آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
مرسی از توضیح کاملت اما چرا حجمش کیلو بایته اما تو اکثر سایت ها حدود 30 مگابایت هست این فریمور کامله و همه بازیها رو اجرا میکنه و زود لود میشه؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

من فایل رو دانلود کردم و اسمشم تغییر دادم و در همون جایی که گفتی کپی کردم اما رفتم اجراش کنم شکلش مثل یه فایل خراب بود ؟چه کارش کنم؟؟

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
مرسی از توضیح کاملت اما چرا حجمش کیلو بایته اما تو اکثر سایت ها حدود 30 مگابایت هست این فریمور کامله و همه بازیها رو اجرا میکنه و زود لود میشه؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

من فایل رو دانلود کردم و اسمشم تغییر دادم و در همون جایی که گفتی کپی کردم اما رفتم اجراش کنم شکلش مثل یه فایل خراب بود ؟چه کارش کنم؟؟

نبايد كيلو بايت باشه شما مطمئني رفتي فريمور رسمي رو دانلود كردي ؟؟؟ چون فريمور اصلي 30 مگ هست

اين فريمور رسمي هست كه بايد تغيير نام بدي : http://downloads.exophase.com/755/psp-firmware-639/#
اينم هكش ها : http://www.4shared.com/file/UzjctST6/release639me8.html

جدا از هم گذاشتم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
نبايد كيلو بايت باشه شما مطمئني رفتي فريمور رسمي رو دانلود كردي ؟؟؟ چون فريمور اصلي 30 مگ هست

اين فريمور رسمي هست كه بايد تغيير نام بدي : http://downloads.exophase.com/755/psp-firmware-639/#
اينم هكش ها : http://www.4shared.com/file/UzjctST6/release639me8.html

جدا از هم گذاشتم

من اول باید برم فریمور رسمی رو نصب کنم بعد برم هک رو نصب کنم ؟؟؟هر دو رو تو فولدر game/update بریزم؟؟؟؟
پس چرا بعضی جاها نوشته اول باید به فریمور دیگه ای آپدیت کرد بعد فریمور جدید رو نصب کرد؟؟؟؟
فریمور من gen 5.50 d2 هست نمیخواد این کارو کنم ؟؟؟؟یه وقت دستگاهم هنگ نکنه و خراب شه؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من هر دو فایل هم فریمور رسمی(تغییر نام دادم) هم هک رو در مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE کپی کردم در داخل منوی گیم یه برنامه واسه نصب اومده اما اونی که تو عکس هست نیست نوشته psp update ver 6.39 همینو نصب کنم ؟؟؟شما گفتی فایل هک رو نصب کنم.
تو بعضی از جاها نوشته بودی بعد از نصب دو فایل بالا باید فایل ME-9.1 رو هم حتما نصب کنی.

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من اول باید برم فریمور رسمی رو نصب کنم بعد برم هک رو نصب کنم ؟؟؟هر دو رو تو فولدر game/update بریزم؟؟؟؟
پس چرا بعضی جاها نوشته اول باید به فریمور دیگه ای آپدیت کرد بعد فریمور جدید رو نصب کرد؟؟؟؟
فریمور من gen 5.50 d2 هست نمیخواد این کارو کنم ؟؟؟؟یه وقت دستگاهم هنگ نکنه و خراب شه؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من هر دو فایل هم فریمور رسمی(تغییر نام دادم) هم هک رو در مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE کپی کردم در داخل منوی گیم یه برنامه واسه نصب اومده اما اونی که تو عکس هست نیست نوشته psp update ver 6.39 همینو نصب کنم ؟؟؟شما گفتی فایل هک رو نصب کنم.
تو بعضی از جاها نوشته بودی بعد از نصب دو فایل بالا باید فایل ME-9.1 رو هم حتما نصب کنی.

نه آقا شما فريمور اصلي رو دانلود ميكني و تغير نام ميدي بعد تو پوشه UPDATE كنار فايل EBOOT هك ميريزي

اونا يا فريمورشون خيلي قديمي بوده كه گفتم به 500 يا 550 برن بعد به 6.39 آپ كنن يا اينكه مشكلي داشتن كه نميتونستن با هم برنامه هك رو اجرا كنن

نه اگه باتري رو در نياري شارژر رو نكني يا رم رو نكني موقع نصب آپديت هيچ اتفاقي نميفته

اين عكس نيست

rx6rrrxzue5g1y3u5thi.jpg

به جاي اين عكسه:

wgwtzcuxa6890yjahhf9.png

اگه عكس دومه يك جا اشتباه كردي حالا اون جوري هم نشد اشكالي نداره فقط چند تا كار اضافه تر بايد انجام بدي (به احتمال زياد شما اون چند مگابايتي رو تغيير نام داديد نه اون فايل 30 مگابايتي رو)

اجباري نيست نصب كنيد ميتونيد نصب كنيد ميتونيد نصب نكنيد

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
مرسی ولی ماله من دقیقا عکس دومه.
اما من فایل هک (که 455 کیلو بایت هستش) رو تغییر نام ندادم فولدرupdate رو کپی کردم فقط فایل 30 مگا بایتی رو به 639 تغییر نام دادم و هر دوفایل در در مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE ریختم هم فایل هک و هم فایل فریمور رسمی اما بازم شکل دوم میاد

amir_b08

کاربر سایت
Jul 13, 2008
12
نام
امیر
سلام
عزیزان من PSP Slim دارم الان فریمور 5.00 M33-6 هست..چند تا بازی جدید دان کردم..ولی اجرا نمیکنه..
میخواستم ببینم الان آخرین فریمور چیه که به آن آپدیتش کنم..در ضمن کپی خور هم هست..
ممنون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
مرسی ولی ماله من دقیقا عکس دومه.
اما من فایل هک (که 455 کیلو بایت هستش) رو تغییر نام ندادم فولدرupdate رو کپی کردم فقط فایل 30 مگا بایتی رو به 639 تغییر نام دادم و هر دوفایل در در مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE ریختم هم فایل هک و هم فایل فریمور رسمی اما بازم شکل دوم میاد

من ميترسم تو آخر كار دست خودت بدي ببر بيرون بده برات آپ كن يا اگه خيلي كنجكاوي يك سرم به اين تايپك بزن (كل سه صفحه رو بخون اگه چيزي گيرت اومد انجام بده اگه نه هم كه همون راه اول ميمونه)

سلام
عزیزان من PSP Slim دارم الان فریمور 5.00 M33-6 هست..چند تا بازی جدید دان کردم..ولی اجرا نمیکنه..
میخواستم ببینم الان آخرین فریمور چیه که به آن آپدیتش کنم..در ضمن کپی خور هم هست..
ممنون

الان 6.60 هست ولي كامل نيستش شما به 6.39ME-X آپديت كن (منظور از X هر آپديتي كه آخرين ويرايشش هست)

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من وقت ندارم بدم بیرون آپدیت کنن . یکی نیست به من کمک کنه ؟؟؟؟من فریمور رسمی رو به 639 تغییر نام دادم و در پوشه UPDATE کنار فایل EBOOT هک ریختم و پوشه آپدیت رو داخل مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE ریختم اما بازم این شکل میاد ؟؟؟
لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wgwtzcuxa6890yjahhf9.png

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من وقت ندارم بدم بیرون آپدیت کنن . یکی نیست به من کمک کنه ؟؟؟؟من فریمور رسمی رو به 639 تغییر نام دادم و در پوشه UPDATE کنار فایل EBOOT هک ریختم و پوشه آپدیت رو داخل مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE ریختم اما بازم این شکل میاد ؟؟؟
لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wgwtzcuxa6890yjahhf9.png

آپديت رسمي رو تغيير نام بده به همون EBOOT و اجراش كن بدون فايل هك

حالا بعد از آپديت رسمي اول برنامه زير رو دانلود و اجرا

• اين رو دانلود کن.

• حالا دو فولدر رو در ريشه اصلي مموري كارت كپي كنيد.

• برنامه هك اين ورژن را بازكنيد. ( HEN رو ميگم)
ujfiwg3zocatxzedzgi8.png

• بعد از وارد شدن به برنامه اتوماتيك OFW شما به CFW تبديل ميشود.

بعد از اين كار ميري سراغ :

روش نصب :
  • حال شما باید اين رو دانلود کنید.

• حالا فولدر Update رو در Ms0:/PSP/GAME كپي كنيد.

• سپس برو برنامه رو از منوي Game خود PSP اجراش كن.

• ديگه بقيشم معلومه ديگه بعد اجرا خودش ريست ميشه و دستگاه كپي خور ميشه.

آخرین ویرایش:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آپديت رسمي رو تغيير نام بده به همون EBOOT و اجراش كن بدون فايل هك

حالا بعد از آپديت رسمي اول برنامه زير رو دانلود و اجرا

• اين رو دانلود کن.

• حالا دو فولدر رو در ريشه اصلي مموري كارت كپي كنيد.

• برنامه هك اين ورژن را بازكنيد. ( HEN رو ميگم)
ujfiwg3zocatxzedzgi8.png

• بعد از وارد شدن به برنامه اتوماتيك OFW شما به CFW تبديل ميشود.

بعد از اين كار ميري سراغ :

روش نصب :
  • حال شما باید اين رو دانلود کنید.

• حالا فولدر Update رو در Ms0:/PSP/GAME كپي كنيد.

• سپس برو برنامه رو از منوي Game خود PSP اجراش كن.

• ديگه بقيشم معلومه ديگه بعد اجرا خودش ريست ميشه و دستگاه كپي خور ميشه.

آقا دستت درد نکته بلاخره آپدیت کردم به همون ترتیبی که گفتی .
الآن system software رو نوشته 6.39 ME-9.1 درسته دیگه نه؟؟؟؟؟
الآن آپدیت دائم شده دیگه؟؟نمی پره؟
البته من یکبار باتری رو در آوردم گذاشتم اما بدون مشکل بازی رو اجرا کرد فقط چون به مشکل آپدیت 9.90 برخورد کردم به همون روش که گفته بودی عمل کردم فقط من که در منوی ریکاوری flash0 رو فعال کردم و محتویات فایل text رو عوض کردم نیازی نیست که غیر فعالش کنم و فایل text رو به همون حالت اول برگردونم؟؟؟؟؟؟؟
من اگه به اینترنت وصل شم بن نمیشم و خطری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا نمیدونم اگه نبودی چه کار باید میکردم میدونم شما رو خیلی اذیت کردم اما ممنون میشم به همه سوال های بالام جواب بدی تا خیالم راحت شه ؟؟؟؟؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
آقا دستت درد نکته بلاخره آپدیت کردم به همون ترتیبی که گفتی .
الآن system software رو نوشته 6.39 ME-9.1 درسته دیگه نه؟؟؟؟؟
الآن آپدیت دائم شده دیگه؟؟نمی پره؟
البته من یکبار باتری رو در آوردم گذاشتم اما بدون مشکل بازی رو اجرا کرد فقط چون به مشکل آپدیت 9.90 برخورد کردم به همون روش که گفته بودی عمل کردم فقط من که در منوی ریکاوری flash0 رو فعال کردم و محتویات فایل text رو عوض کردم نیازی نیست که غیر فعالش کنم و فایل text رو به همون حالت اول برگردونم؟؟؟؟؟؟؟
من اگه به اینترنت وصل شم بن نمیشم و خطری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا نمیدونم اگه نبودی چه کار باید میکردم میدونم شما رو خیلی اذیت کردم اما ممنون میشم به همه سوال های بالام جواب بدی تا خیالم راحت شه ؟؟؟؟؟

درسته
كپي خور دائمه نه نميپره
نه نه اين كار رو نكني ها وگر نه بريك ميشه
نه هيچ خطري نداره به راحتي هم ميتونيد وصل شيد

Obss-DeviL

کاربر سایت
Sep 4, 2010
1
سلام.من یه psp go 1001 دارم.ورژن 6.35 بود.من اپگرید کردم با خود دستگاه حالا شده 6.60 دیگه بازی روش اجرا نمیشه.psp هم دو روزه که گرفتم.اون موقه هم که 6.35 بود من بازی توش ندیدم.با این که وقتی به pc وصلش میکردم تو فولدر iso چندتا بازی بود مثل فیفا و پرینس اف پرشیا و god of war ولی تو psp چیزی نبود وقتی تو game هم می رفتی چیزی نبود.حالا اگه میشه منو یه راهنمایی کنین.خیلی ممنون.:-/

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام.من یه psp go 1001 دارم.ورژن 6.35 بود.من اپگرید کردم با خود دستگاه حالا شده 6.60 دیگه بازی روش اجرا نمیشه.psp هم دو روزه که گرفتم.اون موقه هم که 6.35 بود من بازی توش ندیدم.با این که وقتی به pc وصلش میکردم تو فولدر iso چندتا بازی بود مثل فیفا و پرینس اف پرشیا و god of war ولی تو psp چیزی نبود وقتی تو game هم می رفتی چیزی نبود.حالا اگه میشه منو یه راهنمایی کنین.خیلی ممنون.:-/

بايد برنامه هك رو اجرا ميكردي تا بازي ها نمايش داده بشه.
الان كه نميتوني كاري براش بكني بايد صبر كني يك هن براي 6.60 ريليز بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر