Chop Till' You Drop - Left 4 Dead Community

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
با عنایت به خزندگی بازی با پینک 2384783945789234 و کشکی و دوغی بودن سرورهای ایرانی در سراسر جهان؛ بر آن شدیم که همت کرده نهادی تشکیل دهیم تا در زمینه زامبی‌کشی نیز نام پرافتخار ایران را بر بلندای آپارتمان‌های مرتفع؟! بالا ببریم (!)
حاصل کمپانی Chop Till' You Drop شد که با گوشه‌چشمی به نام بازی Dead Rising برپا شد و با شعار We Kill 'Cause We Care به امر شریف کشتار زامبی؛ آنلاین و غیر آنلاین، پرداخته و اجر دنیوی و اخروی نصیب خود کنیم.

ِChop Till' You Drop یک نهاد کاملا غیر دولتی (Non-governmental organization) بوده و به هیچ حزب و گروهی وابسته نمی‌باشد.

attachment.php

جهت عضویت در این سازمان به لینک سازمان در Xfire مراجعه کنید و اقدام به ثبت‌نام کنید.

Attachments

• Untitled-3.png
    Untitled-3.png
    23.9 KB · مشاهده: 15

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
والا غیر آنلاین که طرف میره خودش و Botهاش کلن میسازه اعلان عمومی نیاز نداره :D بله قراره قِرار بزاریم و بازی کنیم :D

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
با اجازتون من یه مدته بن شدم خراکم تو این LIVE این بازی خدا بود دارم سعی میکنم کنسول دیگه بخرم اخه یه اکانت یه ساله دارم داره نیست میشه تو این مدت واقعا اعتیاد بازی میکشتم تو این فروم راهنما چیزی نفهمیدم کسی اطلاعات تکمیلی داره به ما بگه :biggrin1:(شرمنده من تو شبکه همیشه خنگ بودم)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اینجا ما اکانت مکانت نداریم :D همه دزد دریایی خوشحال و چموشیم
تو همینی که بالا داده عضو شی آموزش کاملش هست که باید چیکار کنی (چه برای اتصال به یک سرور؛ چه برای ساخت یک سرور)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
منم با سرورای مریخ بازی می‌کنم لگ داره خب :D قراره وقتی دور هم جمع شدیم راحت بتونیم سرور بزنیم با هم بازی کنیم :D من خودم 24/7 بازی می‌کنم

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه :D یه شعار در مورد زامبی هست میگه We Don't Sleep, We Don't Pee, We Just Eat :D ضمنا با مایکل جکسون هم میشه برقصیم

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام سلام :D همین الان یک مد دست ساز (البته نسخه بتا) دانلود کردم و با صراحت می گم بهترین مد برای این بازی تا این لحظست :D و خوبیش اینه که یه شبیه ساز رزیدنت ایول 3 محسوب میشه!!!
و شامل مرحله های: خیابان, اداره پلیس, برج ساعت، بیمارستان و کارخانه آمبرلا میشه که خیلی شاخ طراحی شده.
دانلود بتا از این اینجا
http://re3.ninthworld.net/?p=64

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
عجب ! البته من و امیر ( البته اگر تا اون موقع اعدامش نکن ) قراره یه سرور دائمی هم بزنیم که دیگه راحت باشیم ! هزینش هم برآورد شده حدودا ماهی 20 تومن میشه ! ( واس Survival )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر