نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من یه چند سال پیش با وی بازی میکردم از طریق فلش یا دی وی دی بعد الان همه چی یادم رفته الانم برنامه ای که باهاش میشه بازی رو ریخت تو فلش کار نمیکنه میگه ورژن 32 بیت هست باید 64 بیت داشته باشی منم ندارم اگه کسی داره لطف کنه قرار بده ممنون میشم

• Like
Reactions: ehsanservat

Yasy

کاربر سایت
Nov 30, 2016
1
سلام wii من سی دی که اصل نباشه رو نمیخونه ولی فلش رو میخونه من بازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری باید بریزم روی فلش میشه کمکم کنید؟ بازی ۵ پارت داره.

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان من یه چند سال پیش با وی بازی میکردم از طریق فلش یا دی وی دی بعد الان همه چی یادم رفته الانم برنامه ای که باهاش میشه بازی رو ریخت تو فلش کار نمیکنه میگه ورژن 32 بیت هست باید 64 بیت داشته باشی منم ندارم اگه کسی داره لطف کنه قرار بده ممنون میشم

اگر برنامه usb loader رو wii داری نیاز به هیچ برنامه نیست
پوشه wbfs میسازی تو فلش یا هارد اکسترنال , پوشه بازی که فایل ردونش هست تو پوشه wbfs میریزی
تموم لیست بازی تو برنامه میاد , اگر برنامه یو اس بی لودر نداری روش نصب کن بهترین و کتملترین برنامه اجرا بازی از روی usb ه

سلام wii من سی دی که اصل نباشه رو نمیخونه ولی فلش رو میخونه من بازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری باید بریزم روی فلش میشه کمکم کنید؟ بازی ۵ پارت داره.

سلام
اول باید ببینید اصلا wii شما کپی خور شده یا نه؟
اگر روی کنسول برنامه هوم برو چنل هست و برنامه نئوگاما دارید تو منو ها کنسول , پس کپی خوره
اگر کپی خور نیست باید کپی خور نرم افزاریش کنید
اگر کپی خوره برنامه نئوگاما دارید بازی ها دیسک کپی باید از با نئوگاما اجرا کنید ( نکته بعضی wii با کپی خور کردنم بازیا رایتی اجرا نمیکنن باید با فلش بازی اجرا کرد )

برای اجرا بازی از روی فلش برنامه usb loader باید روی کنسولتون نصب شه . از بازی ها ایمیج بگیری یا دانلود کنی بازی هایی با پسوند wbfs
و بازیا بریزی تو فلش خود برنامه شناسایی و اجرا میکنه

• Like
Reactions: highlight

rzy

کاربر سایت
May 4, 2016
8
با سلام
من یک wii با ورژن 4.2u از یک نفر خریدم .در منو فقط homebrow و nintendon وجود داره .فروشنده گفت کپی خوره ولی باید چند تا فایل قبل از زدن sd card بریزی روی sd card.و دیگه اطلاع زیادی نداشت.

الان من یک بازی ماریو دانلود کردم برای اجراش باید چه کار کنم؟

• Like

king max

کاربر سایت
May 13, 2012
10
نام
حسام
سلام خسته نباشید ممنون بابت پست مفیدتون
من تازگی یه wii گرفتم کپی خوره وقتی میرم از داخل usb loader بازی بیارم صفحه سیاه میشه تو خود usb loader بخوام حتی viewرو عوض کنم صحه سیا میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
سلام خسته نباشید ممنون بابت پست مفیدتون
من تازگی یه wii گرفتم کپی خوره وقتی میرم از داخل usb loader بازی بیارم صفحه سیاه میشه تو خود usb loader بخوام حتی viewرو عوض کنم صحه سیا میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

اول فلش با fat32 فرمت و کن و یه بار دیگه تست کن اگه نشد بگو راه های دیگه رو امتحان کنیم

معمولا wii با فرمت ntfs مشکل داره

• Like

king max

کاربر سایت
May 13, 2012
10
نام
حسام
اول فلش با fat32 فرمت و کن و یه بار دیگه تست کن اگه نشد بگو راه های دیگه رو امتحان کنیم

معمولا wii با فرمت ntfs مشکل داره
باشه الان میرم خونه تست میزنم بعد من فایل بازیم iso هستش مستقیم کپی کنم رو فلش بالا میاد یا باید با نرم افزاری بزنمش رو فلش ؟؟؟

• Like

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
باشه الان میرم خونه تست میزنم بعد من فایل بازیم iso هستش مستقیم کپی کنم رو فلش بالا میاد یا باید با نرم افزاری بزنمش رو فلش ؟؟؟

با این برنامه میتونی Iso بریزی و کار میکنه!
Wi iBackup Manager

بازی هایی هم که میریزی توی فلش باید توی فلدر wbfs باشه!!
(البته اگه فرمت بازی ها wbfs هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر