PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
نه فقط از اينترنت PSP آپديت نكن و وسط آپدیت هیچ کاری به PSP نداشته باش و از این قبیل کارها هرگز نکن ( درآوردن مموری - خاموش کردن PSP - در آوردن باتری و غیره ) و شارژ دستگاه بالای 80 باشد
هماهنگي بين DNS دستگاه و مودم هست كه مشكل از فريمور دستگاه هست كه نميتونه با فريمور كپي خور به نت وصل بشه.
اولا این که من تو فایل گیمم اصلا چیزی به نام آپ دیت ندارم دوما این که این فایله رره چی جوری بریزمش بازش کنم یا کمپلت بریزمش ؟اگه میدونین کامل بگین لطفا چون من سوات PSP ندارم

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
اولا این که من تو فایل گیمم اصلا چیزی به نام آپ دیت ندارم دوما این که این فایله رره چی جوری بریزمش بازش کنم یا کمپلت بریزمش ؟اگه میدونین کامل بگین لطفا چون من سوات PSP ندارم
خوب نداری بسازیو یکی دی یه پوشه بساز به اسم UPDATE بعد فایل رر رو باز کن اون EBOOT.PBP رو بریز توش دی
البته قبل از اپدیت از حالت هک خارجش کن دی

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
خوب نداری بسازیو یکی دی یه پوشه بساز به اسم UPDATE بعد فایل رر رو باز کن اون EBOOT.PBP رو بریز توش دی
البته قبل از اپدیت از حالت هک خارجش کن دی
میدونم الان دلتون میخواد بگیرین خفم کنین اما یغنی چی از حالت حک خارجش کن؟
بعدشم همین فایل EBOOT.PBP روش که راست کلیک میکنی گزینه ی کپی نداره

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
میدونم الان دلتون میخواد بگیرین خفم کنین اما یعنی چی از حالت حک خارجش کن؟
بعدشم همین فایل EBOOT.PBP روش که راست کلیک میکنی گزینه ی کپی نداره

1- اولا شما بايد كم كمش اول به فريمور 5.00 آپ كني چون پيش نياز اين فريموره.

2- اين كه از هك بياريش بيرون يعني از حالت كپي خور درش بياري

3- مگه ميشه برادر من مگه سيستم عامل ــت چيه كه نميتونه كپي كنه

4- اينم آموزش خودم براي اونايي كه نميخوان از حالت هك بيرون بيارن ولي همه اينها در صورتيه كه شما اول به فريمور 5.00 يا بالاتر آپديت كرده باشي :

PSP 6.39 ME-8 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

• فرمت مموری

• اول از همه اگر دستگاهتون در TN یا Hen هست نميخواهد از حالت هک خارجش کنید.

• وسط آپدیت هیچ کاری به PSP نداشته باشید و از این قبیل کارها هرگز نکنید ( درآوردن مموری - خاموش کردن PSP - در آوردن باتری و غیره )

• شارژ دستگاه بالای 80 باشد

• اول فايل زير رو دانلود كنيد كه اسمش EBOOT.PBP هست. (OFW 6.39) اونايي كه PSP 2000 با مادربورد TA-88v3 يا بالاتر دارن نصب نكنن

For 1000/2000

روش نصب :

• حال شما باید اين رو دانلود کنید.

• حالا فولدر Update رو در Ms0:/PSP/GAME كپي كنيد.

• بعد از دانلود EBOOT.PBP ، آن را تغيير نام بديد از EBOOT به اسم 639 مثل شكل زير و آن را به مسیر Ms0:/PSP/GAME/UPDATE انتقال بدید :
mvfp4r25b1g5yupiuae9.jpg

• حالا USB رو از PSP بكنيد :دي و وارد منوي گيم PSP شويد و برنامه هك اين ورژن را بازكنيد و
    w5h0gui3vppwe0t37z5n.png
    بزنيد تا پايان.
rx6rrrxzue5g1y3u5thi.jpg

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
آخه بابا من از اول گفتم تازه واردمو سوات PSP ندارم باز شما از این اصطلاحات قلمبه سلمبه به کار میبرین خوب آخه مثلا من از کجا بدونم TN و نمیدونم hen و اینا چیه و چه جوری از حالت حک خارجش کنم آخه یکم با زبان شیوا آمیانه خیلی زحمت میکشینا ولی من از اصطلاحاتتون سر در نمیارم
تازه خودمم کشتم تا فهمیدم منوی ریکاوریو حک و مکو و فریمور و اینا چی هست

آخرین ویرایش:

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
اونقا :((چی کار کنم؟آواتار ماخوام
از پست اول این تایپیک استفاده کن و روی flash install ofw 5.50 کلیک کن دی
حالا برو با همون اپدیتی که قبلا دانلود کردی (واسه 6.39 دی)دوباره اپدیت کن دی
همون که گفتمه اگه دان کردی نمیخواد دی
http://psp.dashhacks.com/file/2095
حالا شما باید بروید اینو دانلود کنی
http://psp.dashhacks.com/file/2101
حالا که دانلود کردی کل محتویات رو توی پوشه گیم بریزید دی
حالا از داخل psp به بخش گیم رفته و pro update رو اجرا کنید دی بعد یه x بزنید
حالا اواتار بازی وکنید دی

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
آخه بابا من از اول گفتم تازه واردمو سوات PSP ندارم باز شما از این اصطلاحات قلمبه سلمبه به کار میبرین خوب آخه مثلا من از کجا بدونم TN و نمیدونم hen و اینا چیه و چه جوری از حالت حک خارجش کنم آخه یکم با زبان شیوا آمیانه خیلی زحمت میکشینا ولی من از اصطلاحاتتون سر در نمیارم
تازه خودمم کشتم تا فهمیدم منوی ریکاوریو حک و مکو و فریمور و اینا چی هست
شما اصلا کاری با TN و hen نداشته باش چون اصلا شما به همچین چیزایی بر نمیخوری فقط جهت اطلاعات عمومی گذاشتم با روش من هم نمیخواد از هک خارجش کنی که به منوی ریکاوری بخوای بری ولی اول به 5.00M33 يا 5.50 آپدیت کن بعد برو سراغ 6.39ME-8

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
یک فریمور کپی خور بگین که هم پیش نیازش به مال من یعنی 3.90M33-2 بخوره هم از پیش نیاز نسخه 5.5 یعنی 3.52M33-3 بالا تر باشه
اصلا بذار ببینم 3.52M33-3 بالاتره یا 3.90M33-2 ؟اگه مال من بالاتره که هیچی اگه اون یکی بالاتره یک فریمور با مشخصات بالا پیشنهاد کنین لطفا
راستی این مغزی 1.5 چیه؟ از کجا بفهمم الان دارمش یا نه بعد این نسخه 6.39 برنامه هایی که با مغزی 1.5 اجرا میشه رو اجرا میکنه یا نه؟[از دست من عصبانی نشین آخه من یک کاری که میخوام بکنم تا تهشو در نیارم ول کن نیستم

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
یک فریمور کپی خور بگین که هم پیش نیازش به مال من یعنی 3.90M33-2 بخوره

5.00 و 5.50

اصلا بذار ببینم 3.52M33-3 بالاتره یا 3.90M33-2 ؟اگه مال من بالاتره که هیچی اگه اون یکی بالاتره یک فریمور با مشخصات بالا پیشنهاد کنین لطفا

3.90 بالاتره
3.52 هم آپديت ميشه به 3.90

راستی این مغزی 1.5 چیه؟ از کجا بفهمم الان دارمش یا نه

فريمور اختصاصي براي اجراي نرم افزار مخصوص PSP Fat (فك نكنم راهي نيست براي اين كه بفهمي نصبه يا نه ولي به طور حتم در 2000 ها نصب نميشه)

بعد این نسخه 6.39 برنامه هایی که با مغزی 1.5 اجرا میشه رو اجرا میکنه یا نه؟

بله الان برنامه ها رو ساين ميكنن تو فريمور اختصاصي منتشر ميكنن نه تو فريمور رسمي

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
داداش من این 5.5 gen رو ریختم موقع اجرا خاموش میکنه وقت دوباره روشنش میکنم همه چی درسته ولی ولی ورزنش همونیه که بود و دست نخورده

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
نه 86 درصد بود تازه شارژرم بهش وصل بود البته میدونی وقتی پوشه های PSP و PBP.505 رو روش ریختم اسمس X.XX نبو اسمش همون GEN بود میتونه ربطی داشته باشه؟
موقع:now load all models UPDATER خاموش میشه اصلا این توانایی لود کردن نداره هر وقت میخواد یک لود بکنه از حال میره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر