه کم دقت پایین میاد اما از WIIMOTE بدون موشن خیلی دقتش بیشتره

GRAND SLAM TENNIS:این بازی که هر 2 حالت بی و با موشن پلاس رو ساپورت میکنه با هم مقایسه میکنم.این بازی با موشن پلاس علاوه بر اینکه دقتش بالا میره اما حرفه ای تر و سخت تر میشه چون راکت تنیس همون جایی میره که دست شما میره و میتونید به صورت بندری وسط بازی راکت رو تکون بدید
و به نظرم با حالت موشنش بهتره
نکته: یکی از دوستامون گفته بود که هیچ فرقی نداره با یا بی موشن باید بگم به ایشون و همه ی دوستان که برای بار اول باید بازی WSR رو اجرا کنید تا دسته رو کالیبره کنه چند بار و بعد اونوقت تفاوت بی یا با موشن رو میفهمید

VIRTUA TENNIS 2009:این بازی مثل GST نیست که با wIIMOTE هر ماری کنی تو بازی هم راکت تکون بخوری و اون تنها دقتش بیشتر میشه و تفاوت خوبی هم بین بی یا با موشن پلاس وجود داره اما خوب اون فیزیک و حرف ای گری مه GST داره و نداره و بیشتر به درد اونایی میخوره که اصلا دلشون نمیخواد ببازن

TIGER WOODS PGA TOUR 10 : این بازی هم مثل 2 بازی بالایی هر دوحالت بی یا با موشن پلاس رو ساپورت میکنه. در ضربه های بلند و دور زیاد فرقی بین بی یا با موشن پلاس وجود نداره اما وقتی توپ به حفره نزدیک میشه اینجاسک که اصلا دلتون نمیخواد حتی 1 دقیقه هم TWPT 10 رو بدون موشن انجام بدین چون واعا من برای انداختن توپ تو حفره از نزید در حالت بی موشن پلاس کی زور میزدم تا هم اروم بزنم و هم با دقت اما با موشن پلاس انگار دسته گلف تو دستته و همون قدر ارومی که تو حالت طبیعی میزنی تو اون هم بزنی

نتیجه کلی از لحاظ استفاده از موشن
WSR: خوب بود و دقت کمی در حالت های ترکیب با نانچاک کمتر و گیم پلی سخت تر میشد

GST: حرفه ای در لحاظ استفاده از موشن پلاس به توری که کنترل بک هندو فور هند کاملا با بازیباز هست و در صوت اشتباه گرفتن جهت بک یا فور هند از شما امتیاز کم میشه

VT2009: فقط دقت بالا میره بر خلاف GST حرکات موشن پلاس در VT بر روی فیزیک بازی تاثیر نمیزاری و رعایت بک هند و فور هند فقط باعث میشه قدرت ضربه بیشتر شه و کنترل راکت هم بر خلاف GST در VT در دست بازی باز نیست

twPGAt 10 : در حالت های دور زیاد تفاوتی با حالت بی موشن نداره اما در حالت های نزدیک به توپ که دقت بیشتری نیاز هست عالی عمل میکنه

موفق باشید

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام دوستان
من امروز موشن پلاس و خریدم
خیلی گوگولی هست:biggrin1:
من هر 4 تا بازی که تا الان عرضه شدن و موشن پلاس رو ساپورت میکنه رو دارم و میخوام در بارشون براتون بگم

WII SPORT RESORT: خوب این بازی حتما موشن میخواد اما واقعا عالی عمل کرد. ببینید این جوری مقایسه کنم که در یه بازی تن ب تن مثل بکس تو WII SPORT و این شمشیر زنی چینی تو WSR حالااین جوری فکر کنسد تو بکس وقتی میخواید از زیر ضربه بزنید(اپرگاد اگه درست گفته باشم)خودتون را باید بکشید و انقدر دستتون رو ببرید زیر و به سمت بالا بیارید تا از 10 بار 2 بار این حرکت انجام شه. اما تو WSR و اون بازی شمشیر زنی شما هر جایی که بخواد دستتون رو میبرید و هر کاری کنید همون میشه
همه ی کار های با موشنی درسته اما باید اینو هم گفت مه تو بعضی از بازی ها که نیاز به نانچاک هست یه کم دقت پایین میاد اما از WIIMOTE بدون موشن خیلی دقتش بیشتره

GRAND SLAM TENNIS:این بازی که هر 2 حالت بی و با موشن پلاس رو ساپورت میکنه با هم مقایسه میکنم.این بازی با موشن پلاس علاوه بر اینکه دقتش بالا میره اما حرفه ای تر و سخت تر میشه چون راکت تنیس همون جایی میره که دست شما میره و میتونید به صورت بندری وسط بازی راکت رو تکون بدید
و به نظرم با حالت موشنش بهتره
نکته: یکی از دوستامون گفته بود که هیچ فرقی نداره با یا بی موشن باید بگم به ایشون و همه ی دوستان که برای بار اول باید بازی WSR رو اجرا کنید تا دسته رو کالیبره کنه چند بار و بعد اونوقت تفاوت بی یا با موشن رو میفهمید

VIRTUA TENNIS 2009:این بازی مثل GST نیست که با wIIMOTE هر ماری کنی تو بازی هم راکت تکون بخوری و اون تنها دقتش بیشتر میشه و تفاوت خوبی هم بین بی یا با موشن پلاس وجود داره اما خوب اون فیزیک و حرف ای گری مه GST داره و نداره و بیشتر به درد اونایی میخوره که اصلا دلشون نمیخواد ببازن

TIGER WOODS PGA TOUR 10 : این بازی هم مثل 2 بازی بالایی هر دوحالت بی یا با موشن پلاس رو ساپورت میکنه. در ضربه های بلند و دور زیاد فرقی بین بی یا با موشن پلاس وجود نداره اما وقتی توپ به حفره نزدیک میشه اینجاسک که اصلا دلتون نمیخواد حتی 1 دقیقه هم TWPT 10 رو بدون موشن انجام بدین چون واعا من برای انداختن توپ تو حفره از نزید در حالت بی موشن پلاس کی زور میزدم تا هم اروم بزنم و هم با دقت اما با موشن پلاس انگار دسته گلف تو دستته و همون قدر ارومی که تو حالت طبیعی میزنی تو اون هم بزنی

نتیجه کلی از لحاظ استفاده از موشن
WSR: خوب بود و دقت کمی در حالت های ترکیب با نانچاک کمتر و گیم پلی سخت تر میشد

GST: حرفه ای در لحاظ استفاده از موشن پلاس به توری که کنترل بک هندو فور هند کاملا با بازیباز هست و در صوت اشتباه گرفتن جهت بک یا فور هند از شما امتیاز کم میشه

VT2009: فقط دقت بالا میره بر خلاف GST حرکات موشن پلاس در VT بر روی فیزیک بازی تاثیر نمیزاری و رعایت بک هند و فور هند فقط باعث میشه قدرت ضربه بیشتر شه و کنترل راکت هم بر خلاف GST در VT در دست بازی باز نیست

twPGAt 10 : در حالت های دور زیاد تفاوتی با حالت بی موشن نداره اما در حالت های نزدیک به توپ که دقت بیشتری نیاز هست عالی عمل میکنه

موفق باشید
منم دودلم بگیرم یا نه ... منتظرم ارزون بشه ....هم ون 38 تومن خریدی ؟ارزون نشده؟

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
منم امروز دستم رسید (از dc گرفتم)چقدر با WII SPORT RESORT حال کردم مخصوصا قسمت دوئل شمشیر بازی یارو باید پرت میکردی تو اب:biggrin1:
اینو بگم واقعا کنترل WII رو ارتقاع میده من موندم سال اینده چقدر بازیهای WII جالب تر و پیشرفته تر میشند

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اقا واقعا عالی هست
مخصوصا بسکتبال 3 نفره ی WSR که منو از صبح تا حالا در گیر خودش کره
شمشیر بازیش هم که STAGE استیج هست خیلی با حاله

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا منم گرفتم 37 تومن.
فقط بگم که خیلی حال میده.
فکرش رو بکنید چه بازی هایی برای وی می خوان بیان با این امکانات موشن پلاس.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
سلام آقا دانیال !

اگه دوست داری می تونی پست اول رو ویرایش کنی :

بازهایی که release شده اند :

Grand Slam Tennis
Tiger Woods PGA Tour 10
Virtua Tennis 2009
Wii Sports Resort
Nihon Yakyuu Kikou Shounin Batting Revolution

بازی هایی که در آینده release می شوند :

Gladiator A.D.
James Cameron's Avatar: The Game
NHL 2K10
Red Steel 2
Span Smasher
The Grinder

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Kidz Sports - Crazy Mini Golf
Food Network: Cook or Be Cooked
Academy of Champions
SpongeBob's Truth or Square
No More Heroes 2

اين بازي ها رو هم به ريليز نشده ها اضافه كنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر