GTA:Chinatown Wars psp version

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو

خب همونطور که میدونید این بازی برای ds اومده بود . ولی فروش خوبی نکرد حالا استودیوی rockstar این بازی رو برای psp می خاد بزنه تا ببینیم که چی میشه تاریخ انتشارش هم همین پاییز امسال میباشد.

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خب همونطور که میدونید این بازی برای ds اومده بود . ولی فروش خوبی نکرد حالا استودیوی rockstar این بازی رو برای psp می خاد بزنه تا ببینیم که چی میشه تاریخ انتشارش هم همین پاییز امسال میباشد.

اول پاييز ؟ آخر پاييز ؟

راستي , من زياد اطلاع ندارم , راك استار شركت خوش قوليه ؟؟ يعني فكر ميكنيد سر همون موقعي كه

ميگه بازي ريليز ميشه ؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به نظرم زياد خوب از آب در نمياد واسه PSP. اگه تو دي اس امتحانش كرده باشيد اين حرف منو تاييد مي كنيد. اما من كه رو دي اس بازيش كردم خيلي حال داد. حالا پي اس پي رو نمي دونم.

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
حالا که psp go داره میآد یعنی دیگه اومده ما باید با psp خودمون بریم بز بچرونیم؟:(
در ضمن تو رشت بازی های psp یک ماه بعد میآد تو بازار شما سایتی ندارین که بازی ها رو فردایی اکراینش بزارن تو سایت تا ما بخریم؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
حالا که psp go داره میآد یعنی دیگه اومده ما باید با psp خودمون بریم بز بچرونیم؟:(
در ضمن تو رشت بازی های psp یک ماه بعد میآد تو بازار شما سایتی ندارین که بازی ها رو فردایی اکراینش بزارن تو سایت تا ما بخریم؟

صد دفه تو تاپیک ها گفته شد که pspgo جایگزین psp معمولی نمیشه . و برای هر دو بازی میاد.لتفا دیگه سوال نکنید.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
شما از کجا میدونی شاید سونی خواست جایگزین کنه درضمن شما سایت فروش بازی psp نداری؟
سونی به هیچ وجه ممکن (حتی احتمال .00000001/.% ) ممکن نیست این کار رو بکنه
من هم تمام بازیها رو در همون شب عرضه دانلود می کنم اگر می خوای پی ام بده.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستانی که این بازی رو روی DS بازی کردن:

این دوربینش که از بالا بود شمارو اذیت میکنه یا نه؟

اگه دوربینش روی PSP هم اینجوری باشه خوبه یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر