Metal Gear Solid: Peace Walker

mucaca

کاربر سایت
Nov 18, 2009
20
اونایی که با فریز شدن بازی تو 5.50 gen d3 مشکل دارن این فایل رو دانلود کنن و محتویاتش رو که 2تا فولدر به نامهای mgsfix و mgsnever هست رو بریزن تو فولدر game! اجرای mgsfix فریمور شما رو موقتن برمیگردونه به gen d2 که بازی بدون مشکل روش اجرا میشه و mgsnever برش میگردونه به gen d3! خِلاص!
http://www.mediafire.com/?zgigotcntom

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
میگم چرا نمیشه هیچ بازی psp رو دانلود کرد ؟ شخصا به هر سایتی جهت دانلود مراجعه میکنم با اینکه لینک دانلود بازی هم وجود داره ولی هیچکدوم جواب نمیده!!!!!!!
شما هم مشکلی مثل من دارین ؟؟
11 آذر 1390

asdf1368

کاربر سایت
Jun 6, 2012
14
سلام دوستان من در همون ابتدای بازی جایی که یک در رو با نارنجک باز میکنی بعد یک تماس باهام میگیرن وبعد شروع میکنه به لود کردن وهر چقدر هم صبر میکنم ادامه بازی نمیاد و در همون حالت میمونه کسی میتونه راهنمایی کنه

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام دوستان من در همون ابتدای بازی جایی که یک در رو با نارنجک باز میکنی بعد یک تماس باهام میگیرن وبعد شروع میکنه به لود کردن وهر چقدر هم صبر میکنم ادامه بازی نمیاد و در همون حالت میمونه کسی میتونه راهنمایی کنه
2 تا پست بالاترت راه حلشو گفته.اگه جواب نداد باید یه نسخه ی دیگه بگیری.

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
دوستان عزیز این بازی رو دستگاه من اجرا میشه ولی وقتی میخواد بره mission 2 هنگ میکنه skip هم نمیشه.فریمور من 6.60 pro-B9 هست.لطفا راهنمایی کنید دوستان.ممنونم

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
سلام دوستان.مال من خوشبختانه هیچ مشکلی نداره:d فقط مرحله فک کنم 6 هست ک c4 میخواد و بم میگه باید تیم R&D برام درست کنن.منم کل گروه رو بردم روی R&D و level 13 شد بعد c4 باز شد و انتخاب کردم ولی بازم وارد مرحله نمیشه و میگه c4 قفله!!البته یه قفل هم روی c4 اومده.لطفا یه جوون مردی مارو کمک کنه :d

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
6 بار zadornov رو پیدا میکنی بعدش دوباره فرار میکنه منتهی این دفعه با دفعه های قبلی فرق داره ، ایندفعه نمیدونی کجاست و باید جور دیگه ای پیداش کنی و اما بعدش .. بعدش تو اسپویلر بعدیه

حالا ایندفعه یکی دوتا کات سین می بینی و باس فایت آخر

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
6 بار zadornov رو پیدا میکنی بعدش دوباره فرار میکنه منتهی این دفعه با دفعه های قبلی فرق داره ، ایندفعه نمیدونی کجاست و باید جور دیگه ای پیداش کنی و اما بعدش .. بعدش تو اسپویلر بعدیه

حالا ایندفعه یکی دوتا کات سین می بینی و باس فایت آخر
پس من PSP مو بزنم یه شارژ:D

BIgwaRrI0r

کاربر سایت
Jul 18, 2012
9
نام
مهدی
سلام
من 6 تا مرحله zodorov رو تموم کردم و ساخت اون روباته هم تموم کردم و فقط هوش مصنوعیش ناقصه ولی باس آخر باز نمیشه!!
بعد از اون 6 مرحله باید کار خاصی کنم تا باس آخز باز بشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر