GTA:Chinatown Wars psp version

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من از همون روزاي اولي كه بازي اومد دان كردمش , ولي هنوز 13 درصد بازي رو بيشتر نرفتم !!

روزي 1ساعت هم كم كم بازي ميكنم ! انقدر كه اين خريدو فروش مواد سرگرم كنندس !

وااي چقدر حال ميده اين پليسارو ميكني تو باقاليا ! :biggrin1:

خدايي راك استار تركوند با اين بازي .... ولي من از همون اولين برخورد با اون عموم !(kenny !!)

فهميدم چه مادر فلانيه !! :biggrin1: به قول يكي از دوستامون تو پستاي بالا تابلو همه اينا زيره سر كيه .....

زنده باد راك استار....

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دیشب بازی تموم شد و واقعا خیلی ناراحت هستم که تموم شده!یک حالت جالب و جذابی داشت و گریم گرفت وقتی تیتراژ آخرش رو می دیدم!
آخرش چی شد؟
من نفهمیدم!همه رو کشتیم که!
بعدش هم Keeny رو کشتیم!همه کارا زیر سر این یارو بود؟
عزیز برادر یک اسپولری چیزی ! خیلی ها تموم نکردن بازیرو !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من رسیدم به 11 درصد و روی نقشه فقط یک علامت z مونده که وقتی هم به اونجا میرم میگه باید از یکی از این مواد مخدر 20 تا داشته باشی . من الان 14 تا بیشتر ندارم .
چه طوری میتونم تهیه کنم ؟ هیچ مواد فروشی هم در نقشه نیست

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بچه ها من رسیدم به 11 درصد و روی نقشه فقط یک علامت z مونده که وقتی هم به اونجا میرم میگه باید از یکی از این مواد مخدر 20 تا داشته باشی . من الان 14 تا بیشتر ندارم .
چه طوری میتونم تهیه کنم ؟ هیچ مواد فروشی هم در نقشه نیست
مگه میشه ؟ :biggrin1: اگر هم نیست برو ولگردی توی نقشه ی کنار صفحه یک نقطه های آبی میاد بری جاشون دارن .:biggrin1:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
بازی محشره من تازه ریختم:biggrin1: یاد GTA II افتادم....! قسمت های دکمه زنیش خیلی جالبه! کلا به همه پیشنهاد میکنم از دستش ندن بازی رو!

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
چحوری میشه دوربینهای مدار بسته رو از کار انداخت؟
اول که فهمیدم بازی از بالاست خیلی حالم گرفته شد ولی وقتی بازی کردم خیلی حال کردم

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
بايد molotov بندازي تا از كار بيفتن. دكمه ي L رو كه نگه داري molotov ور مي داره :cheesygri البته اگه داشته باشي :laughing:
آره دارم. 1 مرحله هستش که با یک قایق داقون(داغون) که هی خاموش میکنه بری یک بسته بگیری.بعد پلیسا میریزن .باید چیکار کنم پلیسارو بکشم:confused:

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
آره دارم. 1 مرحله هستش که با یک قایق داقون(داغون) که هی خاموش میکنه بری یک بسته بگیری.بعد پلیسا میریزن .باید چیکار کنم پلیسارو بکشم:confused:

با پلیسا کاری نداشته باش
ازشون دور شو تا وقتی که گمشون کنی بعد یه نقطه مشخص میشه که باید بری اونجا...
سعی کن از جایی بری که پلیس هایی که تو نقشه مشخص شدن کمتر باشند ..

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
تو اون مرحله که باید ماشین یکی از این رییس هارو نجات بدیم که کلی ماشین با آژیر میوفتن دنبالت(پلیس نیستن) بعد که ماشینو میگیرم میبرم تعمیرگاه هیچی رونقشه نیست که برم از ماشین هم که پیاده میشم میگه برگرد توماشین
کمک کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر