کجا با Psp بازی می‌کنید؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
:-o جدی چه انتظاری داری از یه دختر لاغر و نحیف :d نکنه انتظار داشتی همونجا بهش یه تا پرنده بزنم :)) بیشرف ناخنمم را شکست و رفت :| اگه برم میگشت هر چی داشتم میدادم بره :d
من هی میگفتم میشا اسم دختره اما گفتم نه اخه نمیدونستم تو این تایپینگ ها هم دختر ها هم عضو هستن به هر حال شرمنده اما یه چیز مگه دختر ها هم بازی میکنن عجبببببببب:d

• Like
Reactions: Sega_genesis

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من هی میگفتم میشا اسم دختره اما گفتم نه اخه نمیدونستم تو این تایپینگ ها هم دختر ها هم عضو هستن به هر حال شرمنده اما یه چیز مگه دختر ها هم بازی میکنن عجبببببببب:d
تبریک میگم واقعا بهتون :d یه ذره بیشتر دقت کنید به دور و برتون میبینید که دخترا خیلی hard core تر از پسرا هم هستند :d ببینم tekken مسابقه میدی :>

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
تبریک میگم واقعا بهتون :d یه ذره بیشتر دقت کنید به دور و برتون میبینید که دخترا خیلی hard core تر از پسرا هم هستند :d ببینم tekken مسابقه میدی :>

عجببببببببببببببببب من هنوز باورم نمیشه :-o نمردیم و این چیزا رو هم دیدیم جلدل الخالق:d

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
اصولا فقط باهاش آهنگ گوش میدم. جدیدا یه کاربرد دیگه هم داره. از PSP مخصوصا اگه FAT باشه به جای گوشکوب و پیاز خورد کن هم استفاده کرد.

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر