Playstation Network Games

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
این Flash S جدید فوق‌العادس! ( البته کلا Flash S ها حرف نداشتن انصافا...)
فرصت زیادی هم مثل همیشه نداره. DmC (برای چندمین بار بازی کردن!) و Persona 4 Arena و XCOM و ... عالی واقعا. از دستش ندید!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یک عدد Flash Sale دیگه! ایندفعه مخصوص Racingباز ها! :D

blog.us.playstation.com/2014/09/19/flash-sale-25-racing-games-on-sale-now/

این Grid Autosport چه تخفیف خوفی خورده! از 50 دلار، شده 12 دلار!!!!

MotorStorm : Apocalypse و ModNation : Racers پیشنهاد میشه:-" :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه سري تخفيف هاي عالي زدن براي PS4 و PS3 ! البته من روي EU ديدم روي US نرفتم ببينم !

مثلا" يه سري بازي هاي شدن زير 5 پوند كه بهترين شون AWESOMENAUTS و STEALTH INC بود
بالاتر هم VALIANT HEARTS و TRANSISTOR بود :|:( دلم مي سوزه نميشه ترانزيستور خريد :|:((
هم گرونه هم اميد دارم براي پلاس بياد :|

bond007

کاربر سایت
Jun 25, 2014
11
سلام دوستان خوبید؟
دوستان اپدیت جی تی ای من 1.20 هستش. من میخواستم با لب تاپ اپدیت رو دانلود کنم چون به سه تا دستگاه نصب میکنم اگه محبت کنید برام لینکاشو بدید (1.21 و 1.22 ) ممنون میشم
اینم اکانت من در پی اس ان هستش :
navid______Niki
6 تا _ هستش
من فقط بتیلفیلد تازه و جی تی ای رو میزنم هر کی خواست ادم کنه دوستان زیادی هم در جی تی ای دارم اگه میخواهید دست جمعی بزنیم اد کنید
ممنون
لینکا یادتون نره;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان این tekken revolution فقط آنلاین هست ؟
کسی لینک آپدیت 1.05 رو داره ؟
نه ارکد هم داره
من تمامی تروفی هاشو گرفتم خوبیش اینه که دیدم یه شخصیت جدید داره تا به دیروز که بازی کردم دیدم با یه شخیت جدید جنگیدم
خیلی حال میده پسر مخصوصا انلاینش که حرف نداره وحشت ناک توصیحه میشه بازیش کنی
توی این بازی شما باید با بلیط میتوانی بازی کنی برای انلاین 5 تا بلیط بهت میده برای اون یکی ارکد هم 2 تا بلیط میده که برای این دو تا بلیط که هر یه ساعت بهش اضافه میشه وقتی استفاده میکنی برای اون یکی هم که هر بیست دقیقه یکی اضافه میشه کلا سرورش هم خیلی شلوغه و من همیشه بازی میکنم

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
نه ارکد هم داره
من تمامی تروفی هاشو گرفتم خوبیش اینه که دیدم یه شخصیت جدید داره تا به دیروز که بازی کردم دیدم با یه شخیت جدید جنگیدم
خیلی حال میده پسر مخصوصا انلاینش که حرف نداره وحشت ناک توصیحه میشه بازیش کنی
توی این بازی شما باید با بلیط میتوانی بازی کنی برای انلاین 5 تا بلیط بهت میده برای اون یکی ارکد هم 2 تا بلیط میده که برای این دو تا بلیط که هر یه ساعت بهش اضافه میشه وقتی استفاده میکنی برای اون یکی هم که هر بیست دقیقه یکی اضافه میشه کلا سرورش هم خیلی شلوغه و من همیشه بازی میکنم
لینک این آپدیت آخریش رو ندارید سرعت نتم پایینه با خودش میگرم تا وسطش میره قطع میشه
نمیزاره بازی بالا بیاد هی میگه باید به 1.05 آپدیت کنی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
لینک این آپدیت آخریش رو ندارید سرعت نتم پایینه با خودش میگرم تا وسطش میره قطع میشه
نمیزاره بازی بالا بیاد هی میگه باید به 1.05 آپدیت کنی

نه متاسفانه ندارمش میتوانی بری توی بخش کپی و اونجا لینکشو از دوستان بگیری من ندارم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان در بازی uncharted 2 وقتی پچ 1.09 رو نصب میکنم بازی در صفحه سیاه بعد لودینگ گیر میکنه کسی میدونه مشکل چیه
ببین اگر این بازی دیتا داره دیتاشو یکبار دیگه پاک و از اول نصب کن و دوباره از اول ابدیتش کن اگر هم نشد لینکشو ابدیتشو برو از بخش هک بگیر دوستان اونجا دارند

• Like
Reactions: m1647

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
ببین اگر این بازی دیتا داره دیتاشو یکبار دیگه پاک و از اول نصب کن و دوباره از اول ابدیتش کن اگر هم نشد لینکشو ابدیتشو برو از بخش هک بگیر دوستان اونجا دارند
سلام
ممنون از پاسخت،ولی من بازی رو از روی دیسک اجرا میکنم
در نهایت مشکل رو پیدا کردم از یک سایتی ابدیتهای پروداکشن بازی رو گرفتم مشکل حل شد
فکر میکنم ابدیت هایی که از مولتی من میگرفتم همه ابدیت های دیباگ بازی بود چون در ابدیت نهایی هم،ابدیت 1.09 حجم ها یک مقدار تفاوت داشت و در نهایت اینکه وقتی ابدیتهای مولتی من رو نصب میکردم حجم دیتا ابدیت بازی افزایش پیدا نمیکرد ولی با ابدیت های پروداکشن اینجوری نبود
در مجموع این مشکل حل کردم ولی حالا نمیدونم چجوری تروفی اخر رو کامل کنم چون باید در حالت co-op کامل شه ولی دیگه الان کسی co-op انچارتتو بازی نمیکنه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر