تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
با تشکر از شما دوست عزیز که جواب دادی
درایو چی هست samsung یا lg .
j هست یا uc یا asia

من فقط میخواستم حدود قیمتش دستم بیاد برای همین فقط تلفنی سوال کردم و جزئیات رو نپرسیدم- حالا فردا پس فردا میخوام برم سراغش همه چی رو می پرسم خبرش رو میدم

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام دوستان

این آقا هادی( سرزمین )هم پسر خوبیه اما فقط نمیدونه درایو دستگاهاش چیه؟ و چطوری باید تشخیص داد! و تازه فقط 2 تا داشت که یکیشم core بود. و 400 و 520 قیمتاشونه.که به احتمال زیاد درایشون LG هست.
پاسکال رو هم که فکر میکنم خودتون می شناسیدش دیشب بهم گفت درایو سامسونگ بخوای بالای 600 پات میفته! کابل vga روهم گفت 65000 دیگه خودتون تا آخر خط برید.(واقعا بعضی ها عجب رویی دارند)
من پیشنهادم توی اصفهان تهران سگا هستش lg-per رو میده 480. ولی یه کم معطلی داره چون باید سفارش بدید بعد...

اگه آدرس و شماره ای خواستید بگید تا بزارم.
موفق باشید.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
بفرمایید:
سرزمین : 6250827
پاسکال : 6670139
تهران سگا : 2218766

از تهران هم خواستید بگید یحتمل شمارشو دارم.

والا من زنگ زدم فتحی گفت با درایو سامیونگ و جی آسیا 450 تومن .
ولی اینجا سامسونگ رو کمتر از 500 ندیدم.

اگه بازم کاری داشتید این آیدیمه ali_sportstar
خوشحال میشم به همشهریانم کمک بنمایم:biggrin1:

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
خب واقعا خوشحال شدم که این جناب پاسکال رو همه شناختن...من که تا مجبور نشم نمیرم پاسکال.اخه این یارو چون کسی 360 یا psp رو نمیاره هر قیمتی که دلش بخواهد میده:mad:
بازی هم به نظر من از nextgen بخرید(با پست میفرسته)
راستی این تهران سگا و سرزمین بازی ندارن؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
آقا من رفتم از سرزمین پرسیدم premium j گفت 540 و ps3 رو گفت 750 تومن بعد گفتم این دیگه چه قیمتی خلاصه بحث کردم و گفت مثلا ps3 رو 700 هم میده در کل میشه ایکس باکس رو 520 یا حتی ارزونتر ازش بگیری -- در ضمن اگر خواستی از اصفهان بگیری حتما به من بگو تا بگم چیکار کنیم چون خودم و یه نفر دیگه هم میخواهیم بگیریم - اگه خواستی بگیری خبرش و بده ؟ یه جا دیگه هم بود که قیمتاش بهتر بود ولی زیاد توکارش نبود!

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
در ضمن اگر خواستی از اصفهان بگیری حتما به من بگو تا بگم چیکار کنیم چون خودم و یه نفر دیگه هم میخواهیم بگیریم - اگه خواستی بگیری خبرش و بده ؟ یه جا دیگه هم بود که قیمتاش بهتر بود ولی زیاد توکارش نبود!

من 100% می خواهم ولی الآن نه به محض اینکه آخرین امتحان خرداد را دادم. به هر حال خوشحال می شوم راه حل شما را بشنوم.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
آقا من رفتم از سرزمین پرسیدم premium j گفت 540 و ps3 رو گفت 750 تومن بعد گفتم این دیگه چه قیمتی خلاصه بحث کردم و گفت مثلا ps3 رو 700 هم میده در کل میشه ایکس باکس رو 520 یا حتی ارزونتر ازش بگیری -- در ضمن اگر خواستی از اصفهان بگیری حتما به من بگو تا بگم چیکار کنیم چون خودم و یه نفر دیگه هم میخواهیم بگیریم - اگه خواستی بگیری خبرش و بده ؟ یه جا دیگه هم بود که قیمتاش بهتر بود ولی زیاد توکارش نبود!

مگه سرزمین ps3 آورده ؟ 20 مگ 700؟
منم قصد خرید دارم ولی از تهران حالا شما پیشنهادت رو بگو منم از خدامه از اصفهان بگیرم البته نه با قیمتهای کذایی! نکنه تهران سگا منظورته؟

خب واقعا خوشحال شدم که این جناب پاسکال رو همه شناختن...من که تا مجبور نشم نمیرم پاسکال.اخه این یارو چون کسی 360 یا psp رو نمیاره هر قیمتی که دلش بخواهد میده:mad:
بازی هم به نظر من از nextgen بخرید(با پست میفرسته)
راستی این تهران سگا و سرزمین بازی ندارن؟

بله تایید میکنم اینا بازیخورهای اصفهانی رو مظلوم گیر آوردند!رقیب خاصی هم که ندارند
سرزمین :DVD9 360 Ver...=10000/ PSP=2000/ CD PC= 1000/ DVD5 PC= 2500
تهران سگا CD PC=400 / DVD5 PS2 = 1000/

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
پس چی شد دوستان یعنی اصفهان فقط همین چند تا مغازه را داره؟:confused:
راستی صحبت از خریدن ps3 شد می دونم اینجا جاش نیست ولی به نظر شما کدام یکی بهتره 360 یا برم قسطی ps3 بخرم؟

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
پس چی شد دوستان یعنی اصفهان فقط همین چند تا مغازه را داره؟:confused:
راستی صحبت از خریدن ps3 شد می دونم اینجا جاش نیست ولی به نظر شما کدام یکی بهتره 360 یا برم قسطی ps3 بخرم؟
نظر من خرید از تهران پاساژ لباف هست در هر کنسولی حداقل 50 تومن سود کردید.
من منتظرم elite بیاد و اگر اون هم بی کیفیت بود قید 360 رو میزنم و میرم یه کنسول دیگه میگیرم.

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
منم میگم یکم دیگه صبر کنید ببینید این elite چطوری هست.مخصوصا از نظر کیفیت دی وی دی درایو و کپی خور شدن.
در مورد بی کیفیت بودن 360 هایی که الان هست هم زیاد سخت نگیرید. فقط سعی کنید از یه جای مطمعن و بصورت اکبند بخرید. من 360 پال دارم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم.(خودمم کپی خورش کردم)
تعداد 360 هایی که مشکل دارن اونقدرا هم زیاد نیست.ولی احتمالا خیلیا فکر میکنن از 3 تا 360 یکیش خراب هست. دلیلش هم اینه که فقط کسایی که مشکل داشتن میان راجه به مشکلشون حرف میزنن ولی کسایی که تا حالا دستگاهشون خراب نشده که نمیان اعلامیه بدن که ای ملت 360 من سالم هست که!
-----------------------------------------------
در ضمن اگه کسی 360 منو میخاد بخره بهم pm بده. چون دارم میرم یه جایی که نمیتونم 360 رو با خودم ببرم.مشخصات:
pal
hitachi البته تا حالا با خوندن هیچ دیسکی مشکل نداشته.
زمان شروع استفاده هم مهر 85 هست. حدود 1-1.5 ماه قبلش گرفتم ولی چون کپی خور نبود بیشتر جنبه دکور داشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر