PS3 داران شیراز

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
دوستان کسی میدونه توی پاساژ مهدی برای ریختن بازیهای PS3 روی هارد کجا بهتر هست که هم ارزون حساب کنه و هم آرشیو کاملی داشته باشه؟

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
فکر نکنم آنچنان هم فرقی بکته
همه شون سروته یه کرباسن !!!!!

اون که آره!:D ولی بیشتر منظورم رو همون آرشیو داشتن بود و اینکه مثلاً بازیها رو نسخه ناقص نریزه و مشکل نداشته باشه.در ضمن من الان اصلاً نمیدونم کدوم مغازه بازی میریزه چون قبلا ایکس باکس داشتم و الان تازه یه PS3 هم خریدم و میخوام بازی بریزم روش.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
اون که آره!:D ولی بیشتر منظورم رو همون آرشیو داشتن بود و اینکه مثلاً بازیها رو نسخه ناقص نریزه و مشکل نداشته باشه.در ضمن من الان اصلاً نمیدونم کدوم مغازه بازی میریزه چون قبلا ایکس باکس داشتم و الان تازه یه PS3 هم خریدم و میخوام بازی بریزم روش.
خب پس خوش اومدی به جمع ما . البته من خودم کپی بازی نمیکنم و بازی ها رو اورجینال میگیرم و از مزیتهای اورجینال هم استفاده میبرم . خب از پله ها که بری بالا مغازه سیروس که رد کنی ، هم دست راست هم دست چپ اولین مغازه راستش اسم مغازه یادم نیست ولی یادمه افرادی که اومده بودن داشتن قیمت بازی کپی میگرفتن حال شما یه سر بزن و باهاشون شرط کن در مورد کامل بودن بازی . موفق باشی.;)

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام خدمت ps3 داران استان فارسی !!
خواستم بپرسم واسه اینکه بشه با ps3 آنلاین بازی کرد کدوم شرکت خدمات بهتری داره ؟؟ من الان همیار نت استفاده میکنم خیلی راضی نیستم شما چه شرکتی رو پیشنهاد میدین ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر