تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
این قسمت ورود اعضا کجا رفته ، من هرچی میگردم پیداش نمیکنم .
بازی The Testament of Sherlock Holmes v رو اضافه نمیکنین ؟
من منتظرم Dead or Alive 5 و Fifa 13 و Persona 4 Arena بیاد یهو سفارش بدم .
راستی یه توضیحی راجب افزایش قیمت ها از 3000 به 3500 میدی ؟ :d

درود

بازی شرلوک هم اضافه میشه.بازی dead or elive هم امادست.بازی Angry Birds هم به خاطر فیفا که اومده کامل دانلود نکردم.فیفا 13 هم فردا عصر هر کسی خواست میتونه بیاد مغازه بگیره یا میتونید سفارش بدید.لینک خریدش رو تا عصر میزارم.

دلیل گرونی هم بخاطر گرون شدن دیسک و مواد مصرفی هستش + اینکه از هفته اینده هر بازی که بیاد میتونید 1 روزه سفارش بدید.سرعت نت رو بالاتر بردیم..ددی

البته این سرعت هم دلیلی بر گرونی هستش چون هزینه سرسمام اوری داره.

بزودی شاهد عرضه سریع بازی هستید.محدودیت حجمی در کار نیست.سفارش دانلود هم داشتید فقط هماهنگ کنید.

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 PM ارسال شده بود ----------

فیفا 13 رو کی میاری .صبحی اومده برای دانلود

درود

فردا امادست دانلودش تموم شده از امشب لینکشو میزارم.باید قبلش تست کنم

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:48 PM ارسال شده بود ----------

مشکل ورود اعضا هم حل شد.

با تشکر

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 PM ارسال شده بود ----------

درود

دوستان باززی فیفا کنسل شد.نسخه که صب اومده نوک داره و توی بازی هنگ میکنه + مشکلات دیگه.

نسخه یه تیم دیگه تا امشب لینکهاش میاد به محض تایید توسط سایت abg دانلودشو شروع میکنم.اگه امشب بیاد همون فردا عصر امادست.

با تشکر

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
درود

دوستان طبق صحبتهای انجام گرفته از طرف ما با یکی از کاربرهای سایت iso روشی رو پیشنهاد کردن برای رفع ارور که شاید در بازی ترانکات فیفا مواجه بشید.لطفا این روش رو به دقت انجام بدید.اگر به ارور برخوردید.این روش 100 تست شده هستش و جواب داده.

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
درود

دوستان در جریان اتفاقات واسه بازی فیفا هستید.کمپلکس یه نسخه جدید داده که تا الان نوک نشده و تا شب منتطرم ببینم سایت abg نوک نمیکنه تا شروع به دان کنم.از این رو سفارشها فعلا ارسال نمیشن تا نسخه جدید اماده بشه.الا سایت BC LiMiTZ نسخه کمپلکس رو تایید کرده و فقط مونده abg پس یه کم صبر کنید تا نتیجه بهتر بگیریم.تست با abg رو هم میزارم براتون تا خیالتون از بابت نوک بودن راحت بشه

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
درود

دوستان در جریان اتفاقات واسه بازی فیفا هستید.کمپلکس یه نسخه جدید داده که تا الان نوک نشده و تا شب منتطرم ببینم سایت abg نوک نمیکنه تا شروع به دان کنم.از این رو سفارشها فعلا ارسال نمیشن تا نسخه جدید اماده بشه.الا سایت BC LiMiTZ نسخه کمپلکس رو تایید کرده و فقط مونده abg پس یه کم صبر کنید تا نتیجه بهتر بگیریم.تست با abg رو هم میزارم براتون تا خیالتون از بابت نوک بودن راحت بشه

DOA 5 رو هم دانلود کن تا سفارش بدیم دیگه :d واسه شنبه همه آماده میشه ؟

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
چک و چوکون بندر کسی ادونت تنظیمات ایمیج بورن و EEPROM_Utility بهترین تنظیماتش بی رایتر 524 B و دی وی دی MKM 003 یا همو MZ چن ؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
میگم این Halo 4 همون نسخه ای هست که مخصوص جیتگه یا روی هک نشده ها هم جواب میده؟ (منظورم گیم شاپه)

چک و چوکون بندر کسی ادونت تنظیمات ایمیج بورن و EEPROM_Utility بهترین تنظیماتش بی رایتر 524 B و دی وی دی MKM 003 یا همو MZ چن ؟

یه سر به اینجا بزن کامل توضیح داده: آموزش Burner Max و رایت کامل بازی های XGD3

آخرین ویرایش:

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
میگم این Halo 4 همون نسخه ای هست که مخصوص جیتگه یا روی هک نشده ها هم جواب میده؟ (منظورم گیم شاپه)

یه سر به اینجا بزن کامل توضیح داده: آموزش Burner Max و رایت کامل بازی های XGD3

درود

مسعود جان نسخه جی تک نیست.روی بقیه دستگاهها هم اجرا میشه.توی قسمت بازی توضیحات کامل داده شده.مشکلی برای اجرا روی دستگاههای پال هم نداره.

دوستان زمان عرضه بازی Black Ops2 به 5 سفارش اول نسخه برنر ارسال میشه به همون هزینه ترانکات.این هدیه ای از طرف فروشگاهست به دوستان بندرعباسی.البته ناگفته نمونه که برای شهرستان هم هست.که در مجموعه میشه 10 سفارش.

موفق باشید

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
درود

دوستان بدلیل پایین اومدن کیفیت دیسکهای تی گیت از این به بعد از دیسکهای ورباتیم که از دوبی خریداری کردیم استفاده میکنیم.قیمتها هم تغییری نمیکنن.

یه مقدار از دیسکهای تی گیت مونده که بعد از تموم شدن ورباتیم استفاده میشه.در حال حاضر هم برنرمکس رو روی ورباتیم میزنیم.میتونید با DVD INFO تست کنید.

کاور پشت و رو برای بازی های که به روش برنر رایت میشن.زده میشه.

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر