Quake I-II

اینجا کسی Quake I-II بازی میکنه ؟! منظورم Multiplayer !
البته از این عکسهای Signature ها معلومه چه خبره ! همه برای بازیهای امساله ! :)
یک سر به forum های Quake I بزنین میبینین که ملت میگن Quake III نسبت به یک کنده !
خوب اصولا QuakeI حال و هوای دیگه ای داره !​

PS : Where are The Old Gamerz?​

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در تورنامنت ها و مسابقات فوتبال هم فقط فیفا بازی میشه حالا یعنی فیفا بهترین بازیه فوتباله!!!!!
البته فرزاد جان دلیل اینکه در مسابقات فوتبال از فیفا استفاده میشه اینه که قسمت multiplayer این بازی از دیگر بازی های فوتبال بهتره.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
البته ربطی به هم ندارن فیفا و کوئک.. تو مسابقات بین المللی هنوز StarCraft: Broodwars هم هست و این نشانه اهمیت این بازی بین پرو گیمرهاست.. بازی هائی مثل Generals و Fifa هم هست مخصوص نووووووووووووب ها.. درضمن مسابقات PES همیشه بصورت جداگانه برگزار میشه در فرانسه.. و خیلی جاهای دیگه تو اروپا و اسیا..

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
البته دلیل نمیشه که کدوم بهتره ولی فک کنم دلیل شه که مالتی پلیر کدوم یکیشون بهتره...
البته فرزاد جان دلیل اینکه در مسابقات فوتبال از فیفا استفاده میشه اینه که قسمت multiplayer این بازی از دیگر بازی های فوتبال بهتره
شاید حق با شما باشه
من قبول دارم که مولتی پلیره Quake I وQuake II و III خیلی طرفدار داره اما نمی تونم قبول کنم که مثلا از مولتی پلیره بازیی مثل Battlefield 2 بهتر باشه
این همه سایت و منتقد به این بازی امتیاز دادند این امتیاز ها که همینطوری الکی که نبوده

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نوشته شده توسط farzadlion:
شاید حق با شما باشه
من قبول دارم که مولتی پلیره Quake I وQuake II و III خیلی طرفدار داره اما نمی تونم قبول کنم که مثلا از مولتی پلیره بازیی مثل Battlefield 2 بهتر باشه
این همه سایت و منتقد به این بازی امتیاز دادند این امتیاز ها که همینطوری الکی که نبوده

چرا یک بازی توی یک تورنمنت بین المللی بازی میشه؟ چون طرفدار داره.
میگی این همه سایت و منتقد امتیاز کم دادند؟ خوب سر
Quake3 هم همین بساط بود اول امتیاز Gamespot فکر کنم تو مایه های هشت بود. بعد زیاد شد.
اصلا سایتها درست فکر می کنند ولی این همه ملت که هنوز به این بازی ایمان دارند اشتباه می کنند؟
اصلا BF2 بهتره ؟ خوب به چه دلیل ؟ چون Gamespy نوشته 20000 نفر دارند آنلاین بازی می کنند ؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوب سر Quake3 هم همین بساط بود اول امتیاز Gamespot فکر کنم تو مایه های هشت بود. بعد زیاد شد.
مطمئنی من فک نکنم گیم ساپات نمره ی بازیی رو تا حالا تغییر داده باشه؟؟!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوب سر Quake3 هم همین بساط بود اول امتیاز Gamespot فکر کنم تو مایه های هشت بود. بعد زیاد شد.
مطمئنی؟؟!
من فکر نکنم گیم اسپات نمره ی بازیی رو تا حالا تغییر داده باشه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Gamespot

نوشته شده توسط Death Knight:
مطمئنی؟؟!
من فکر نکنم گیم اسپات نمره ی بازیی رو تا حالا تغییر داده باشه.

اون قدیما چرا البته باز هم در تعداد خیلی کم! قبل از اینکه انقدر بزنه توی خط کنسول!
یک زمانی برای خودش برو و بیایی داشت . به اون movie اول Q3 هم گیر داده بود که این یارو که sarge هه و اینجا چیکار میکنه .. خداییش اون movie هم خیلی قشنگه!
اینو دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یک زمانی به HL هم گیر داده بود. الان review رو بخونی نوشته revolutionary . اون موقع از کجا میدونسته که قراره انقلاب ایجاد کنه ؟ :)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Fifa

نوشته شده توسط Darkfie1d:
البته ربطی به هم ندارن فیفا و کوئک.. تو مسابقات بین المللی هنوز StarCraft: Broodwars هم هست و این نشانه اهمیت این بازی بین پرو گیمرهاست.. بازی هائی مثل Generals و Fifa هم هست مخصوص نووووووووووووب ها.. درضمن مسابقات PES همیشه بصورت جداگانه برگزار میشه در فرانسه.. و خیلی جاهای دیگه تو اروپا و اسیا..

خداییش network code این فیفا واقعا مسخرست . یک دفعه وسط بازی دکمه windows رو بزنید ببینید چی میشه .. از نو باید بازی رو شروع کنید .. connection lost و اینا میده. دیگه فکر کنم بعد از چهار تا بازی MP پشت سر هم باید دوباره بازی رو اجرا میکردیم چون server رو نمیشناخت!
کسایی که بازی کردند بگند توی 2006 درست شده یا هنوز با دکمه windows مشکل داریم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر