BF Heroes (آنلاین)

سلام
بازی Battlefield Heroes یک بازی آنلاین که می تونید مجانی در سایتش عضو و بازی کنید...
سبک بازی اکشن سوم شخص و ناشر بازی EA Digital Illusions CE هست
شما قبل هر چیز باید تعیین کنید که تو چه گروهی قرار بگیرید
National Army
national-army-lineup-m.jpg

Royal Army

royal-army-lineup-m.jpg

بازی دارای سه کلاس هست که میتونید Hero هاتون از بین این سه کلاس انتخاب و بسازید
Comando
soldier
gunner

هر یک از این Hero ها در ارتش مختلف دارای قابلیت های منحصر به خودشون هستند
در این بازی شما میتونید با افزایش Score خود Ability و Skill خودتون افزایش بدید...
همچنین با کسب Valor point و افزایش Level خود لباس و Emotes , Widgets, اسلحه بخرید
این بازی در حال حاضر نسخه BETA منتشر شده و هنوز کامل نشده
بازی داری 4 نقشه است که در این نقشه ها تانک . جیپ . هواپیما و ضدهوایی وجود داره....
البته اگر این سوال براتون پیش بیاد که چرا باید یک شرکتی مثل EA همچین بازی زیبایی تو اینترنت به صورت مجانی قرار بده باید بگم شما با خرید Battlefunds میتونید در بازی از لباس و اسلحه های جدید استفاده کنید.
اگر شما اینترنت پر سرعت دارید و این بازی تجربه نکردید هر چه سریعتر در سایت Battlefildehero عضو بشید.............
آدرس سایت:::::::::::::::>>>>http://www.battlefieldheroes.com
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خب حالا هر کی که تو این سایت Battlefiled بازه بیاد زود تند سریع خودش معرفی کنه.........:biggrin1:
من خودم تو ارتش Royal Army هستم و کلاس Soldier انتخاب کردم Level 11 رسیدم....آیدی من در بازی Aryan.Niknam هست....:love:
ضمنا من ADSL با سرعت 256 دارم و هیچ مشکلی در انجام بازی ندارم............

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
منم عضو شدم اون موقع که بازی راه نیافتاده بود حالا رمزمو فراموش کردم هر جی هم میزنم تا رمزمو دوباره بفرسته پیج ارور میزنه

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
اگه لينك بازي رو داريد بذاريد تا دانلودش كنيم چون هنوز جايي نمي فروشن....ضمنا من كه الان رفتم نوشته سايتش off line هستش....يعني چي كه چي؟؟؟؟؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
منم میخوام بیام بازی کنم باید چیکار کنم بازی قابل دانلوده؟
بازی تو این سایت از آب خوردن هم آسونتره فقط کافیه بعد از ثبت نام تو سایت روی Play Now بزنی
صفحه ای که میاد روش دانلود و انجام بازی کامل توضیح داده........
منم عضو شدم اون موقع که بازی راه نیافتاده بود حالا رمزمو فراموش کردم هر جی هم میزنم تا رمزمو دوباره بفرسته پیج ارور میزنه
خب یک آیدی جدید بساز.....پست پایین بخونید...
اگه لينك بازي رو داريد بذاريد تا دانلودش كنيم چون هنوز جايي نمي فروشن....ضمنا من كه الان رفتم نوشته سايتش off line هستش....يعني چي كه چي؟؟؟؟؟
شمافقط از خود سایتش میتونی Plugins بگیری..............گاهی اوقات به علت شلوغی سرور یا دلایل دیگه سایت OFF میکنن...شما اگر چندساعت دیگه دوباره امتحان کنید درست میشه.....

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من با دانلود کردنش مشکل دارم!
اصلا شروع به دانلود نمیکنه!!!:mad:
الان که سایت OFF ولی بعد از اینکه درست شد سعی میکنم با عکس تمام مراحل ثبت نام و نصب بازی اینجا بذارم........
شما بعد از اینکه وارد صفحه نصب پلاگین بازی شدید چند دقیقه منتظر بمونید تا بالای صفحه کلید Allow ظاهرشه........

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من تو سایت Twitter به صفحه battlefield heroes رفتم اونجا گفتن که این بار تعمیر( Maintenance)بازی بیشتر طول میکشه....
چندتا عکس In Game از بازی میذارم.....
27851_normal.jpg
battlefield-online.jpg
battlefield_heroes_screenshot-2.jpg
bfheroefeature1.jpg
bfheroefeature2.jpg

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
salam
age mishe begin chetor va az koja dl konam
mishe in bazi ro to shabeie lan bazi kard??
ببینید این یک بازی آنلاین و مثل بازی هایی که از بیرون میخرید و روی کامیپوتر یا توی کنسول نصب و بازی میکنید نیست

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1_شما بعد بعد از ورود به سایت www.battlefieldheroes.com روی Register 4 free کلیک کنید
1247208821.jpg
2_بعد پر کردن فرم ثبت نام شما در سایت عضو هستید...فقط کافیه که در سایت Login کنید
(( برای ورود به سایت آدرس E_mail و پسوردی که انتخاب کردید وارد کنید)
3_بعد از ثبت نام و ورود به سایت روی Play Now که شبیه یک دکمه بالای صفحه سایت هست کلیک کنید
1247208280.jpg
4_بعد از زدن روی دکمه Play Now شما وارد صفحه ای میشد که پس از چند لحظه عکس های نحوه نصب پلاگین بازی نشون میده.............(پلاگین چیز خاصتی نیست خودش به صورت اتوماتیک در بروزری (فایرفاکس یا اینترنت اکسپلور)که استفاده می کنید نصب میشه......(((نحوه نصب پلاگین در فایرفاکس و اینترنت اکسپلور کمی فرق داره دقت کنید و در همون تصاویر توضیح داد شده)))
1247153635.jpg
اگر از فایر فاکس استفاده میکنید همون طور که در عکس نشون دادم روی کلمه فایرفاکس کلیک کنید و اگر از اینترنت اکسپلور استفاده میکنید روی کلمه اینترنت اکسپلور کلیک کنید
برای ظاهر شدن پیام نصب باید چند دقیقه صبر کنید و تحمل داشته باشید...
بعد از نصب بازی و Resert شدن بروزری که ازش استفاده میکنید برید به سایت /www.battlefieldheroes.com/ بعد از وارد کردن آدرس ایمیل و پسورد روی Play Now بزنید.......دوباره همون صفحه میاد ولی بعد از یک یا چند دقیقه منوی بازی براتون ظاهر میشه.............

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
این چیه گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
این اصلا ربطی به بازی Battlefield Heroes نداره....................
پستت پاک کن تا بقیه به اشتباه دانلود نکردن............................
مشکل اینه که قابیلت Resume نداره 3.5 GIG رو نمیشه اینطوری گرفت !
نه برادر من فایلش 375 mb بیشتر نیست کی گفته 3.5 گیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
در مدت زمان کوتاهی با ADSl 256 دانلود میشه!!!!

این بازی کم حجم و جذابیه....من 7 روز دارم بازی میکنم و معتادش شد.......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر