سخت ترین اچیومنتی که گرفتی ...

martyr10

کاربر سایت
Jul 27, 2010
11
نام
Ramin
naruto ninja storm 2 برای یه دو تا اچیومنتشش باید 50 تا گیم آنلاین رو ببری به نظر از بقیه اچیومنتهایی که گفته شد راحت تره. ولی نیست چون کلاً 20 آدم خوره بیشتر آنلاین بازی نمیکنه که رحم مروت هم سرشون نمیشه هرکی این بازی کرده و این اَچیومنت رو نگرفته بیاد یه قرار بزاره این لامسب رو بگیریمش!

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
naruto ninja storm 2 برای یه دو تا اچیومنتشش باید 50 تا گیم آنلاین رو ببری به نظر از بقیه اچیومنتهایی که گفته شد راحت تره. ولی نیست چون کلاً 20 آدم خوره بیشتر آنلاین بازی نمیکنه که رحم مروت هم سرشون نمیشه هرکی این بازی کرده و این اَچیومنت رو نگرفته بیاد یه قرار بزاره این لامسب رو بگیریمش!

بازیش آشغاله . ارزش نداره . برو یه بازی دیگه بازی کن . من تمومش کردم ولی آنلایناشو نگرفتم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
کجاش سخت بود ؟؟/ مثل آب خوردن میموند . اگر میتونی بتل 3 رو روی همین درجه سختی تموم کنی اون وقت یه Shooter Gamer واقعی هستی
آره واقعا B F 3 رو درجه هارد بعضی مراحلش وحشتناک میشه ولی MW3 اونجوری سخت نیست به اندازه B F 3

---------- نوشته در 06:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:28 PM ارسال شده بود ----------

من که سره تموم کردن HALO:R پیر شدم و از کار و زندگی افتادم آخرشم نتونستم تموم کنم :d
ولی سخت ترین اچیومنت هایی بود که نگرفتم :d
در کل من زیاد دنبال این اچیومنت گرفتو اینا نمیرم علافی بنظرم ولی انحصاریارو تا جاییکه بتونم اکثرشونو میگیرم چون ارزششونو دارن مثله HALO-GEOW و.....

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
MW3 رو Veteran و B3 رو هارد به هیچ وجه قابل مقایسه با درجه های سخته بازی های قدیمی تر نیستن , هر نسخه بازی ها داره آسون تر میشه ,
مثلا W@W رو Veteran یه چیزی مثل Super Veteran میشه رو MW3 ,

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
L 4 D یــه سری اچیومنت داشت که 4تایی Co op میرفتیم.. واقعا سرویس شدیم :|
Batman هم یــه سری معماهاش واقعا دشوار بود. Cod WaW هم رو Veteran واقعا اعصاب خورد کن بود. صبر کبیره میخواست.
Resident evil 5 هم خیلی طول کشید ، فکر کنم نزدیک 7 8 بار تمومش کردم تا بازی 1000 شد.
من بازی رو واسه لذت بردن ، انجام میدم ولی اچیومنت های سخت هم خاطره ای واسه خودش.

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
اون هارو من باید گرفته باشم...برو تو Gamewinners.com شاید پیدا کردی...
من یک ساله 360 ام خرابه...بازی Oblivion رو کامل گرفتم...

چند ساعت oblivion بازی کردی؟
منظورم اونیه که رو سیوت نوشته؟

آخرین ویرایش:

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
:evil:از سخت ترین اچیومنتهایی که گرفتم اچیومنتهای Ninja Gaiden 2 بوده که فکر کنم بجز خودمb-)،حتی خود سازنده های این بازی هم نتونستند این بازی رو Complete 1000 کنن.=))

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوستان یه سوال داشتم احتمالا جاش اینجا نباشه ولی چون دیدم تاپیک سخت ترین اچیومنت هست گفتم بپرسم! پرونده شماره 121 دوهفته نامه دنیای بازی در مورد تروفی و اچیومنت بود .که توش پنج اچیومن سخت و آسون رو نوشته بود.میخواستم بدونم کدوم یکی از شما دوستان این ها رو گرفتین!

بازی Deae rising :
اچیومنت day Survivor 7

بازی Rock Band 2 :
اچیومنت Steel Blader

بازی Gears of war3 :
اچیومنت های seriously
بازی Mega Man 10 :
اچیومنت Mr. Perfect

بازی final fantasy XI :
فاینال فانتزی11 یک اچیومنت سخت ندارن بلکه مجموعه ای از اچیومنت های سخت دارد که وقتی کنار هم بگذاریدشان متوجه می شوید که گرفتن همگی انها تقریبا غیر ممکن است.. ...
طبق برآورد حرفه ای های فاینال فانتزی 11 در بهترین حالت 2 سال زمان می برد!تنها 5 نفر در دنیا 1000 امتیاز کامل فاینال فانتزی11 را گرفته اند!

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
ممن خیلی دوست دارم اچیومنت 100000 گیرز رو بگیرم بچه ها روشی براش ندارن !!؟!!!؟؟!
اچیومنت های درجه اخر گیرز هم واقا سخت بود ! یه روز 7 ساعت وقت گذاشتم تا ماله 2 رو بگیرم !!!
اچیومنت مورد علاقم هم the dentist برای battle bad co 2 هست !!!! باید با repair tool یه نفر رو هد شات کنی !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر