NukeZone

سلام دوستان . بعد از چند وقت که درگیر کار ها بودم گفتم هم سلامی کنم هم در مورد یک بازی که ایرانی های کمی در مورد اون اطلاع دارن و اون رو انجام میدن صحبت کنم .
میخواستم بدونم کدام یک از دوستان در رابطه با بازی NukeZone اطلاعات داره ؟
بعد با هم در مورد این بازی حرف بزنیم و اگر بشه یک کلن بزرگ و قدرت مند که تشکیل شده از 10 ها ایرانی تشکیل بدیم .

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
این home pageش رو چرا هی عوض می کنن بابا!!

nz_srv_maintenance.gif

NukeZone is currently undergoing server maintenance and will be back online in a few hours. We are sorry for any inconvenience.

خب تا چند ساعت دیگه درست میشه....ولی الان 15 ساعته اینطوری شده!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
می بینم بعضی ها خوردن به بعضی ها و بد جوری له شدن
آره بدجور

بله اون بعضیا که خوردن به بعضیا خیلی له شدن . ولی بعضیا له نشدن . امیدوارم منظورم رو متوجه شی ! ;)
یعنی اون بعضیا که اعلام جنگ کردن له شدن و اون بعضیا که مورد حمله قرار گرفتن ، اون بعضیا که اعلام جنگ کردن رو له کردن. :)

البته میدونم این جمله درکش برات مشکله ولی دیگه چه میشه کرد . ;)

بله Nuke Protection چیز خوبیه!

چیزای خوب زیادن . مهم اینه که بتونی از امکاناتی که در اختیارت قرار میدن درست و بجا استفاده کنی . این خودش یک نوع زرنگیه. ;)

ماه پیش ما حال Lots of Fools رو گرفتیم حالا نمی دونم چی شده اونجا!!

چیز خاصی نشده . ماه پیش شما حالشون رو گرفتین(!) حالا هم ما داریم حالشون رو میگیریم. ;)

( ببینم ماه پیش همونی نبود که 3 تا کیل دادین؟ :) )

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
ببینم ماه پیش همونی نبود که 3 تا کیل دادین؟

نه عزیز اون 3 تا کیل مال کلن Try 2 Catch us بود که اونم جزو 10 کلن اول پوینته ;)

مهم اینه که بتونی از امکاناتی که در اختیارت قرار میدن درست و بجا استفاده کنی . این خودش یک نوع زرنگیه.

البته اگه این استفاده از ترس باشه یجوریه .... نمی دونم منظورمو می فهمی یا نه !

چیز خاصی نشده . ماه پیش شما حالشون رو گرفتین(!)

البته استفاده از تعجب داخل پرانتز نمی دونم برای چی بود ولی هر جور می خوای فکر کن چیزی عوض نمی شه!

بله اون بعضیا که خوردن به بعضیا خیلی له شدن . ولی بعضیا له نشدن . امیدوارم منظورم رو متوجه شی !
یعنی اون بعضیا که اعلام جنگ کردن له شدن و اون بعضیا که مورد حمله قرار گرفتن ، اون بعضیا که اعلام جنگ کردن رو له کردن.

البته میدونم این جمله درکش برات مشکله ولی دیگه چه میشه کرد

نه درکش مشکل نبود ولی من الان دیدم شما 2 کیل دادین و 1 Nuke Protection !!! اونا چیزیشون نشده بود!!
-------------------

البته من منتظر بودم یک مقام ارشدی چیزی جواب بده به من که متاسفانه اینطوری شد!

سیاست های غلط : دادن اجازه ی اظهار نظر به مقامات پایین ... یادش بخیر چند وقت پیش یکی از اعضای کلن شاخ شده بود و داشت توی فوروم نظر می داد می گفت فلانی باید کیک بشه منم پستاشو پاک کردم بهش اخطار دادم!;)

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
تو کلن ما همه سربازند . حال یکی درجه داره یکی نداره . همه باید به حرف درجه بالایی خودشون گوش کنند . ولی همه اجازه نظر دادن رو دارن .

کلنی که داگ توش بود با یک کلن درگیر میشه و از 14 یوزر به 7 میرسه . ما از اون کلن 2 کیل گرفتیم . کلنی که ما با اونها درگیر شدیم (wolfpack) با 2 کیل که گرفتیم تمام شد ولی کلن اول اومد .

سورنا یادته به من گفتی کی با LOF جنگیدین ؟ گفتی راند پیش . گفتی به این قدرت نبودن . میدونی فرق ما با شما چیه ؟ ما تا قبل از این با بیش از 30 کلن تاپ لیست جنگیده بودیم و کیل ندادیم ولی فکر کنم تو کلن شما فقط تو هستی که داری تلاش میکنی برای زنده موندن وگرنه همه یک بار رو فکر کنم کیل شدن .

تو وکیشن رفتن من هم داستان دیگری داره که خودم اشتباه کردم .

درکل پایان خوبی در این راند براتون آرزو میکنم .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سیاست های غلط : دادن اجازه ی اظهار نظر به مقامات پایین ...

یعنی داری میگی اون 2 ماهی که NZ بازی میکردی و سرباز معمولی بودی ، مثل ..... میزدن توی سرت و اجازه ی نظر دادن بهت نمیدادن ؟!!

توی کلن شما حکومت نظامیه ؟ عجب حکومت استبدادی ای داره این کلن شما . . .
65.gif

نه درکش مشکل نبود ولی من الان دیدم شما 2 کیل دادین و 1 Nuke Protection !!! اونا چیزیشون نشده بود!!

جالبه . . . داری از کیل حرف میزنی؟ به نظر من تا وقتی توی کلنی هستی که CL ش اونقدر ضعیفه که یک clan less تا سر حد مرگ نت ورفش رو میاره پایین و بعد با اولین حمله کیل میشه ، از این صحبتا نکن . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر