کجا با Psp بازی می‌کنید؟

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
بچه ها تا حالا شده با يك دست كامبيوتر كار كني و با يك دست هم psp؟

كسي هست كه تا به حال از ساعت سه شب تا شش صبح بازي كرده باشه؟:laughing:

kalagar2142

کاربر سایت
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
بچه ها تا حالا شده با يك دست كامبيوتر كار كني و با يك دست هم psp؟

كسي هست كه تا به حال از ساعت سه شب تا شش صبح بازي كرده باشه؟:laughing:

اولی رو نه ولی عمراٌ توی دومی به من نرسی .
من یک شب پست برجک داشتم . به ترتیب از ساعت 15-17 و 21-23 و 3-5 در تمام این سه پست داشتم بازی میکردم اونم توی برجک . قضیه برمیگرده به زمستون پارسال . یادش بخیر .

الان هم بیشتر شبایی که پاسبخش میشم PSP رو با خودم میبرم و توی پادگان بازی میکنم .
یک دست بیسیم و یک دست PSP و روی دوشم هم یک کلاش . آخ که چقدر Resistance میچسبه !! بعد از اینکه پست تموم شد میری توی آسایشگاه روی تخت دراز میکشی و Rockband بازی میکنی تا خوابت ببره !!!
خدا دژبان های با مرام رو از ما نگیره !! (دست کم تا 1 شهریور ((+ 15 روز اضافه و 8 روز خلاء)) امسال !! )
اینه زندگی ما سربازا !!

• Like
Reactions: Sega_genesis

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
دوغ

همین غرور شماهاست که ایران رو بی چاره کرد فقط غرور
اين مساله تموم شده هستش لطفا دوباره جر و بحثرو شروع نكن مي خواي كاري بكني و

حرفي بزني داخل پیغام خوصوصي بفرست به اسم اين تاپیک نگاه کن

هر چي شده ديروز تموم شد

تمام;)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من هم هرجا که بشه بازی میکنم.مخصوصا تو دانشگاه سر کلاس آخرین صندلی که به همین دلیل هر ترم 2-3 تا درس رو میندازن.(توجه کنید:نمیفتم میندازن:evil::evil::sick::laughing:)

KingGameBaz

کاربر سایت
Jun 19, 2013
21
نام
علی مقیمی
تو پشت بوم ! ، تو اتوبوس ، تو ماشین (البته حالم بد میشه ولی ادامه میدم! ) و ... . خلاصه هر جا بخوای PSP همراهمه!
سرهمین با بابام و مامانم دعوام میشه ! :discussion:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
عجب سوالی من از این تایپینگ خیلی خوشم اومد اقا ما یه PSP GO داشتیم تو تاکسی که میشستم میخواستم بازی کنم هرکی میدید میگفت این وسیله چیه چند خریدی از کجا خریدی تا برای یارو توضیح میدادم میرسیدم منزل بعد میگفتم خدایا خودت مارو نجات بده و بعد از این که به اینا فکر میکنم میگم حیف که فروختمش ولی در کل در روز بیشتر یه ساعت باهاش بازی نمیکردم چون خسته کننده بود برام تنها بازی هایی که باهاش تمام کردم هم دوتا بازی خدای جنگش بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر