آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
میخوام اکانت بسازم اما تو قسمت online id گیر گردم،هر id که وارد میکنم میگه available id....چی کارش کنم؟؟؟؟
حتما اسمی که بره آیدت انتخاب کردی از قبل انتخاب شده....سعی کن یه اسم های دیگه بزنی............

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام من میخوام یه id جدید بسازم اگه این id رو بسازم بعد با همین user که دارم sign in شم مشکل ایجاد میکنه یعنی تروفی ها وسیو هام از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من میخوام یه id جدید بسازم اگه این id رو بسازم بعد با همین user که دارم sign in شم مشکل ایجاد میکنه یعنی تروفی ها وسیو هام از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟

بله از بین میرن و نمیتوانی اون سیوها و تروفی ها رو برای اون یکی بزاری
البته بعشی از سیو ها میشند بعضی هاشون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
میخوام اکنت بسازم ولی ایران نداره چی بزنم؟ریجن دستگاهم 3 هست
.....
بغیر از اسم و id و ایمیل بقیه چیزا بعدا لازم میشه؟

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام
میخوام اکنت بسازم ولی ایران نداره چی بزنم؟ریجن دستگاهم 3 هست
.....
بغیر از اسم و id و ایمیل بقیه چیزا بعدا لازم میشه؟

مهم نيست ريجن دستگاهت چيه ...هر كشوري كه دوست داري ميتوني بزني...ولي امريكا،انگليس از همه بهتره كه بسازي جهت خريد psn كارت و بازي..راحت تري...
تاريخ تولد هم مهمه نگه دار هر چي ميزني...

SHADOW OF GAME

کاربر سایت
Dec 20, 2012
23
نام
امیر
سلام دوستان
من اکانت ساختم ، حالا که می خوام انلاین بازی کنم میگه باید شماره کارت وارد کنم enter the playstation network card number or promotion card
باید از کجا بیارم این شماره رو ?:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من اکانت ساختم ، حالا که می خوام انلاین بازی کنم میگه باید شماره کارت وارد کنم enter the playstation network card number or promotion card
باید از کجا بیارم این شماره رو ?:(

علیکم سلام
اون بازی اسمش چیه احتمالا از اون بازی های جدید و برای انلاین باید یه ده دالاری پیدا بشی برای همین میگه باید بخری

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
بهترین رجین و کشور برای ساخت اکانت psn (همه نظر بدید)

سلام به همه شما دوستان خوب
به نظر شما برای ساخت اکانت چه کشور بهتره؟ بیشترین کشور استفاده شده تو ایران یا اماراته یا انگلیس یا امریکا
و حتی شکل ظاهری این 3 استور با هم فرق داره و برخی اوقات بازی رایگان این 3 استور متفاوته ( بیشتر تو ویتا حس میشود)

به نظر شما کدوم کشور برای ساخت بهتره
به نظر خودم انگلیس هم استورش کامله هم نزدیکه به ایران ولی به خاطر پوند بودن برای ما که ایرانیم قیمت بازیاش بیشتر دلار میوفته
امریکام خوبه از همه نظر ولی برای برخی بازیا انلاین برای اتصال به سرور از ریجن اکانت استفاده میکنند که همین امر باعث بالا بودن پینگ و نوسان بازی و گیم پلی میشه

امارات خوبه ولی نه پلی استیشن موبایل ساپورت میکنه ( تو ویتا) نه هیچی تو استورش پیدا نمیشه ( خیلی خشکه)

1_ایا ریجن و کشور توی انلاین تاثیری داره و فقط برای انلاین از ریجن گیم استفاده میشه؟
2_ به نظر شما کدوم کشور بهتره و چرا
3_استور کجا بهتره از نظر ساپورت

از کسایی که بیشتر میدونند خواهش میکنم توضیح کامل بدند چون خیلیا وقتی میخاند اکانت بسازند گیج میشند.ممنون

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بازی tekken tag 2 :d
حتما باید بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره باید بخری منم بازیشو دارم هنوز نرفتم براش کد ده دالاری بخرم و بتوانم برم انلاینش بازی کنم
بدبختی شده هان یه زمانی مجانی بود چه قدر خوب بود حیف شد واقعا حیف شد:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر