تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

arash26

کاربر سایت
Feb 6, 2013
1
سلام،
من یه کنسول اسلیم 250 از دبی خریدم.
درایوش liton 1175 بود که ظاهرا هفته پیش ریلیز شده
کجا ببرم کپی خورش کنن؟
خودم می تونم؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ps3 xbox baz :arrowd:
قوانین تبلیغات

1. ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
  2. پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
  3. اگر پاسخگویی به سوال کاربر به گونه ای باشد که مربوط به سایت‌ ها یا محصولات تجاری شود می بایست فقط در همان زمینه پاسخ داده شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری گردد. همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
دوستان بازی army of 2 the devil's cartel جایی هست که اومده باشه تو پ.خ برام بدین

جایی هست که دی ال سی های بازی dmc رو بفروشه بازم تو پ.خ بگین الان اقای supra گیر میده:d

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
انفورماتیک اورده

راستی شما شماره انفورماتیک ، نارسیس ، پاسکال و پرنسس رو دارین
هرکدومو داشتین پیام بدین واقعاً نیاز و حیاتیه

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
من بازی FUSE را گرفتم اون انتظاری را که داشتم نداشت :(
صدا گذاری بیخود گرافیک هم در حد بازی بچه 4 ساله
من بیشتر برای CO OPبودنش گرفتم به درد تک نفره نمی خوره بی مزه می شه

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من بازی FUSE را گرفتم اون انتظاری را که داشتم نداشت :(
صدا گذاری بیخود گرافیک هم در حد بازی بچه 4 ساله
من بیشتر برای CO OPبودنش گرفتم به درد تک نفره نمی خوره بی مزه می شه

اخه اینجور بازیا از طرفی میگن کیفیت نداره,ادم دلش نمیخواد بگیره,از طرفی قرار نیست 60 دلار پاش بدی که,2 دلاره ناقابل:d ولی ادم ارشیوش کاملتر میشه.

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
اخه اینجور بازیا از طرفی میگن کیفیت نداره,ادم دلش نمیخواد بگیره,از طرفی قرار نیست 60 دلار پاش بدی که,2 دلاره ناقابل:d ولی ادم ارشیوش کاملتر میشه.
کلی به دلم صابون زدم که چه عجب یه game خوب اومد بعد دیدم نه نشد:-s

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان مغازه جدیدی باز نشده ؟؟ :D
این پارت اینفور هم خیلی رو اعصابه نصفه بازیهاش خرابه !! منم مجبورم ازش بخرم چون زود تر از بقیه جاها میاره :D
یک مغازه هم هست که فکر کنم مرکز کامپیوتری جنوب اسمشه....بازیهای خوبی میاره و اکثرا هم بازی قدیمی زیاد داره و ارشیوش کامله !!
اگر بازی قدیمی خواستین اون داره....اگرم ادرس خواستین توی پروفایل مطرح کنین :D

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
آقا کسی میدونه چه فروشگاهی بازی های ارشیو داره? در به در دنباله بتمن ارکهام سیتی گاتی میگردم لامصب کسی هم نداره:4:
سیتی سنتر و مجتمع چهارباغ هم زیر و رو کردم نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر