نرم افزار های روز

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بچه ها یه برنامه هستش به نام GamePort که آخرین ورژنش 6 هستش من ورژن چهارشو پیدا کردم ولی ورژن 6 پولی هستش کسی نمی دونه که ورژن 5 اونو میشه از کجا گیر اورد
اینجا ها برو:
http://www.benchtest.com/downloads/
اینجا هم میشه دانلود کرد که برای رجیستر کردنش باید زبان روسی بلد باشی.
اگه دوستان بلدن رجیستر کنن ممنون میشم
http://www.begameport.com/index.php?go=download

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
باشه دمت گرم ولی کاشکی اسمش رو میزاشتی برنامه های کاربردی تا یه یادی هم مرحوم بازی دات باشه
خوب من بیشتر قصد داشتم برنامه های روز و مخصوصا اونهایی که در مورد بازیها هستن رو تو این تاپیک بذارم
اما خوب فعلا داره اینجوری پیش میره ;) (درخواست نرم افزار ، مشکلات نرم افزار و ...) کلا تاپیک جامعی شده :mrgreen: :mrgreen:
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد ;)

نوشته شده توسط behzadr:
سلام خدمت تمام دوستان

برنامه اي براي قفل دار كردن سيدي هاي رايتي مي خواستم....

از دوستان حرفه اي خواهشمندم كه اگه برنامه اي مد نظرشون هست ارايه بدن

من پشیمون شدم
شما نوع قفلتو بگو من بهت میگم چطوری بشکونی
مصطفی هم یه همچین مشکلی داشت
بگو چطوریه من راهنماییت کنم ;) ;) ;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد
wink.gif
امیدوارم.
این تاپیک یکی از بهترین تاپیک هایی هست که من دوست دارم چون همیشه عاشقه اینم که دنبال یه برنامه یا کرک یه برنامه تو نت بگردم اگه کمکی خواستی مهر پوریا جان من هستم.
شما نوع قفلتو بگو من بهت میگم چطوری بشکونی
مصطفی هم یه همچین مشکلی داشت
بگو چطوریه من راهنماییت کنم
wink.gif
wink.gif
wink.gif
اشتباه نکن مهر پوریا جان بهزاد میخواد رو یه سی یدی پرنس که دارن میزنن قفل بزاره نه اینکه قفله سی دی ای رو بشکنه

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اشتباه نکن مهر پوریا جان بهزاد میخواد رو یه سی یدی پرنس که دارن میزنن قفل بزاره نه اینکه قفله سی دی ای رو بشکنه
:o :o :o :o :o :o
ای بابا من انقدر در گیر قفل شکوندن و هک و کرک و نوشتن ترینر و ... هستم که بعضی وقتها یادم میره کارهای قانونی هم میشه انجام داد :cheesygri
گرفتم
ولی بهزاد جان هیچ قفلی نیست که شکسته نشه
به هر حال من چند تا قفل گذار میشناسم که از طریق پی ام (بذار لیستشونو جمع کنم) در آینده میگم
چون اگه اینجا بگم از چه برنامه ای همه میفهمن و میرن رو اینترنت سرچ میکنن و ... :mrgreen:
خوب شد فقل شکن ها رو نذاشتم و گرنه ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ای بابا من انقدر در گیر قفل شکوندن و هک و کرک و نوشتن ترینر و ... هستم که بعضی وقتها یادم میره کارهای قانونی هم میشه انجام داد :cheesygri
ای بچه خلاف
58.gif

چون اگه اینجا بگم از چه برنامه ای همه میفهمن و میرن رو اینترنت سرچ میکنن و ... :mrgreen:
سرچ میکنن و کار و کاسبی به هم میریزه
55.gif
55.gif
55.gif
55.gif

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
سلام یه درخواست اتیشی داشتم
نرم افزاری میخوام که یا فایل های
Amr
و
3gp
رو اجرا یا تبدیل به فایل جرایی معمولی کنه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا اینم دیمون تولز جدید حالشو ببرید
Daemon Tools v4.0 (1.39MB)

Daemon Tools is a great SafeDisc & SafeDisc 2, Securom & Securom New, LaserLock and other protections emulator. Great for getting around the newer protections to get a backup game working. This latest version includes:

- Support of 4 virtual drives
- Digital signature verification of applications who are trusted to access DT in secure mode
- DCP (DaemonCodeProtect) to make analyses harder and increase development time for malicious anti-DT tools
Daemon Tools v4.0 (1.39MB)

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آقا اینم دیمون تولز جدید حالشو ببرید
آره منهم دیروز اینو دیدم میخواستم بذارم اومدم هر چی دنبال این تاپیک گشتم پیداش نکردم گفتم حتما پاکش کردن :sad:

آخرین ویرایش:

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
آقا من یه mp4 payer sony گرفتم. می خواستم بدونم برنامه ای /سایتی/اضافاتی برای این نوع دستگاه هست. اگه لطفا برام بزارید.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر